Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 юли 2008, 14:30 ч.

Коя детска градина в Пловдив да избера?

• 735
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Здравейте, мами от Пловдив!
Скоро ще трябва да се ориентирам за детска градина, в която да запиша малкия. По принцип живея в К. Париж, но съм се насочила към 3-4 градини и бих искала да споделите мнение, ако можете - от личен опит или споделени впечатления. Градините, на които съм се спряла, са "8 март" в К. Париж, "Люляк" на бул. "Ив. Вазов" и "Малкият принц", както и една нова градина, която все още се строи, но докато дойде времето да тръгнем смятам, че ще е готова - строят я в момента в двора на училище "Яне Сандански" в К. Париж и ще бъде градина+ясли. За 8 март напоследък чувам оплаквания от материалната база, за "Малкият принц" пък мненията са много различни - като се почне от това, че това е базова градина, може би най-добрата в града и т. н. и се свърши до факта, че постоянно те муфтят за пари, спонсорство и т. н., а и личните ми впечатления са, че там са само децата на "каймака", така да се каже, а аз не искам да насаждам снобарско мислене у детето си, ако това наистина е така. Бихте ли ми помогнали със съвет?!

# 1
  • гр. Пловдив
Мога много да напиша, но няма да го направя.
Единствено което мога да кажа, че проблем с базата на осми март няма. Проблемът, ако за някой е, е, че децата спят в едно и също помещение и играят. Който си мисли че като леглата са малко встрани и не се отварят, че не се прашят и въздухът е по-чист, приятни илюзии.

# 2
  • Пловдив
Ок, а какви са впечатленията ти от п ерсонала на градината?

# 3
  • гр. Пловдив
Мога да говоря само за нашите госпожи - страхотни са и заради това избрах градината
Ходи около 2 седмици на сборни групи, първата беше с три госпожи и трите бяха ОК. Втората седмица случихме на по-хард госпожа, която пак беше ок, но моето иска подход...
която и градина да избереш, преди всичко трябва да видиш госпожите.

# 4
  • Пловдив
Благодаря ти!
Аз познавам само една от госпожите в тази градина - Адърска, но не знам работи ли още там. От нея впечатленията ми са страхотни!

# 5
  • София / Пловдив
Както ти каза Каспър - гледай госпожите. Поинтересувай кои ще бъдат на групата, в която би тръгнало твоето дете и спрямо тях направи своя избор.

Аз от изброените градини имам преки впечатления само от "Люляк" - не съм доволна изобщо  Tired няма да разказвам отново защо.
Но пък съвсем скоро една майка изказа суперлативи точно за тази градина  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт