Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой ако има добри резултати от тази домашна маска против косопад да пише отзиви!Дали при боядисана коса от тази маска боята пада бързо? Колко често се прави маската и т.н.
Косата ми пада ужасно много... ако знаете друга подобна маска също пишете много ме интересува информацията!
П.С. : Знам,че има много такива теми във форума,но в повечето пише за хапчета и шампоани а мен ме интересуват домашните маски.
Мерси предварително! Hug
Цитирай

Варна

Щом те интересуват домашните маски това е твоята тема  Crazy
Цитирай

Щом те интересуват домашните маски това е твоята тема  Crazy
напълно съгласна Peace
Цитирай

София

Точно след тази маска косата ми започна да пада.Правех я един месец точно по 2 пъти седмично през целия май месец,бях много въодушевена,но от както я спрях и косата ми капе.Не мога да съм 100% сигурна,защото може и да е сезонен косопад,но туко-що излязох от банята и вече не се търпи по цели кичури ми пада и ми трябва спешно някаква домашна маска,защото ми писна от химиите по магазините.
 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

София

За косопад към въпросната маска се добавя една ампула Прогестерон, правиш я два пъти и забравяш, че някога ти е падала косата. За огромно съжаление Прогестерон вече не се продава. Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.