Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 27 юли 2008, 21:44 ч.
  • Преглеждания  790  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 216
Д-р Мазнейкова, имам нужда от Вашето компетентно мнение. Личният ми АГ ми предписа оралния контрацептив "Жанин". Пия го вече 6 месеца. Откакто го приемам цикълът ми стана много оскъден и краткотраен - 2 максимум 3 дни съвсем слабо течение. Спорад Вас, нормално ли е това? По принцип винаги е бил 5-6 дни и то обилно течение. На 30г. съм и имам детенце на 2г. Предварително Ви благодаря!

Реклама
# 1
  • Мнения: 324
Здравейте!Нямате основание за притеснение.

# 2
  • Мнения: 216
Благодаря Ви за отговора!  bouquet

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт