Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Виена

Колко най-много температура да очаквам при никнене на зъби? Днес синът ми вдигна 39,3. Имам съмнения, че са зъби, защото един кътник е доста подут, хапе ме постоянно, няма апетит и иска само мляко и нормално като тръгне да излиза зъб, синът ми получава много газове.
Ще го видя как е утре и ще го водя на лекар. Сложих свещичка панадол.
Цитирай

Незнам колко най-много се очаква да е,но има много коварен летен вирус.Заведи го да го прегледат.
Синът ми от зъби е вдигал най-много 37,9,но децата на приятелки са стигали и до 40.
Цитирай

Само от вируси е вдигала Т до сега.
Цитирай

Пловдив

Висока Т от никнене на зъби няма,явно има вирус,заведи го да го види лекар. Peace
Въобще незнам кой го е измислил това понятие "Т от зъби" newsm78
Цитирай

Пловдив

Според педиатъра на сина ми вдигането на Т няма нищо общо с никненето на зъби. Обяснението е, че в този момент отслабва имунната система на детето и е по-податливо на вируси. Както са казали и другите майки преди мен - заведи го на лекар, малко вероятно е да е от зъбите.
Цитирай

Според педиатъра на сина ми вдигането на Т няма нищо общо с никненето на зъби. Обяснението е, че в този момент отслабва имунната система на детето и е по-податливо на вируси. Както са казали и другите майки преди мен - заведи го на лекар, малко вероятно е да е от зъбите.

Много точно казано  Peace
Цитирай

Пловдив

Последните няколко дни и синът ми го мъчат зъби - избиват два кучешки едновременно. Беше и с Т. Водихме го на лекар, оказа се със зачервено гърло. Днес отново бяхме на контролен преглед при доктора и цитирам неговото мнение "В делебите книги пише: Когато родителите и лекарите не могат да разберат от какво е Т се хващат за зъбите."
Дори да се вдига Т от зъби не бих оставила детето си без да го заведа на лекар.  Naughty
Цитирай
нашето педи казва че до 37.5 може да се отдаде на зъби но от там нататък вече трябва да го види лекар.Ние изкарахме една такава вирусна ангина с Т39 ,затова по добре го заведете да го види специалист.
Цитирай

София

Peace
Цитирай

И нашето педи ми е казвал,че от зъби най-много до 37,5 Т,нагоре ли е-значи има нещо друго.
Цитирай

Т от зъби не ми е вдигала.
И нашето педи ми е казвал,че от зъби най-много до 37,5 Т,нагоре ли е-значи има нещо друго.
и аз така знам.Консултирай се с доки
Цитирай

Наистина по-добре идете на лекар.
Цитирай

София

:thinking:39`....зъби...
Цитирай

кв.Изток

Педиатърката на синът ми каза, че е нормално до 37,5.
Цитирай

София - Младост 1А

Колкото и трудно да са му никнали зъбите, моя мъник никога не е вдигал температура. Само от вирус. Звънни на педито ви и така ще си най-спокойна!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора