Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

anywhere

Едно от тези "вентчелистчета", или както там си ги наричат производителите, се скъса по ръба и сега не прави вакуум добре, следователно - не засмуква добре и в крайна сметка не върши работа...   Mad  Аз по принцип вече не я ползвам, но когато ми се запуши каналче (като днес например  Sad), залагам много на изцеждането... Някой да е имал същия проблем с помпата Авент? А да знае откъде мога да намеря резервна част?
Не ми се дават 70 лв. за нова помпа, пък и ги нямам де... Още повече, че вече не ми е така необходима, както в първите месеци...
Какво да правя сега?!
Цитирай

Продават едни колектори за кърма на Авент
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=131&products_id=1270
- струват 17 лв., та те имат силиконова част с венчелистчета, същата като на помпата.
Цитирай

София

А пробва ли без тази част изобщо?Има майки, които не я харесват и си джарат без нея...Помпата си работи и без силиконовия накрайник, наистина.
Цитирай

Пловдив

В моята си има и резервно. Дано не се налага. Rolling Eyes
Цитирай

anywhere

Продават едни колектори за кърма на Авент
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=131&products_id=1270
- струват 17 лв., та те имат силиконова част с венчелистчета, същата като на помпата.

Ама верно ли са същите?  Thinking Щото приличат (поне на картинката), ама ако не пасват съвсем, пак няма файда... Ти пробвала ли си ги на помпата?
Цитирай

anywhere

А пробва ли без тази част изобщо?Има майки, които не я харесват и си джарат без нея...Помпата си работи и без силиконовия накрайник, наистина.

Това звучи обнадеждаващо... Трябва да пробвам.
Цитирай

Абе слагах си ги на гърдата, май са едно към едно, ама чак утре вечер ще мога да ти кажа, че днес няма да съм си у дома, а помпата не е с мен. Ако не бързаш, утре вечерта ще ги пробвам и ще ти кажа. Но ми изглеждат напълно съвместими, а пък ако ти текат гърдите са супер за събиране на кърма.
Цитирай

anywhere

Абе слагах си ги на гърдата, май са едно към едно, ама чак утре вечер ще мога да ти кажа, че днес няма да съм си у дома, а помпата не е с мен. Ако не бързаш, утре вечерта ще ги пробвам и ще ти кажа. Но ми изглеждат напълно съвместими, а пък ако ти текат гърдите са супер за събиране на кърма.

Много ще съм ти благодарна!  Praynig
Цитирай

София

Помпата си работи и без силиконовия накрайник, наистина.

Да, така е, пише го и в инструкциите към нея и съм го пробвала.
Цитирай

София

Предлага се като резервна част, но трябва да звъннеш в представителството на Авент. Струва 9 лв., но е възможно вакум да не става заради другата, бялата гумичка (тя е 2 лв.). Аз си ги купувах и затова знам. Офисът им е до Сточна гара и ако решиш най-добре е с помпата да отидеш там.
Аз лично я ползвам без силиконовия накрайник.
Цитирай

София

Може да има в училище "Ма-ма", те продават Авент неща и то на доста сносни цени май. Може и там да звъннеш да питаш.
Цитирай

sofia

но е възможно вакум да не става заради другата, бялата гумичка (тя е 2 лв.).

ВАКУУМ НЕ СТАВА НАИСТИНА ЗАРАДИ БЯЛАТА ГУМИЧКА!!! ... А тази силиконова джаджа е за да "масажира гърдата, както когато бебето суче"...
Наистина можеш да ползваш помпата и без нея!!!
Цитирай

сърцето ми е до морето

попата не е ли в гаранция още?най-добре иди в представителството на авент и там да помагат
Цитирай

sofia

попата не е ли в гаранция още?най-добре иди в представителството на авент и там да помагат
Ами да, нали има шестмесечна гаранция!!!! smile3506
Цитирай

anywhere

Не знам за гаранцията, но наистина работи и без накрайника (е, малко е натъртващо усещането, но става...). Няма да се занимавам да търся накрайници...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора