В METRO не пускат деца под 7г.

  • 4 702
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 599
Още от откриването на Метро не пускат деца под 7 г може само на кенгуру - много скапана политика, но нали го водят магазин за на едро и заради сигурноста и тн... и ние първият път много изпушихме... и вече много рядко ходиме да пазаруваме там...  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 826
хаха , в страната на Бай Ганьо 10 години бай ганьовците не могат да се научат , че има ПРАВИЛА  Simple Smile
развесели ме тая тема ... много е показателна

# 32
  • софия
  • Мнения: 25 447
По принцип е така, НО ... Преди около месец ходихме в Люлинския. Беше около 7-8 вечерта. Оставих малката с баща й отпред, защото знам, че не пускат деца. Да, ама НЕ. Вътре беше пълна с деца, кои по-малки, кои по-големи. Седяха си в количките. По-малките, които можеше да бъдат с кенгуру не бяха.
Явно, както и за всичко останало в нашата "мила" страна, правилата са "според зависи". От времето, от мястото, от хората.

P.S. Не съжалявам и не бих влязла с малката, защото пазаруването с нея е лудница, но смятам, че когато има някакви правила би трябвало да се спазват.

# 33
  • Мнения: 1 672
аз работя там и мен не ме пускат с малката ПОЛИТИКА НА ФИРМАТА  Crossing Arms

Това е напълно нормално - в хале с непрекъснато движение на кари, как да си гарантират хората, че някое дете няма да пострада? И после да се четат по вестниците и да плащат обезщетения.
аз съм съгласна с тази политика за мен е много правилна

# 34
  • Мнения: 204
хаха , в страната на Бай Ганьо 10 години бай ганьовците не могат да се научат , че има ПРАВИЛА  Simple Smile
развесели ме тая тема ... много е показателна
Ха, ха.Байганьовците(между другото се пише слято) не може да не се присмеят на чуждата неслука.

# 35
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Не ме дразни това,че не може.Такава им е политиката , ОК съгласна съм.
Ама да осигурят свестен детски кът с каки,които да се грижат за децата. Peace

# 36
  • Мнения: 384
Ние влизаме без проблем с кенгуруто в "Метро", но и на мен ми направи впечатление каква цигания е в т. нар. "детски кът".

# 37
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Първо - това не е от вчера, а откак има Метро
Второ - това е магазин тип склад на едро, разнасят се големи и тежки палети с електрокари и не е подходящо за тичащи деца
Трето - не пускат с колички, с кенгуру пускат на твоя отговорност. Но то пък и кенгуруто е до време.

# 38
  • Мнения: 4 428
Ами Метро, от както са отворили, всячески се опитват да ограничат клиентите си до търговци. Такава е и целта на магазина. За това има ограничения за деца, сега сменят картите с нови и цените на дребно се качиха доста.
Това просто не е магазин тип Фантастико. Това е СКЛАД

# 39
  • Мнения: 31
БЛАГОДАРЯ НА МАЙКИТЕ КОЙТО МЕ РАЗБРАХА ПРАВИЛНО, а те са 4 или 5 . Никога след като родих детето не бе ми се налагало да ходя там, защото 1. В моят град ПЛЕВЕН Метро ще има едва ноември, и на човек му се случва докато е жив да научава неща. ТА мисля обясних на простичък език, че съм изминала разстояние от морски курорт до Бургас И много добре знам че е склад на едро (иначе щях да ида в БИЛА) Та за хапливите майки ДАНЕ СЕ ПРАВЯТ че ВСИЧКО знаят, и че преди да станат МАЙКИ много и им пукало къде пускат с деца и къде не!!!!! А и знае тели колко МНОГО МАЙКИ живеят в ПРОВИНЦИЯТА и нямат все още компютри а  да не говорим за Интернет,или знаят за правила на големи търговии и т.н. . ама са ДОБРИ МАЙКИ
И Го споделих ЗАЩОТО И В ПЛЕВЕН ИМАТ АКИВА КОИТО могат да изпаднат, ноември в същата ситуация
БЛАГАРЯ ХАПЛИВИ БЪЛГАРКИ!!!!!!!!!!!

# 40
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Защо се връзваш толкова не разбирам. Ясно, че дали имаш или не интернет, или дали си ходила или не в Метро не значи че си лоша майка, тя баба ми само в Метро е ходила  Laughing И не пиши с главни букви, не е възпитано.

# 41
  • Мнения: 113
И аз до скоро не знаех....въпреки че съм влизала и с кенгуру и с кошче много пъти( те така ми казаха че може) а на скоро ми казаха че не може  Rolling Eyes
Като ги питах как така хем може хем не може,ми казаха че винаги така е било  newsm78

# 42
  • Мнения: 2 197
Абе тази тема ми се беше загубила от 2 месеца.
Ако някой не знае - Метро е за търговци на едро. Това че голяма група хора ползват картите на фирмите, които са раздадени за да се спре достъпа на клиенти за по 2-3 нещица не означава, че ей така Метро ще си промени политиката.
Иначе аз съм пазарувала с кенгуру когато дъщеря ми беше бебе и много пъти след това по начина както са ти предложили - единия родител с детето, другия в магазина. Вие двамата не можете ли да се разберете и единия да остане отвън? Не виждам причина покупките да не могат бъдат осъществени само от единия родител. Едва ли отнемат повече от половин час.

# 43
  • Мнения: 31
Връзвам се, защото повечето от нас започнахме да знае ме много и всичко, и когато човек изпадне в гадна ситуация и реши да я сподели с други хора за  да им спести неудобство или напразно разкарване( 60км не е малко поне за  мен), винаги се намира някой да каже " ами не си ли знаела "," да бе прочела" или" защо не пита " . Не казвам да не се коментира, но преди да се изкажеш се замисли поне за момент не ти ли се случвало подобно нещо и ти как се чувствал, и когато някой го прави може би има някаква цел. Моята лично бе да споделя с хората които не знаят, и хора които са попадали в тази ситуация да си кажат без да се срамуват.  Много майки нямаме помощ от трета ръка и се налага да си "влачим " децата навсякъде за добро или зло. Според мен когато двата родители са тръгнали заедно с детето значи, че се налага.

# 44
  • Мнения: 4 916
Тръгнала си с рогата напред, обаче се сърдиш когато "ХАПЛИВИТЕ БЪЛГАРКИ" не са съгласни с теб. И на мен ми се е случвало да се сблъскам с фирмените правила на Метро, не бях доволна, ама чак пък да тръгна да пускам теми и да се сърдя... и то при положение, че аз съм тази, която не е била права... щеше да е много нагло.

Общи условия

Активация на акаунт