Рицарки на Бялото кантарче 28.07.2008 - 03.08.2008

  • 10 500
  • 327
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 348
Супер Джей
аз пък съм в обратния случай
мишелинчето не отговаря на килограмите
сега работя за стопяване на обеми а не за сваляне на килограми
мъка

искам и аз кафееееееееееееееееееее
и тичам

# 46
  • Мнения: 5 873
Ванче, виж какво прави Дани. Що не опиташ?

Дани е заета нещо.Като се видим, ще разбера повече.

# 47
  • Мнения: 13 762
Аз пък съм кило и половина повече Shocked Ма то така е, кога се тъпках вчера, хубаво ми беше, сега олеле Cry
Уфффф Crossing Arms

Щък, браво!

Ванчето пък къде вижда дупе newsm78 Аз такова нещо не видях в онази снимка пижаместа.

Тейс, че няма да те носи синчето, няма, ама не затова ги носим ние Mr. Green

Асса, ми смешно ми е Grinning

Дени, ще се пребориш, важното е да си убедена, че ти "командваш парада" Peace

ПП. Ваньооооо, Ж-то за пример ти я дава Коконата Joy А Коконата прави Скарлсдейл Peace
То вярно език ли е това нашето, чудо ли Grinning После се смеем на чужденците, че не могат го научи.
Не че техните по-прекрасни.

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 11:52 от птица

# 48
  • Мнения: 2 147
Здравйте и от мен Laughing Heart Eyes Heart Eyes
Вчера не можах да вляза, но днес съм тук  Wink
Радвам се за Дени, звучи добре и Peace
Щък с тези мерки, за модел ги докарваш Wink
...........имам малко работа след малко пак ще пиша ... и за другите.... Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ванче, виж какво прави Дани. Що не опиташ?

Дани е заета нещо.Като се видим, ще разбера повече.

 hahaha Joy Joy Joy  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Ехо, Ванчей, ей тука съм и затова не ми остава много време за любимите рицарки wavey

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315758.0

Бебче, дано по-бързо се оправите. Praynig А нервите си ги пази, че няма да си ги върнеш. А за това дето го казваш, ми нямат оправия  Close

Евич и ние ще ходим на същото място на почивка, или ще сме наблизо, ако се засекат датите ще звънкам, иначе ще идвам преди това до София и може да имам време за кафе  Hug

# 50
  • Мнения: 2 147
  bouquet за Дани  Wink и когато идваш, пиши все ще намерим време поне за едно кафе Wink Hug
.. изобщо , къде се губите всички Hug newsm78
Аз обядвам режимно: домат, краставица и парче сушеница
закусих : активия с плод Wink
Опитвам се да пия водааааа ooooh!
Килограмите за момента ги задържам 68 Crazy и се чувствам супер newsm78 Heart Eyes
Целувки за всички, засега баййййй Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Аз пак изпуснах, де ще сте на почивка? При нас само времето е фиксирано, мястото е още чуденка. От 4-5-6.08. Засега в Поморие, но може и на други места. До тогава имам баба да помага на мъжа ми за децата  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 147
...  и аз съм изпуснала Ж тоз момент, но те пак ще си кажат Hug
..при мен нещата съвсем на са ясни, един път ми казаха сега този петък, снощи ми заявиха следващия...и ако ще се ходи дали ще е за повече от 3-4 дни, моя мъж се побъркал на тема работа Crazy... накрая ще замина с моята приятелка и дъщеря ми като миналото лято, но и те имат в моментта някакви проблеми, та объркана работа с две думи ooooh! Hug Crazy
Аз съм днес страшно разсеяна и след час излизам по банките, разни преводи служебни, ще се разходя по Графа, може и терапия  Wink да си направя... за успокоение Crazy

# 53
  • Мнения: 5 873
Ванче, виж какво прави Дани. Що не опиташ?

Дани е заета нещо.Като се видим, ще разбера повече.

 hahaha Joy Joy Joy  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Ехо, Ванчей, ей тука съм и затова не ми остава много време за любимите рицарки wavey

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315758.0



ПП. Ваньооооо, Ж-то за пример ти я дава Коконата Joy А Коконата прави Скарлсдейл Peace
То вярно език ли е това нашето, чудо ли Grinning После се смеем на чужденците, че не могат го научи.
Не че техните по-прекрасни.




 Shocked  doh smile3506

 Blushпак не разбрала..
ми то така ,като не разбирам от езици...даже и варен не обичам,да не кажа ,че  от него Sick

 Clown поне ви накарах да се усмихнете..............

# 54
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И сега да тичам да чета по другите теми. Ми давайтекопи - пейст де, ама ха Crossing Arms.
Дени, всичко е в главата, нали знаеш. Надявай розовите очила. С теб сме Hug!
На Ванчето хич не й вЕрвам  Naughty - още миналата есен нямаше дупе, кво ме баламосва сега. И да земеш да додиш да са видим, че срамота, ей #Cussing out. Пък аз ша зама фотото за доказателство, че д*то ти си е съвсем наред.

Наш тати днес не е звънял от Франкфурт на Майн-ата си. Що така? Да зема да му звънна, ма да не им прекъсна нещо конференциите Rolling Eyes.

# 55
  • Мнения: 5 873
На Ванчето хич не й вЕрвам  Naughty - още миналата есен нямаше дупе, кво ме баламосва сега. И да земеш да додиш да са видим, че срамота, ей #Cussing out. Пък аз ша зама фотото за доказателство, че д*то ти си е съвсем наред.

оф,нямало го миналата есен,как не... Animal Pig

в петък чакай обаждане. callme

# 56
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ха дано Whistling...

# 57
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ехооо, да се запиша и аз най-накрая... При мен големи новини няма, особени резултати - също. +0.700 до 1 кило съм от резултата, дето уж го бях задържала... Борим се уж. Беше горещо 2 дена, ореваха света (стигна до 28-29 градуса, да не си помислите кой знае какво). Обаче в тая страна климатици няма, щото не им трябват обикновено, та...  ooooh! Иначе в суперите е хладно, особено където е мамбото, дето се разваля бързо хехехе.
Много се радвам на добрите новинки от Дени. Не разбрах къде е проблемът точно, но няма нищо, важното е, че в момента се чувства добре и така казват и професорите и т.н. Гуш  Hug
Теис, бързо оправяне и стабилизиране на резултатите.
Бебче, мила, много гушки - и един безплатен и непоискан съвет - особено за доктор - ако не ти харесва, не си губи времето и живота да го вкарваш в правия път - при първа възможност просто го смени и го остави да си е некадърен, но да не е в твоя живот - и на любимите ти хора...
Снимки видях на трите мадами само и завидях - толкова сте красиви и усмихнати.
На всички много гуш и честитки за намаленията. За задържалите - гуш, а за временно отстъпилите позиции - виждате ли ме с байряка във вашите редове? Ама ще ги напусна, тъй да знаете, та дайте да бягаме дружно, а? А?
Отивам да си суша косата, че мокра уфсъ виждали ли сте? bowuu

# 58
  • Мнения: 1 387
 wavey
Най-накрая и аз да се разпиша в новата тема,Литъл,благодаря за която!  bouquet
Щък,браво на теб! smile3501
Дени, Hug
Изкарах 5 протеинови дни,от които свалих 1,5-2килограма,но МЦ най-накрая се появи /след 20 дни закъснение Shocked/и се надявам да спадна още!От вчера включих и зеленчуци.Сега съм на кисело с трици и сусам за закуска,пилешко за обяд с  ръдък таратор,после ще хапна варено яйце за следобедна,а вечерята я мисля още. Thinking
Пия чай с лед и отивам да си права меден масаж.

# 59
  • Мнения: 720
Ха добър ви ден мацки.  Hug
Първо отчет - не мърдам, на 60кг. си цикля, но то няма и как да е иначе. Карам някакво полурежимно такова, та не мърдам ни нагоре, ни надолу.  newsm78
На Дени положителност много. И прегръдки.  Hug
И на всички вас момичета.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт