Диня

  • 1 425
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Не знам дали опитахте дини тази година, но във Фантастико са по 56ст/кг и са великолепни. Само, че са много големи, по около 5кг всяка.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 847
И аз купих вчера, но от друг магазин в Красна поляна. Страхотна диня - сочна и сладка. Направо не е за вярване. За 45 ст/кг. На който му е много цяла, да си вземе половинка.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 847
А-а-а. Забравих да спомена - динята е тънкокора. Не мога да се сетя, от кога не бях купувала диня с кора по-тънка от 3 сантиметра. Имало още нормални дини, значи.

# 3
  • Мнения: 6 472
Вече няколко пъти купуваме от пазара при нас. Страшно сочни, сладки и тънкокори! Изглежда тази година ще е добра за дините Grinning

# 4
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
     Дините са толкова сладки и тънкокори,защото са гръцки.За българските е още рано.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 782
При нас са по 70 ст!  #Crazy Не съм гледала по другите места, може и да има по-евтини  Simple Smile

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ай стига бе  #2gunfire #Crazy
Пък ние в провинцията да ги ядем по 75 ст. нали  Cry

# 7
  • Мнения: 4 358
Споко, преди два дни гледах по 1.20  #Shocked
Ядохме пъпеш вместо диня  Laughing

# 8
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ох, мерси, олекна ми  smile3535

# 9
  • Мнения: 6 472
Хм, ми те при нас бяха 80  и едва от вчера са по 70 newsm78 Ама пък днес какви дини са докаралиииииииии - огромни, продълговати и страхоооооотни Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Мастика-мастика Mr. Green
Опитахте ли да опиянчите динята?

# 11
  • София
  • Мнения: 3 847
Мастика-мастика Mr. Green
Опитахте ли да опиянчите динята?

Може ли по-подробно?

# 12
  • Мнения: 1 290
Мастика-мастика Mr. Green
Опитахте ли да опиянчите динята?

Може ли по-подробно?


в спринцовка масти4ка и боц, боц в динката - охлаждане на подобрения продукт - и после... ела та гледай Wink

# 13
  • Мнения: 2 028
при нас дините са 1 лв за килограм, а пъпешите преди два дни бяха 3 лв, после 2.50, днес са 2.00 лв - много бееее Cry а така ми се папка, особено и тук като прочетох, аз още съм на праскови и череши, последните също са между 2.50 и 2.80 #2gunfire

# 14
  • София
  • Мнения: 3 847
Gvendolin,

Мерси. Задължително ще се пробва.

Общи условия

Активация на акаунт