Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета,знаете ли каква може да е причината за много слаби капиляри по цялото тяло на малко дете?Какво може да причинява спукванията им без причина(удар)????Надявам се някоя от вас да може да ми отговори Crying or Very sad!!!
Цитирай

Чакам и аз с нетърпение някой да се включи ,защото и моето дете от бебе е със слаби кръвоносни съдове.
Цитирай

София

Чакам и аз с нетърпение някой да се включи ,защото и моето дете от бебе е със слаби кръвоносни съдове.
За съжаление проблема е сериозен,но все още диагноза няма Confused Crying or Very sadНадявам се тук да открия някой,който се е сблъскал с подобно нещо!Твоето детенце има ли поставена точна диагноза?
Цитирай

Ами тя беше задушена в родилния дом.Беше с тежка асфикция и в следствие на това и се получиха тия капилярчета.Мислех че ще се махнат ,но вече 4 години си стоят и дори нарастват.Има по бузите и гръбчето.
Цитирай

София

При малкото слънчице,заради което се интересувам  ту се появяват ,ту изчезват и няма никакви други проблеми.Супер жизнена , енергична и не се спира на едно място LaughingИнтересува ме каква може да е причината за проблема Crying or Very sad
Цитирай

Кога и се появяват и колко време се задържат?На кои места  илизат по-често?
Цитирай

София

Кога и се появяват и колко време се задържат?На кои места  илизат по-често?
Появяват се от време на време по телцето,но не знам точно на ки места EmbarassedДавали са на детенцето кортикостероиди .Като ги взима , няма проблем,но спре ли ги ,можеби седмица след това се появяват отново Crying or Very sadТова знам.
Цитирай

София

smile3529 newsm70
Цитирай

на седмото небе

Синът ми е със слаби капиляри в носа.Понякога кръвта тече като река.Ужасно е.Лекарите ме"успокояват",че някои хора са с този проблем през целия си живот.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.