Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

момичета, моля помагайте. спешно ми трябва добър солариум в София, моля ако някой е ползвал това лято да сподели? Не ме интересува ценат, само са е качествено. мерси предварително.
Цитирай

Пробвай солариума с софия сити мол, срещу хотел хемус  Smile
Но внимавай за колко минутки се излагаш, защото аз доста лошо изгорях, въпреки че посещавах цяла зима друг солариум, по два пъти седмично и по 15 мин. В мола изгорях за 10 минути.

Цитирай

София

По-голямата част от солариумите са едни и същи, в последните години инвестираха сериозно в нови "машинки". Доволна съм от солариума на ул. Иван Вазов и студио beauty for ever на Витошка 96 май беше
Цитирай

София

Аз също съм доволна от Bauty for ever на Витошка.
Цитирай

Sofia-selo :D

Да ви кажа няма да си взема пак карта за соларното студио дето е до нас. Много ми е удобно, но имам чувството например че хоризонталния солариум е яко амортизиран. Днес като бях въобще не нагряваше лампите отдолу. Замислих се в такъв случай какви ли са останалите лампи. Имам останали 10 мин и вече не съм сигурна дали ще ги ползвам.

Търся добро студио в района на Стефан Караджа/Хаджи Димитър или Младост 1. Може и някаде по пътя между двете.  Rolling Eyes
Цитирай

София

Тони, една колежка е много доволна от соларно студио точно в Младост. Утре сутринта ще я  питам. Hug
За НАдежда мога да препоръчам Савана Peace
Цитирай

София

Аз май много не разбирам от солариуми, но съм доволна от тези в http://www.upibeautyandspa.com
кв. Изток...
Цитирай

София

Аз също съм доволна от Bauty for ever на Витошка.

newsm10 и аз съм за него - много е хубав!
Цитирай

София

Тони, питах за Младост 1. Моята приятелка много е доволна от студио "Ехнатон". Срещу блок 13 А Hug
Цитирай

София

Аз май много не разбирам от солариуми, но съм доволна от тези в http://www.upibeautyandspa.com
кв. Изток...
Аз вече 2 години ходя там,доволна съм Smile
Цитирай

София

аз ходя в Редута в соларно студио New Vision i съм много доволна, машините са като в beauty for ever
Цитирай

София

Май има и още едно Beauty for ever, но не съм сигурна.
Цитирай

Sofia-selo :D

Тони, питах за Младост 1. Моята приятелка много е доволна от студио "Ехнатон". Срещу блок 13 А Hug

Мерси Джени  Hug
Близо до офиса ми е Smile
Цитирай

мерси много момичета на всички.
Цитирай

Аз съм страшно доволна от Palm Beachв квартал Гоце Делчев. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора