спешно ми трябва добър солариум в София?

  • 10 920
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
и аз съм доволна от студио Ехнатон - солариумите са много добри. Ето инфо за тях http://www.reklamator.com/pid/3646/

# 16
АЗ ходя в долен лозенец соларно студио "твоето слънце" на улица "милин камък 15" се намира зад 35-то,много съм доволна от две години ходя там ,солариума е хоризонтален "ероголаин турбо 500",има също така арома терапия и аквафреш i климатик  ,музиката е по избор на клиента има голямо разнообразие от дискове всякакъв стил ,оби4ам да ходя там защото и персонала е мн приветлив  и има компетентно мнение , могат да посъветват всеки какъв тип кожа има и каква програма за пе4ене да има Simple SmileИ наи важното лампите са им сменяни преди 20 дни което пове4ето солариуми не правят изобщо!:)

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 16:34 от verka87

# 17
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ !Моля, ако някои знае цените на минута  или на картите в beauty forever , да сподели.

# 18
  • Мнения: 593
Purvo sujalqvam za latinicata ama flex type ne6to se buzika s men. Minalata godina kato hodeh v Beauty for ever cenata na Open Sun (nai-silniq) be6e 1.30 za minuta ostanalite bqha po lev ili lev i 10, no za tazi godina neznam dali ima promqna. Drygoto stydio na beauty for ever e v bloka do mola to4no do stydioto na Magama samo 4e ne preporu4vam da hodite tam za6toto lampite ne sa mnogo 4itavi, ventilaciqta su6to a v nqkoi nqma i myzika mai Wink

# 19
  • България, София
  • Мнения: 16
Здравейте! Можете ли да ми кажете, разбира се ако някой има наблюдения за района на Борово, Бъкстон ( София ) соларно студио?

Благодаря, предварително!  Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 500
Зад Била в блоковете има 1 и тези дни мисля да го пробвам (това за гоце делчев,което е до Борово съответно Simple Smile )

# 21
  • Мнения: 71
а за BELIZE близо до МолСофия (до софийска вода) имате ли наблюдения? И как се движат сега цените за минута Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, много искам да пробвам този спрей-тен, че с тези автобронзанти приличам по-скоро на мръсна, отколкото на запечена Mr. Green
Дали може да ми препоръчате студио-около Младост ми се ще, но и до центъра ще се разходя.

# 23
Соларно Студио BRONZE
София, кв.Манастирски ливади, ул.Лъвски рид №6, бл.4,комплекс"Никми"
соларно студио близко до бул.България, срещу Била.
тел:0899 36 85 81 Много са силни машините, аз ходя там и съм много доволна!

# 24
  • Мнения: 2
От страната на Билла ли е ?

# 25
  • Мнения: 0
BELIZE солариомите им са силни има в SKY city, на графа точно под колоните

# 26
  • Мнения: 572
и аз съм доволна от студио Ехнатон - солариумите са много добри. Ето инфо за тях http://www.reklamator.com/pid/3646/
Може ли да кажете за цени?
Карти?

# 27
  • Мнения: 2 414
Соларно Студио BRONZE
София, кв.Манастирски ливади, ул.Лъвски рид №6, бл.4,комплекс"Никми"
соларно студио близко до бул.България, срещу Била.
тел:0899 36 85 81 Много са силни машините, аз ходя там и съм много доволна!
Зад "Билла" ли се намира?

Общи условия

Активация на акаунт