складове в турция

  • 1 526
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
 Rolling EyesЗдравейте,мили мами,знаещи всичко,щом става въпрос за милите ни дечица!искам да попитам някой има ли информация за адреси на складове за детски дрехи в Истанбул,искам да отварям магазин!?И според вас кой район в Пловдив има нужда от нов детски магазин за бебешки и детски дрехи?Благодаря предварително на всички Laughing

# 1
  • Мнения: 1 102
Ами аз знам адрес на един магазин който знам че продава и на едро, стига да знаеш турски иначе не знам как ще го намериш. Мога да ти дам координати на лични.
А според мен в Каршияка нямаме свястен магазин-склад, нещо като Есприт в Тракия ако направиш би било чудесно.

# 2
  • Мнения: 9
 newsm78 Къде се намира този склад на Есприт в Тракия?

# 3
  • Мнения: 1 102
Като тръгнеш от Мебелна къща към Тракия, мисля че на второто кръстовище завиваш на дясно (в ляво има нова голяма кооперация), веднага завива на ляво пак на ляво (заобикаляш новата кооперация) и няма как да не видиш магазина.

# 4
  • Мнения: 9
 LaughingМерси за информацията.Ще ми пратиш ли адреса на този магазин в Турция и  каква марка дрешки се продават там?

# 5
  • Мнения: 189
мога да ти дам малко информация само за кварталите в турция но самите магазини ще ми е трудно да ги обясня  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт