Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 366 отговора

на пистата

за бельото иди реч,много пъти съм се замисляла newsm78аз никога не съм прала мъжки гащи,моя винаги като се къпе си ги пере сам.ще ми бъде интересно да прочета.
Цитирай

че тя пералнята ги пере 35
Цитирай

че тя пералнята ги пере 35

newsm10
Цитирай

DE

Ъ ? Какъв въпрос...
Хората са измислили пералните, гледам максимално да се възползвам от това постижение на човешкия гений.
Цитирай

Уммм да, пералнята си ги пере, или сам.
И аз си пера бельото на ръка, освен когато ме мързи. ))))
Цитирай

Обикновено пералнята пере, но се е случвало с моето бельо да пера и неговото. От мъжа ми и от сина ми не ме е гнус и не ми е неприятно, достатъчно добра лична хигиена имат и двамата.
Цитирай

Нищо не пера на ръка(освен някои пуловери и няколко нощнички), аз съм голям фен на пералнята  Peace
Цитирай

на село

Пера, че и ризите му гладя, само панталоните си глади той, аз така и не се научих да не правя по 2 ръба  Blush
Цитирай

Пералнята ги пере.
Доста години назад във времето се е случвало аз да пера неговите, както и той моите.
Цитирай

заровена в парцалки, конци и плетки

не пера на ръка  Mr. Green да живее пералнята  Party даже и на съпруга ми гащите пере  35
Цитирай

Варна

Обикновено пералнята пере, но се е случвало с моето бельо да пера и неговото. От мъжа ми и от сина ми не ме е гнус и не ми е неприятно, достатъчно добра лична хигиена имат и двамата.
И аз така,само че моето е момиче
Цитирай

София

В пералнята отиват неговите гащи.
На ръка пера бельото на детето и моето (понякога).
Цитирай

35  35 35 разсмя ме въведението!

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling 35 35 35
Цитирай

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling 35 35 35
Не ми се е случвало за такъв дълъг период да съм на хотел Flutter
Цитирай

София

и аз съм от тия с пералните  Laughing
обаче ако нещо се разстрои не само, че ще пера, ами и ще го къпя ако трябва, така го обичам. Ако няма проблеми обаче не виждам никаква логична причина да пера на ръка каквото и да било Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 366 отговора