Перете ли на мъжете си гащите

  • 23 803
  • 366
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
за бельото иди реч,много пъти съм се замисляла newsm78аз никога не съм прала мъжки гащи,моя винаги като се къпе си ги пере сам.ще ми бъде интересно да прочета.

# 1
  • Мнения: 79
че тя пералнята ги пере Joy

# 2
# 3
  • Мнения: X
Ъ ? Какъв въпрос...
Хората са измислили пералните, гледам максимално да се възползвам от това постижение на човешкия гений.

# 4
  • Мнения: 22 411
Уммм да, пералнята си ги пере, или сам.
И аз си пера бельото на ръка, освен когато ме мързи. ))))

# 5
  • Мнения: 103
Обикновено пералнята пере, но се е случвало с моето бельо да пера и неговото. От мъжа ми и от сина ми не ме е гнус и не ми е неприятно, достатъчно добра лична хигиена имат и двамата.

# 6
  • Мнения: 1 334
Нищо не пера на ръка(освен някои пуловери и няколко нощнички), аз съм голям фен на пералнята  Peace

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 893
Пера, че и ризите му гладя, само панталоните си глади той, аз така и не се научих да не правя по 2 ръба  Blush

# 8
  • Мнения: 2 388
Пералнята ги пере.
Доста години назад във времето се е случвало аз да пера неговите, както и той моите.

# 9
  • Мнения: 129
не пера на ръка  Mr. Green да живее пералнята  Party даже и на съпруга ми гащите пере  Joy

# 10
  • Мнения: 133
Обикновено пералнята пере, но се е случвало с моето бельо да пера и неговото. От мъжа ми и от сина ми не ме е гнус и не ми е неприятно, достатъчно добра лична хигиена имат и двамата.
И аз така,само че моето е момиче

# 11
  • София
  • Мнения: 344
В пералнята отиват неговите гащи.
На ръка пера бельото на детето и моето (понякога).

# 12
  • Мнения: 45
 Joy  Joy Joy разсмя ме въведението!

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 2 732
Joy  Joy Joy разсмя ме въведението!

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling Joy Joy Joy
Не ми се е случвало за такъв дълъг период да съм на хотел Flutter

# 14
  • София
  • Мнения: 2 419
Joy  Joy Joy разсмя ме въведението!

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling Joy Joy Joy
и аз съм от тия с пералните  Laughing
обаче ако нещо се разстрои не само, че ще пера, ами и ще го къпя ако трябва, така го обичам. Ако няма проблеми обаче не виждам никаква логична причина да пера на ръка каквото и да било Naughty

Общи условия

Активация на акаунт