Щастлива, но и леко притеснена

  • 1 417
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте отново момичета!
Днес е вече 5-ят, откакто ми закъснява! Направихси три теста (два на "Престо" и един на "Шуър чек") и трите са положителни, което ме кара да се чувствам най-щастливата. Но от вчера 27.07. започна да ме притеснява друго...  По някое време през деня на ежедневната ми превръзка се беше появило петно със жълтеникаво-светлокафеникъв цвят. Петното не беше много малко, но пък беше еднократно. Третият тест си го направих именно когато го видях и беше положителен. Между другото още преди да ми закъснее усещах леко придрпване нико долу, но то беше наистина леко. Сега откакто ми закъснява го усещам почти болезнено. То е за секунда примерно, но пък е на чести интервали, пък и тези петна.... Днес имах пак такива.
Не знам вече какво да си мисля. Дали да отида на лекар или да изчакам още ден-два?
Моля ви посъветвайте ме нещо!!!
Благодаря ви милички!!!

# 1
  • Мнения: 1 334
Отиди на лекар,не чакай.И дано всичко е наред Peace

# 2
  • Мнения: 1 085
Честито от мен и отиди на лекар за да се успокоиш и да ти каже от какво е това течение.

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Стискаме палци всичко да е ок, но иди на лекар при първа възможност.Той ще ти каже как да се процедира.
Чакаме да пишеш  Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 6 302
Честито и от мен! Не се притеснявай излишно, според мен всичко ще бъде наред. Ако изчакаш още 5-6 дни, лекарят ще може да потвърди бременността. Е, стига да е добър специалист и с добра апаратура. Стискам палци!

# 5
  • Мнения: 4 070
Честито и от мен , и аз си направих точно тая комбинация от тестове и даже се чудех дали са верни..... не се притеснявай много за кървенето, много от нас са го имали-както писах и преди малко в една тема- в книгите пише, че при закрепване на плода към матката 10-12 дни след оплождане има прокървяване. Но все пак непременно и веднага отиди на лекар(моето прокървяване също беше с такива петна и продължи 3 дни).
Успех!!

# 6
  • Мнения: 3 294
Първо честито за прекрасната новина , според мен сега трябва да бъдеш спокойна , кафеникавото зацапване се среща често при начална бременност , но за твое успокоение може да се консултираш с лекар , той ще ти даде най-правилен съвет . Успех  Peace

# 7
  • Мнения: 931
Честито и от мен.За зацапването, мн момичета са го имали и това което е написала gundie е абсолютно точно за закрепването на плода.Но въпреки това иди и направи една консултация с лекар за да си наясно какво ти е и да се успокоиш и да не се притесняваш.Сега тр да си изключително спокойна и да се радаваш на голямото събитие  Hug

# 8
  • Мнения: 91
Честито много хубава новина!   bouquet
първо да кажа за болките - те са нормални, срещат се при много момичета, включително и при мен. Зацапването също е чест симптом, но за да се разбере точно каква е причината задължително иди на лекар за консултация! Успех!

# 9
  • Мнения: 1 868
Аз съм по същия начин само, че в жълтото петънце има и някакви малки нишчици.
Тестовете са ми с мнооого бледи черти и сега с нетърпение чакам деня за прегледа!
Успех дано не е нищо притеснително!


p.s. Аз звънях на моята докторка и тя ми каза да отида на седмия ден от закъснението!

# 10
  • Мнения: 1 085
motoneti и на теб честито и скоро да пишете че всичко е наред с бременностите.

# 11
  • Мнения: 1 868
motoneti и на теб честито и скоро да пишете че всичко е наред с бременностите.
Аз още не смея да се зарадвам, че чертичките са ми още анемични!
Но щом имам яснота веднага ще я споделя с вас.
Мерси много за подкрепата!

# 12
  • Мнения: 1 085
Дори и бледи да са , тестът е положителен.Така че ако искаш утре си направи пак тес и ще са по ясно изразени. Peace

# 13
  • Мнения: 1 868
Дори и бледи да са , тестът е положителен.Така че ако искаш утре си направи пак тес и ще са по ясно изразени. Peace
Аз правих вече няколко пъти и сега реших да почакам до четвъртък за да не се изнервям, аз имах предишна несполучлива бременност и доколкото си спомням чертите до късно ми бяха бледички.А и до четвъртък остана малко време ще издържа.Дано има с какво да се похваля а иначе тестовете са хубави мисля, шуър чек и клиър вю.

# 14
  • Мнения: 18
Благодаря ви за подкрепата момичета!
Днес бях на лекар и той ми каза да си слагам вагинално "Утрогестан" . Днес (за трети ден) отново ми зацапа леко и еднократно и точно това ме накара да отида на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт