Сладоледът помагал за забременяването.

  • 2 975
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
Ами явно помага щом се пише толкова много за него.Аз до снощи незнаех за действието му Wink
Е сега като разбра, почвай го  Wink
Това момиче нещо не е добре с главния.

# 16
  • Мнения: 1 085
За кой говориш? Tired много съм си добре.Ако имаш мнение по въпроса поне се включи от някой ник а не анонимна.На такива хора като теб не им обръщаме внимание. Joy

# 17
  • Мнения: 862
Ами явно помага щом се пише толкова много за него.Аз до снощи незнаех за действието му Wink
Е сега като разбра, почвай го  Wink
Това момиче нещо не е добре с главния.
Кое момиче не е добре бе скъпа? За мен или за Бъни говориш?

# 18
  • Мнения: 1 085
И за двете хри Wink.Не че някой и обръща внимание.

# 19
  • Мнения: 598
Я правете секс и стига с тоzи сладолед  Joy Joy Joy както ме цитират и аz сама да си се цитирам СЕКС МУ Е МАЙКАТА  Joy Joy

# 20
Как ще си добре,само като прочетох кви си ги писала в темите за сладоледа и направо Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 551
Я правете секс и стига с тоzи сладолед  Joy Joy Joy както ме цитират и аz сама да си се цитирам СЕКС МУ Е МАЙКАТА  Joy Joy
Joy Joy Joy ТОЧНО ТАКА ПОДКРЕПЯМ С ДВЕ РЪЦЕ  Peace

# 22
  • Мнения: 7 201
Може,ама не вярвам! Tired
Сладоледа помага................................, но май за дебелеене. Joy
Peace Laughing

# 23
  • Мнения: 1 334
Някой ме беше питал за зелката.. Rolling Eyes Там основно участие има прясното мляко,та явно то е панацея,знае ли човек Laughing Laughing Ясно е,че темата е хумористична Peace

# 24
  • Мнения: 862
Как ще си добре,само като прочетох кви си ги писала в темите за сладоледа и направо Joy Joy Joy
Виж сега, аз съм руса и бавно хващам, та държа да ми кажеш кой според теб не е наред с главния, щото имам претенции да съм си много в час Naughty

# 25
  • Мнения: 1 085
Hri стига се коси.Пука ли ти от мнението на някой непознат.
А защо си писала под ника ти абсолютно ку ку ? Joy

# 26
  • Мнения: 598
Отивам да хапна zелка,да пийна сироп, мляко и zа десерт сладолед...А накрая и моят съвет един хубав секс  Joy Joy Joy

# 27
Hri не става въпрос за теб в никакъв случай Peace,извинявай ако съм те засегнала с нещо.Става въпрос  за Bunny.

# 28
  • Мнения: 1 085
Не ме познаваш девойко.И нямаш никакво право да съдиш хората.Пък и на Bunny много не и пука за мнението ти. Joy

# 29
  • Мнения: 551
Отивам да хапна zелка,да пийна сироп, мляко и zа десерт сладолед...А накрая и моят съвет един хубав секс  Joy Joy Joy
И УТРЕ ЧАКАМЕ ДА СЕ ПОХВАЛИШ С ДВЕ ЧЕРТИ  Joy

Общи условия

Активация на акаунт