Дюканки красиви - купонджийки щастливи - 117 тема

  • 41 326
  • 913
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 213
Добро утро и от мен - да ни е честита новата тема - Вещи - благодарско! Hug
BlackSnake   - честито!  newsm51
комикс  - и на тебе, прекрасна! smile3525
dorchester- евала  newsm51
На всички с поводи - браво и честито момичета (и момче) . Peace
А сега - в колона по един да ви намляскам!  Kissing Heart  lovekiss  Two Hearts
Прекрасен ден от мен !!!!   bouquet

# 46
  • Мнения: 617
Еиииии, докато ви прочета и хоп още една траница!
Първо- Честито на рожденничките!Много здраве и още свалени кила!
Второ-Честито на Дорчестър!Тва една година си е постижение...малко жени имат такава упоритост( с изкл. тук присъстващите разбира се)
И трето- аз почти си върнах килата, май са били вода.Въпросът е дали кантарът ще тръгне надолу или ще бъда във втора още 1 год. #2gunfire
Катееее, внимавай с кмета , че е убаф!

# 47
  • Мнения: 309
...сега се подготвям да мина временно на трета,тъй като ще пътувам за около месец!Кри ми даде страхотни съвети,и знам че ще е трудно след това връщането към втора,но......Ако някой има опит в това,приемам съвети всякакви!Дайте ми надежда,че няма да е фатално,моляяяяя!
Нямам опит, Кри би била по-полезна тук, но стига да направиш уставна 3-та фаза, а да не пльоснеш направо в четвърта - не би имало проблем. Трудното е после да влезеш обратно във втора май... newsm78 Успех!
Just a girl - честито! Правилно си решила - трета олекотена докато се потвърди, че и след това!
ЧРД на Блеки и Комикс, много здрави и щастливи, обичани и обичащи!
Дорчестър - честита годишнина!

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 11:23 от Sagittarius.

# 48
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен !
Супер темичка, Вещи     bouquet
 newsm59 на рожденничките
Честито на тези с месечинки и годишнини  newsm10
Аз ще се спукам от яд  newsm61 Днес се качвам на кантара и той ми показва 60.6 кг, при условие, че три дни подред беше 59.6 кг. Направо ще се изям, не знам от какво е, стриктно режимна съм си  smile3511
Еее, ще си продължавам напред, пък кавото сабя покаже.

Усмихнат ден на всички Hug

# 49
  • Мнения: 485
И аз да се похваля  - с 2 минуса...на теста за бременност Simple Smile

От четвъртък съм в 3-та фаза и днес трябваше първият ми ден на чисти протеини. Има ли други момичета като мен? Още нищо не е потвърдено от лекар, но не искам да рискувам и от днес минавам на олекотения вариант на 3-та фаза.

Честито, щом се радваш, ти пожелавам да е вярно и да е лека и безпроблемна. Успешна олекотена   bouquet  Hug

Дорче, честита Дюканска година- задръж постигнатото и успех във всичко   bouquet
  bouquet   bouquet

Много минуси бяха отчетени  -   затова честито на всички с минусчетата от мен   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 4 393
Just a Girl честито!!!!!Минавай в трета аз им имам пълно доверие на тестовете.Леко бременеене:preggo: и много сладко бебче да си имаш  smile3504

# 51
  • Мнения: 3 294
Еха много поводи за празнуване , аз да се оплача , така ми е подут корема , все едно че не съм отслабнала въобще , сигурно е от ПМС  Tired

# 52
  • Мнения: 226
И аз имам повод да почерпя днес - имам рожден ден!

Честито на рожденничките BlackSnake и комикс!

Успешно спазване на режима!

# 53
  • Мнения: 469
 Didko  newsm59
Just a girl честито  preggo и всичко да е наред!

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 12:48 от vani_nik

# 54
  • Мнения: 853
Дидко  nbirthday
Just a girl честито и леко preggo

# 55
  • София
  • Мнения: 421
BlackSnake,честит рожден ден   bouquet !  

комикс, честит рожден ден   bouquet !  

dorchester, честита ти една  година с Дюкан    bouquet !

При мен всичко върви нормално - сиреч, по около 100-200 гр.(минус) в протеиновите дни.

Лек и приятен ден на всички  Hug !

П.П.
А, и на Didko,  разбира се, честит рожден ден   bouquet !

# 56
  • Мнения: 3 640
Дори, честита дюканска годинка!  Hug Браво, мила! За това време постигна толкова много! От сърце ти желая успешно задържане на постигнатите резултати!  newsm51

Didko, честит рожден ден! Желая ти само най-прекрасни неща! Много здраве и безброй усмивки!  newsm59

# 57
  • София
  • Мнения: 687
Здравейте мили дюканки и дюкани! Simple Smile Един път и ас да се класирам преди 30 страница... Simple Smile

Видях някои снимки от срещата ви и всички изглеждате наистина прекрасно... Ако някой може да ми пусне още на лична, ще съм много благодарна... Simple Smile

Искам първо да честитя хубавите поводи на всички - още не съм много добра в запомнянето на никове, но видях, че много момичета имат поводи за радост и гордост -   bouquet

Сега малко да се оплача - след като онзи ден бях толкова щастлива от цифрата на кантара - 60.9, вечерта се изложих... Embarassed На невероятния концерт на Лени Кравиц нямаше кола лайт и аз смело си взех обикновена - изпих около половин бутилка от 500 мл.... беше ми гузно, но пък екстаза от концерта някак замъгли вината... само до следващата сутрин обаче... Вчера сутрината кантара показа 61.7, а днес - 61.6... Освен това вчера ми дойде та началото на седмицата беше наистина трагично...  Cry Знам, че не трябва да се отчайвам, и че на повечето от вас това вече се е случвало но е наистина демотивиращо... не мисля, че повишението е заради МЦ, защото досега не съм имала такъв проблем.... Затова искам пак да предупредя всички, които се канят да прегрешат - недейте!... Замислете си струва ли си заради някакво си глупаво хрумване/ настроение/ лакомия да загубите седмица или две от вече постигнатото... Аз не го направих... отпуснах се заради радостта от ефекта на режима и заради всеобщата еуфория на момента и ето че сега ме е яд... Но станалото - станало... няма да драматизирам... Просто ви моля да сте по-примерни от мен, за да не страдате после от ГГЗ... Simple Smile

Това е, изплаках си мъката... Сега продължавам с усмивка (и с едно наум) напред... Simple Smile

Желая ви лек, спокоен и слънчв ден!  Hug

# 58
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте и от мен! Вещи, браво, страхотна е темата!   bouquet

BlackSnake, комикс, Didko честит рожден ден!   bouquet
dorchester, честита една  година с Дюкан!    bouquet
Just a girl , честито и лека и безаварийна!  preggo

Сега да се отчета, че при мен всичко върви по план като изключим, че вчера ми се наложи да пия лекарство със захар, но нямах избор. Не съм се мерила понеже не съм си вкъщи, но предполагам вече съм си върнала загубените от грипа кила, важното е, че се чувствам добре и трета върви добре, а и вече влизам в ритъм и ми става все по-лесно и по-лесно!  Grinning

Лек, режимен, слънчев и усмихнат ден на всички желая!   bouquet

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 719
Ех, ама много ми е хубаво, бе.  Hug Hug Hug Hug Hug Така сте ми мили, благодаря на всички  Heart Eyes

Дидко, и на теб ЧРД и най-най-най- хубави пожелания!   bouquet

Just a Girl, честити две чертички, лекичко да ти е.  Flutter

Духи, гласувах!  Peace


По повод временното влизане в трета фаза - питайте и Вещи. За нейния дълъг стаж има случаи, в които си е позволявала този лукс, това го помня със сигурност! А после се е връщала във втора, успешно.

Общи условия

Активация на акаунт