Кой филм бихте гледали отново и отново?

  • 26 027
  • 204
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 232
МОСТОВЕТЕ НО МЕДИСЪН

Заинтригувахте ме с BLOW-ще го гледам през уикенда

Много е хубав Peace и е пресъздаден по истински случай. Гледай го, няма да сгрешиш.

Това за наркотици ли? Вие н сте в ред. Малко отвратителни неща в живота, че и на екран трябва да си ги гледате.

Филмът е невероятен, не е свързан с отвратителни неща, поне според мен. Накрая дори плаках, като разбрах, че е все още в затвора
http://en.dtrailer.com/movies/watch/blow
http://cz.youtube.com/watch?v=19MvJp5FaHg

Grinningза първи път се хванах,че стоя на странатана "престъпника",още едно за филмчето е страхотно,кара ни да се замислим за нашите собствени приоритети и за това какви послания оставяме за децата си

# 166
  • Мнения: 2
bimba, и аз като теб бях на страната на престъпника.  Rolling Eyes Много хубав филм е Blow. Гледала съм го преди няколко години.
А пък по темата - бих гледала много филми отново и го правя. Харесват ми романтични филми и такива, които ме карат да се замислям. Повърностни комедии не са ми по сърце много. Някои са писали филми, които и на мен ми харесват. "Шоколад" примерно.  Peace Или "Тетрадката", "Closer" (този с Джъд Лоу и Натали Портмън). Ще допълвам.  Peace

# 167
  • Мнения: 194
Смело сърце /Както и повечето с Мл Гибсън /
Титаник
Изкуплението Шоушенк

# 168
  • Мнения: 63
'Странният случай с Бенджамин Бътън' - страхотен филм Grinning  Брад Пит в главната роля
'12 pounds' - плаках много,ама многооо Sad  невероятна игра на Уил Смит
"Английският пациент "- Антъни Мингела
един филм, който гледах преди няколко години -"Тунел към Китай или мост към Китай-не мога да се сетя как точно беше "- помня, че се развълнувах силно и после го търсих много, но нищо не открих
музиката от "Гладиатор"е велика, а за филма няма смисъл да коментирам
това са много малка част от филмите, които са оставили траен отпечатък в съзнанието ми
 Сега чакам с нетърпение "Четецът"- продуцент Антъни Мингела-ще е страхотен филм.междудругото търсе усилено и книгата, но никъде не мога да я поткрия, ако няма има информация да ми пише на лични.авторът на книгата е Бернхард Шлинк

# 169
  • Мнения: 23

"Фантомът на операта"
"Да срещнеш Джо Блек"
"Доктор Живаго"
"Казабланка"
"Леон"
"Мълчанието на агнетата"
"Зад борда"
"От мошеник нагоре"
"Интервю с вампир"
"Първороден грях"
"Опасни връзки"
"Калигула"
"Отнесени от вихъра"
Със сигурност има още много, ама за сега това се сещам. Поздрави на всички Simple Smile

# 170
  • Мнения: 2 898
За съжаление трудно помня имена на филми и книги. Но от сериалите с удоволствие бих гледала "Клонинг" и  " От обич". Не ги смятам за сапунки. Обожавам яки криминалета / не екшъни/. и един италиански филм, на който от години се мъча да си спомня името  Cry...

# 171
Сериали - Д-р Хаус, От местопрестъплението, дори може и Анатомията на Грей
Филми - Имало едно време в Америка, Кръстникът, Гладиатор

# 172
  • Sofia
  • Мнения: 38
Филма, който съм гледала 100 пъти и бих гледала поне още толкова  е
 
"Мръсни танци", просто съм влюбена в него, знам всички реплики на изуст  Embarassed

# 173
  • Мнения: 2 425
Филма, който съм гледала 100 пъти и бих гледала поне още толкова  е
 
"Мръсни танци", просто съм влюбена в него, знам всички реплики на изуст  Embarassed
Преведени или не?  Laughing
И аз много харесвам филма.  Wink

# 174
  • София
  • Мнения: 104
И аз съм в клуба. "Мръсни танци" е класика.

# 175
  • Мнения: 9
Моите филми са няколко:
1. Студена планина -абсолютен фаворит, просто ме покърти, плакала съм неутешимо за пръв и последен път на филм Peace Heart Eyes
2. Кръстника
3. Легенди за страстта
4. Наистина любов - наскоро го гледах 2 пъти, страхотен
5. Оркестър без име- не знам вече колко на брой пъти съм го гледала и всеки път е като за първи Laughing
6. Терминал
а от сериалите - "Приятели"
Сигурно има и още ама сега не се сещам

# 176
  • София
  • Мнения: 1 139
''Красив ум''
''P.S.I love you"
''Гладиатор''
 Peace
Може би има и още,които бих гледала милион пъти,
но това се сещам в момента Simple Smile

# 177
  • варна
  • Мнения: 1 830
" Мръсни танци " и " Хубава жена " Peace

# 178
  • София
  • Мнения: 8 100
Довечера ще дават филма, който мога да гледам отново и отново- "Зеленият път"

# 179
  • Мнения: 1 558
Обожавам исторически филми:
Троя
Александър
Крал Артур
Спартак и  други подобни,и освен тях:
Дракула
13-я воин(гледала съм го повече от 13 пъти)
Хубава жена
Титаник
Интервю с вампир
Камерата
Девет ярда
Анализирай това(онова) Joy със сигурност има и други,но в момента не се сещам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт