Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,влизам по неприятен повод тук.Искам да помоля за помощ ,да ми пуснете статии или мнения за гестационен диабет.Диабета е засечен много късно,в средата на 8 ми месец.Възможно ли е да доведе до увреда на бебето.Ако да,какви са най-често срещаните увреди.
Възможно ли е да се роди напълно здраво бебе при толкова късно хванат диабет.Мерси! Praynig
Цитирай

И тук, и там, навред....

Ето нещо което открих:
http://www.ma-mabg.com/forum/viewtopic.php?t=209&sid=7999054 … 4b499d14e04a73466
Дано информацията да ти бъде от полза! Praynig
Не се притеснявай мн. Моя приятелка беше с ГД като бременна. Бебето се роди по-голямо, но здраво. Раждането беше планувано - секцио. Майката не разви диабет след раждането. Сега са добре и двамата. Детенцето е вече на 5 години - не е пълно, а е доста жизнено!
Спокойствие и Успех!  bouquet
Цитирай

Благодаря!Притеснява ме това ,че диабета е хванат късно.
Цитирай

Мътните го зели,случва се на моя приятелка,как по дяволите са я изпуснали.Има проблеми със сърцето бебето на последния УЗ.Тогава чак се светнали да търсят диабет у майката.Не е имала никакви симптоми,на изследванията има високи нива захар в урината,обаче Аг не е обърнал внимание ooooh!Как не ги е срам тези доктори бе,как може такова нещо!
Дано роди здраво бебенце,дано сърчицето му да е добре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.