Дързост и красота - 11 ...Онче, бонче, Ничо, бРичо....

  • 31 444
  • 503
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 369

Аз не разбрах потребителското име какво трябва да е. Всичко, с www, com и точките ли? И къде ги пише цифрите, над кой екран?Rolling Eyes

Значи ще ти напиша аз как го подкарах :
Отваряш си линка : http://bgtv.abvhost.com/
У лево ти излизат каналите - цъкаш си на канал 1  Crazy
Излиза прозорче, където ти иска юзернейм и парола , тях ги пише от горе връз прозореца , примерно при мен е :
Username: www.bgtelevizia.com  Password: 8888   изписваш си го така както го виждаш - www. .... всичкото  , и под него е паролката - хакаш я и нея  Peace
После цъкаш на има едно : click here to watch иииииииииииии бингооооооо тръгна гада да му се невиди  Crazy
Айде пробвай пак  Hug

Голям мерсаж на дидито и от мен  Peace

A ето ги и нагледно , поиграх си малко :  Crazy Crazy Crazy
цък 1
цък 2
цък 3
Понякога се инати и може да ти смени паролката, следете си я в полето  , ако пак не я иска настоявайте , пак и пак ... получават се нещата  Peace
При мен - цък2 не се показва #Cussing out
Защо така?

# 76
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ами тоя геронтофил Дикан за кого ще се ожени тоя път.Гледам го с какви очички гледа Джаки,която може да му е майка,пък и директни предложения й прави.Не че не й е приятно.

# 77
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Е аз успях точно 3 мин да гледам от серията днес..след това започна едно Буферинг.. да не говорим колко трудно пуснах тая щуротия да върви.. уж си пиша правилната парола, а не захапва.. #Cussing out Изнервих се..

# 78
  • Мнения: 4 490
Това с яйцеклетките вече е по-реално на техните години
Това с яйцеклетките не е реално нито за годините им, нито по принцип.  Laughing Ужасна фантасмагория, май забравихме да го пишем сред гафовете на сценаристите, а за мен това е една от най-големите издънки.  Rolling Eyes

Ами тоя геронтофил Дикан
Joy  Joy  Joy

# 79
  • Мнения: 643
Анту,фантасмагория е,че са сменени яйцеклетките. Но не виждам нищо лошо жена да иска да роди по този начин ,и в БГ има много такива.
Друг е въпросът ,че той целият филм си е много измислен.И поне не ги дават да забременяват нормално бабишерите по-нататък.

Дикън верно е бабо..б. Laughing

Днес имаме годишнина от сватбата,пийте по едно от нас. Hug

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 11:34 от ina221

# 80
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ау, как си пролича веднага, че не съм чела скоро темичката Embarassed (това заради въпроса ми за Линда Грей)
   В днешната серия особено ме впечатли една реплика на Щефито към Брук: "Този път си спала с годеника си!" или нещо подобно в този смисъл. И като добавим, че уж е бременна от него и са сгодени, и ще се женят - направо можем да похвалим "примерната" кака Бруки Mr. Green Изобщо днес диалога Щефи - Брук беше на ниво Peace Браво на сценаристите! (Да ги похваля един път и тях, че може туй да им остане  Wink)

# 81
Дикън добре го измисли с тайния тест за бащинство Twisted Evil Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 218
Днес баба Бруки пак се прояви , ма и как иначе ...
Отиде една намахана да разкаже играта на Стефанакито, ма криви й излезнаха сметките. Накрая Стеф си излезе горда и остави понасраната Шаври в тежки размисли сама в кабинета й  ooooh!

По време на разговора си казаха доста нещица :
Шаври , упрекна Стеф , че и тя не е пример за морално превъзходство   Mr. Green
Стеф : "Аз не съм преспала с цяло едно семейство "
Брукич: Аз не мамих съпруга си, че детето е негово.... "
Стеф: "Значи добре е да мамиш някого, стига да си искрен "  Joy Joy Joy Joy
Брукич: "Значи ще се бориш да ме разделиш с Рич "  Joy JoyГоркинката, тя пак милата е невинна до мозъка на костите си  Whistling и не си дава сметка , че тя сама си осра пейзажа  Joy
Един вид пак Стеф е виновна за това , че Брукито преспа с Ничо , Стеф я накара, Стеф я убеди ... тая жена глава на раменете си май не носи  Thinking

Та врътна се Стефито и й рече , че този път , всичко е приключило, тя най-сетне може да си вее байряка в друго семейство, Рич не би и простил поредното понаеб ..не с брат му и т.н. и т.н. , хоп и си излезе  Mr. Green

# 83
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Мен ми стана страшно мъчно за Рич и Брук. Толкова бяха сладки накрая. И много много тъжни

# 84
  • Мнения: 643
И на мен ,  и той един брадясал такъв , винаги брадясва,като преживява нещо с Бруката

# 85
  • Мнения: 347
брук наистина много зле изглежда
не знам защо така
косицата съвсем й я няма, което е много грозно
на всичкото отгоре не стига, че й е малко ами е и крайно неподдържана
освен всичко повяхнала кожа, торби под очите...
необичайно за дик-обикновено всички там ги гласят и ги правят, обличат, сресват, гримират-дори и бабите
а брук е на възлова роля, защо така са я изоставили чак се ужасявам
беше готина, красива, нагласена преди, сега не ми прилича на нищо, не мога да си обясня защо са го допуснали
помните ли как по едно време бяха сменили брук с една друга сртистка-направо не можех нито да свикна нито да я приема
много смешно

# 86
  • Мнения: 4 490
Анту,фантасмагория е,че са сменени яйцеклетките. :
Много ясно! Точно това имах предвид, а не технологията Ин-витро по принцип. То има си хас и това да съм искала да кажа.  Whistling Честита ви годишнина!   bouquet

# 87
  • Мнения: 643
Благодаря, мила

Вижте  нещо от темата за гоблени (аз вися и там) 

http://radkanemska.multiply.com/photos/album/9/9

Този много прилича на Ричо, не,че ще го шия аз ,но го мернах .
Като увеличиш снимката не, отдалече така като гледам....

# 88
  • Мнения: 485
Днес гледах серийката от компа на работа,много ми е кеф и бързам да взема участие в дискусията.

Бабрук за пореден път доказа колко е безотговорна- не ми е ясно тази жена какво си мисли ,че като спи с някой цветя ли трябва да порастнат? Joy За пореден път отказа да приеме последствията си от постъпките си,действайки на принципа "Аз ще се погушкам с някой друг,ама Кибриджко да знаеш много те обичкам,ммм" Joy Много е зле "горката", последните години свикнахме да я гледаме как само циври изтормозено и все пита "А този път кой ми се наХака в гащите?"
С нетърпение чакам да си получи възмездието, дано и сценаристите обаче са на това мнение #Crazy

# 89
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Брукич: "Значи ще се бориш да ме разделиш с Рич "  Joy JoyГоркинката, тя пак милата е невинна до мозъка на костите си  Whistling и не си дава сметка , че тя сама си осра пейзажа  Joy
Един вид пак Стеф е виновна за това , че Брукито преспа с Ничо , Стеф я накара, Стеф я убеди ... тая жена глава на раменете си май не носи  Thinking

Един вид, Стефка не е света вода ненапита, че да и държи сметка, да я поучава и да я наставлява морално, а и всякакси след като и тя има проблеми с морала.. Така ги виждам аз нещата.. Ако ще е някой, който ще и вика "У, че си паднала" трябва да е безгрешен., а Стефанаки има много кратка памет и пропуска да помни и тя какви ги  е вършила.. В така проведия диалог са си го мерили - моите грешки ли са по-оправдани или твоите.. Смешно е..
Друго, каква и е работата на Стефанаки, постоянно да се бърка в личния живот на Ричо, ей това не мога да разбера.. Ричо вече дедо ще става, глава има, дали мисли с нея е друг въпрос..обаче ако ще и с най-голямата кобра да се събере, щом е доволен и това иска, къв и е проблема на Стефка?! Още повече, че тя сто пъти е показала че бъркайки се в личния му живот, никога не е водена от “Любов към сина и", а по скоро от желанието и тя да дирижира всичко..В тази светлина Брук е супер права да недоволства..
А и Стефка въобще не изрита Брук , заради Ник..на Брук и крила да и поникнат и ореол около главата и да се появи, онова пак ще драпа да я пъди..Казвала съм го и преди - проблема на Стефанаки е, че обвинява съвсем неоснователно за всички проблеми в личния си живот Брук и само Брук.. това е толкова късогледо, че няма на къде..

Общи условия

Активация на акаунт