Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

все тук

Въпросът ми е как процедирате, ако месечният ви цикъл, въпреки всички предварително взети мерки, ви изненада, докато сте на море?
Къпете ли се, въздържате ли се, използвате ли някакви средства?
Цитирай

Свищов

Тампони - друг вариант не виждам... Като тампонът се сменя след всяко влизане в морето...
Цитирай

Тампони - друг вариант не виждам... Като тампонът се сменя след всяко влизане в морето...
Peace
Цитирай

все тук

И аз май не виждам друг вариант. Просто исках да чуя други мнения. И споделен опит.
Цитирай

София

Много ми е кофти, ако се случи.
Подута, с болки на плажа, непрекъснато бягам до WCто за смяна, притеснявам се да не се вижда нещо...абе ад Confused
Избягвам да влизам във водата...направо ми се съсипва плажуването Mad
Цитирай

Много ми е кофти, ако се случи.
Подута, с болки на плажа, непрекъснато бягам до WCто за смяна, притеснявам се да не се вижда нещо...абе ад Confused
Избягвам да влизам във водата...направо ми се съсипва плажуването Mad
да в това съм напълно съгласна.ужасно е,наистина може да ти развали почивката! ooooh!
Цитирай

близо до морето

Ужасное  но се случва ,за това само с тампончета Crazy
Цитирай

София

Къпете ли се, въздържате ли се, използвате ли някакви средства?

Пека се предимно на плажа, наливам се с течности и избягвам да влизам във водата. Неприятно е, но се преглъща.
Цитирай

С тампон, без да влизам във водата, или ако влизам е накрая, за да се прибера веднага след това, поради липса на тоалетни на плажа. Къде ги намирате тия тоалетни, това ми е огромен проблем?! newsm78
Цитирай

София

С тампони няма начин. Иначе ще си скапя почивката в крайна сметка съм отишал точно заради плажа и морето
Цитирай

Тампони. Не мога да се сетя какво друго може да помогне?!  Thinking
 Аз лично бих пробвала да го поспра и с витамин C, колкото и да е гадно.  Thinking
Цитирай

UK

Ужасно е , но наистина се случва.А съм изчислила всичко и да не ми дойде докато сме на море но всичко се случва.Тампоми му е майката, независимо че не слагам тампони.
Цитирай

все тук

Да, явно решението е само едно. Да се надяваме, че хормоните ще се объркат и също ще се смилят над почивката ми  Hug
Цитирай

Burgas

Този месец ще ползвам хапчета за отлагане на цикъла. По принцип не обичам такива намеси, но за инцидентни случаи стават.
Иначе да, неприятно е. Тампоните са перфектно решение, но пак не можеш да се отпуснеш напълно. Трябва да ги мислиш и да имаш тоалетна наблизо.
Цитирай

в града на атомното слънце :)

И аз съм за забавянето на цикъла с хапчета, предписани от гинеколог, защото иначе морето за мене се обезсмисля.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора