Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Здравейте! На 1.6г. сме. Дъщеря ми се храни от кухня. От вчера сутринта ака по- честичко от нормалното. По принцип ака 1- 2 пъти максимум. Но вчера сутринта ака след закуска, след това след обяд като тогава беше малко по- кашкаво и миризливо. Вечерта изкара пак, но много малко и нормално на цвят, консистенция и мирис. Тази сутрин след закуска пак ака и сега пак изкара малко. И 2- та пъти нормално. Дадох й сутринта половин прахче ентерол. Няма температура, жизнена е и се храни. В момента й пробива кучешки зъб. Допитвам се до вас, защото педиатърката казва, да я следя и да й давам ентерол. На някой случвало ли му се е?
Цитирай

Някъде на път....

Може и от зъбчето да е. На моя син постоянно му се случва да ака по 4-5 пъти на ден по малко, не виждам нищо нередно!  Peace
Цитирай

Earth

Може да има някое вирусче 
Цитирай

там където не искам

След като е с нормална консистенция,цвят и мирис, жизнена е и се храни нормално не трябва да се притесняваш.Може да се дължи на пробиването на кучешкият зъб. Проблем ще бъде ако е с рядка консистенция.
Цитирай

София Люлин 10

Сега има такъв вирус!
Цитирай

Citta'di Castello(PG) Италия

Не виждам повод за притеснение Peace.Все пак я наблюдавай.
Цитирай

там където не искам

Сега има такъв вирус!
Да но този вирус е с температура,разстройство и повръщане.
Цитирай

Когато ни растяха зъби и ние бяхме с леко разтройство.
Цитирай

И ние сме така, за два дни се беше закрепил и от вчера пак започна, давам ентерол, ако се жлошат нещата ми казаха ,че може и хидрасек (или хидросек).
Цитирай

кв.Изток

Звънни на педиатърката, не е нужно да я водиш, ако няма друго притеснително.
Цитирай

И ние сме така, за два дни се беше закрепил и от вчера пак започна, давам ентерол, ако се жлошат нещата ми казаха ,че може и хидрасек (или хидросек).

А по колко ентерол даваш и на какъв интервал от време? А диета? И вие ли сте без температура и повръщане, а само с по- често изхождане?
Цитирай

София

Ако се притесняваш, нищо не ти пречи да се консултираш с педито Peace.
Цитирай

София

Не виждам защо вместо да пишеш тук не звъннеш на доктора си например ....или очакваш някой от нас ей така телепатично да ти постави диагноза .....не те разбирам.
Цитирай

Не виждам защо вместо да пишеш тук не звъннеш на доктора си например ....или очакваш някой от нас ей така телепатично да ти постави диагноза .....не те разбирам.

Ами ако си прочела добре темата ми, ще видиш, че съм се свързала с педиатърката си. И след като тя ми е отговорила, пиша тук. Интересувам се дали има сходен на нашия проблем, не очаквам някой телепатично да ми постави диагноза.
Цитирай

Белгия/София

Нормално е, синът ми акаше по 8 пъти като малък.  Very Happy
Няма разстройство и няма нужда да даваш Ентерол без нужда  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора