Варна намери решение на голям проблем

  • 1 942
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 560
ще повярваме или не  ,но  май му се видя края на проблема - варненски детски градини

днес в новият брой на списание '' Български домове''  http://www.bgdomove.com/  председателят на общинския съвет  Борислав Гуцанов казва:
 '' догодина
напролет проблемът с детските
градини ще бъде решен''

в интервюто подробно се описва защо се е стигнало до тук, изброени са  всички причини и най- вече намереното решение- къде, какво се пристроява, разширява  и строи, кога и как ще стане това 
като заключение очакваме :
2009г отвярят врати 7 нови детски градини

# 1
  • Мнения: 950
Къде е статията, че на мен ми се отвори началната страница на сайта?

# 2
  • Мнения: 4 560
в сайта я няма , аз от репа я видях

# 3
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Еееееееее, най-после!
Не мога да повярвам, че ще направят нещо по въпроса за детските градини!
Дано да е нещо наистина ангажиращо и адекватно, а не както досега само празни приказки!
2009 не е толкова далеч!

# 4
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Малко офф:
Вижте какво прочетох в списанието:
18 000 дка в близост до местността “Джанавара“ са предвидени за модерна зоологическа градина, в която хората ще могат да видят животните в естествената им среда. дано!!!


# 5
  • Мнения: 34
Дай Боже да не им избледнее паметта до заветната 2009 г.!!!

# 6
  • Мнения: 2 821
Запази статията и като дойде догодина им я пъхни под носа. Пък дали ще има ефект.....

# 7
  • Мнения: 2 100
Тъкмо реших да пусна нова тема с новина, но ето че има вече Simple Smile Е, аз да допълня радостта (ако не се е разчуло де Embarassed).

Започнало е изграждането на ОДЗ във Възраждане 1, със закрит басейн и щяло да бъде готово края на тази година   Party

# 8
  • Мнения: 1 586
Чудесно обещание,надявам се да бъде изпълнено! Peace

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Вие на такова бъдеще време вярвате ли? На мен някой като разправя, че ще ми реши проблемите..., ех, пуста обремененост, не вярвам, особено на този кмет.
За зоологическа градина, въздушна железница и ски писта някак си вярвам, че Кметът-осветител ще се размърда.
Личното ми мнение, че в тази терца майорна (трети мандат) наблюдаваме майор луденс (играещият си кмет)  Confused

# 10
  • Мнения: 4 560
сега ако предложат решение и на градския транспорт направо ще ги заобичам
все пак не може да обявяват така публично за градините и да не го изпълнят

# 11
  • Мнения: 290
Искрено се надявам написаното в тази статия да се окаже истина.Защото всички който минахме през този ад тази година знаем за какво иде реч.Дано на родителите чиито деца им предстои прием в детска градина през 2009г. това да им е спестено.
П.П. ще стискам палци тази новина да се окаже истина.Успех на всички който им предстой прием.

# 12
  • Мнения: 3 211
уф, туй с пристрояването е гадно, на нашата градина ще й пристояват 3 етаж и цяла година ще се чудим къде си денем децата Twisted Evil това са 4 групи х 35-40деца. щели да ги разпределят по филиали и други градини. сякаш има някъде място Twisted Evil
не можели да строят нова, а не да пристрояват

# 13
  • Мнения: 601
Е дано ги построят в най-скоро време. Rolling Eyes
На нас ни предстои януари да висим пред градината на опашка.
Все си мисля че тази истерия няма да ни се размине.
Ама щом са обещали ще чакаме .......

# 14
  • Мнения: 127
Ако наистина проблема с детките градини се реши в най скоро време, ще бъда безкрааааайно щастлива. Laughing А това със зоологическата градина дано не е поредната новина за ПР на кмета и общинските съветници.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт