Неприятни пъпчици

  • 1 750
  • 10
  •   1
Отговори
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Здравейте красиви мами!Малко ми е притеснително и странно да пиша за това, но желанието ми да разреша проблема надделява.Значи общо взето става въпрос, че ми се появиха много неприятни и упорити пъпки на дупето и незнам как да ги премахна.Чудих се и се маех каква може да е причината за появата им, но не можах да я установя.Просто се появиха ей така сякаш от нищото.Все пак сега е и лято, море и така нататака просто е грозно и неприятно.Моля Ви ако някоя е имала подобен проблем да сподели как се е справила с него.Предварително Ви благодаря!  Hug

# 1
  • Мнения: 1 085
Използвай памучно бельо и ги мажи с бочко , много помага.

# 2
  • Мнения: 294
На мен след морето ми се появи една пъпка на Д-то /ама добра/ Shocked
Не ми се беше случвало и много се учудих..с приятеля ми достигнахме до извода, че най-вероятно е от това, че бях много изгоряла точно там. И явно кожата ми се е раздразнила.

# 3
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Незнам дали смяната на бельото с памучно ще помогне, защото и преди съм използвала непамучно бельо и не съм имала такъв проблем.Лошото е, че понякога от някой пъпчици чак ме боли като си седна на д-то.Изключително неприятно.Имам едно кремче "Здраве" то не е ли нещо подобно като "Бочко"?

# 4
  • Мнения: 1 027
На мен ми се появиха такива като карах шофьорски курс, седалката беше дунапрен, запарваше и беше мръсна  Sick Бочко е детския вариант на Здраве, така че давай с него, аз така ги уморих  Peace

# 5
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Благодаря за отговора Nade  Simple Smile Работата ми между другото е свързана с повече седене така че може и това да има някаква връзка, но какво да направя като ми е такава професията цял живот ли да си хотя с тези пъпчици. Sad

# 6
  • Мнения: 294
Благодаря за отговора Nade  Simple Smile Работата ми между другото е свързана с повече седене така че може и това да има някаква връзка, но какво да направя като ми е такава професията цял живот ли да си хотя с тези пъпчици. Sad

Ами то и това може да е причината. Примерно, ако ти се запаряват задните части си е съвсем в реда на нещата да се обринеш.
Все пак пробвай с крем "Здраве", ако не - сменяй работата.  Joy

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 17:46 от Dama del castello

# 7
  • Мнения: 1 027
Ариел, за колата знам, че слагат тези дървените топчета на седалката, но за стола в офиса и идея си нямам какво може да се сложи  newsm78

# 8
  • Мнения: 183
На мен ми се появиха такива като карах шофьорски курс, седалката беше дунапрен, запарваше и беше мръсна  Sick Бочко е детския вариант на Здраве, така че давай с него, аз така ги уморих  Peace

И при мен се получават предимно лятото. Мажа със Салицилов спирт2% вечер и после слагам Бочко със смрадлика.

# 9
  • Мнения: 649
Здравейте красиви мами!Малко ми е притеснително и странно да пиша за това, но желанието ми да разреша проблема надделява.Значи общо взето става въпрос, че ми се появиха много неприятни и упорити пъпки на дупето и незнам как да ги премахна.Чудих се и се маех каква може да е причината за появата им, но не можах да я установя.Просто се появиха ей така сякаш от нищото.Все пак сега е и лято, море и така нататака просто е грозно и неприятно.Моля Ви ако някоя е имала подобен проблем да сподели как се е справила с него.Предварително Ви благодаря!  Hug

Да нормално е, запарило ти се е дупето. Не се притеснявай ако знаеш какви пъпчиви дупета съм виждала и мацките гордо си ги фръцкат с прашки на плажа. Наистина смени бельото, знаеш,че играе много важна роля. Ако пъпките продължат макар и след тези елементарни мерки отиди на дерматолог!

# 10
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Благодаря ви за съветите момичета!Смятам да пробвам и със Силициловия спирт да видя дали ще има някакъв ефект. Praynig А пък за смяна на работата доста трудно да стане толкова съм учила за това пък и искам да го работя.Благодаря за вниманието   bouquet  ако някой друг също се включи със съвети ще съм благодарна.А за дерматолог и аз се бях замислила, а все още не съм отишла защото в Пловдив не знам кой е добър.Ако някой знае за такъв  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт