Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте! Ако някой е ходил в Грийн вилидж Рибарица ще се радвам да сподели впечатления!
Цитирай

Варна

Здравей!Това е най-ужасното място на което сме били!За нищо на света НЕ ОТИВАЙТЕ! Ако те интересуват повече подробности ще разкажа!
Цитирай

София

Ще съм ти благодарна ако разкажеш повече,ние също го гледахме скоро и се чудехме дали си заслужава
Цитирай

Плевен

Ама защо да е ужасно,моля те сподели. Rolling Eyes
Цитирай

Някакви отзиви за това място има ли в крайна сметка ?  Smile
Цитирай

София

Преди 4 -5 години бях ходила там и много ми хареса.И досега смятам, че това е най-добрият хотел, в който съм отсядала.Стаите са големи,добре обзаведени, с хубави тераси и гледки,с  музика в банята.Последното много ме впечатли, разнасяше се страхотен аромат в стаята.Закуската беше обилна и сервираха топли банички LoveРесторантът беше добър.Единственото , което не ми допадна е, че басенът беше студен, но все пак е планина.Доколкото знам има още обновявания по него.Ще се очудя ,ако са развалили обслужването и там.
Цитирай

Преди 4 -5 години бях ходила там и много ми хареса.И досега смятам, че това е най-добрият хотел, в който съм отсядала.Стаите са големи,добре обзаведени, с хубави тераси и гледки,с  музика в банята.Последното много ме впечатли, разнасяше се страхотен аромат в стаята.Закуската беше обилна и сервираха топли банички LoveРесторантът беше добър.Единственото , което не ми допадна е, че басенът беше студен, но все пак е планина.Доколкото знам има още обновявания по него.Ще се очудя ,ако са развалили обслужването и там.

Мисля, че говориш за Евъргрийн. Грийн вилидж е нещо ново.
Цитирай

София

Сори, грешката е моя  Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.