ИЗБОР НА АВТОМОБИЛ

  • 40 850
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 363
Имали сме Пасат, 2000 гд.....никога повече. Постоянно му имаше нещо..редовно един датчик даваше фира..а струваше 500 лв. А беше чисто нов купен, не е някой да му е взел животеца преди нас.

# 76
  • София
  • Мнения: 958
susikata  - лоша работа, да се надяваме, че е нещо салучайно, а не често срещано....Мъжът ми много ги е харесал......иска дизел....

Durango - мерси за  номерата, предполагам, че този, който ни я докарва може и без нас да ги вземе, не е нужно лична карта или регистрация някаква...

А това с щайгите домати не го разбрах..... Laughing newsm78

# 77
  • Мнения: 363
susikata  - лоша работа, да се надяваме, че е нещо салучайно, а не често срещано....Мъжът ми много ги е харесал......иска дизел....
Ми щом толкова сте си го харесали-давайте, но....не беше случайно...много често срещано беше за този модел...след две години тормоз, защото и сервизът беше безумен, го махнахме.....

# 78
  • Мнения: 6 029
Дълго време имахме Фиат и не мога да кажа, че е лоша кола.
Има хора, които просто не харесват някои марки и плюят нон стоп по тях. Няма коли без проблеми.

Пасат/голф/поло/лупо и подобни не бих си взела никога. Вози ужасно гадно. Durango, не черен. Син  Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 958
По принцип и ние знаем кои коли са най-добри, не е в това въпроса.................Според мен човек трябва да се разпростира според чергата...........понеже често срещано е домати и в доста по-луксозни коли да се подрусват.......,а и не само домати............Но както и да е....Просто си помислих, че мога добър съвет в тази тема да получа.....Явно съм сбъркала мястото........ Simple Smile


Благодаря все пак!

# 80
  • Мнения: 6 029
mila71, пасат има кумеца ми. Здрава кола, събира много багаж. Обаче вози ужасно (аз явно съм се разлигавила от реното). Много често ги купуват търговци, за да си пренасят стоката с тях. За това е намека с доматите. Което пък говори, че е здрава и събира багаж:)

# 81
  • Мнения: 1 650
mila71
може и да ви прозвучи грубо, но за колите като и жените, не трябва да мислиш много много, щом ти е по сърце давай
За тази на аватара ми, гледах една идиотска реклама и ме грабна. Прочетох отзвитите и мнения за нея - ужасни са. След 2 дена я поръчах и я чаках 2 месеца и съм си щаслив с нея (засега). Наистина малко ми беше терсене с нея в началото (няма го ускорението на предишната - бензиново турбо), усещането е друго, но е приятно. Чак купих и на жена ми от същатата марка

# 82
  • Мнения: 1 650
ако някой иска да бъде убеден да си купи WV да се обърне към Notar
 Joy

# 83
  • София
  • Мнения: 958
Благодаря......Така вече звучи по-различно..... Grinning.

Ние сме с три деца, трябва ни по-голяма кола, да е здрава, да събира багаж и да е поносима като цена. Искаме да е дизел, турбо. Затова решихме да е пасат. А и немските коли все пак са си немски.....

# 84
  • Мнения: 15 522
Благодаря......Така вече звучи по-различно..... Grinning.

Ние сме с три деца, трябва ни по-голяма кола, да е здрава, да събира багаж и да е поносима като цена. Искаме да е дизел, турбо. Затова решихме да е пасат. А и немските коли все пак са си немски.....

а защо не си вземете джип - това е най-добрия вариянт - голям е, събира и багаж и деца, устойчив е на пътя и минава навсякъде  Peace
а и има джипове на доста добри цени  Wink

ти горе-долу до какви пари търсиш кола  newsm78

а аз само да кажа, че май ще се спра на Fiat Stilo - много ми харесва и вън и вътре - само така и не можах да разбера колко разход дава дизеловия двигател - за бензиновия съм сигурна, че е най-малко 10 на 100

# 85
  • София
  • Мнения: 958
Оооо, със сигурност пари за джип няма да имаме.... Laughing Иначе щеше да е добре.... Simple Smile

Един наш близък, който е техник, занимава се с коли от много години ни каза, че ще ни внесе от Германия. За колата мислим да отделим около 3500 евро. Надяваме се, че ще успее да не е под 2000 година. Отделно вече за неговите разходи. Преди време така внесе кола на наши приятели, ситроен, 94 г. и си спомням че беше за много смешни пари, май 3000 лева излезе всичко. Не е мръднал този ситроен, въпреки, че вече година и нещо го карат по българските дупки.
Дано и при нас се случи да е добра колата...... Praynig

# 86
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Първите два  Wink

# 87
  • Мнения: 183
Не мога да препоръчам кола, но ще кажа, че форд носи нещастие  Sunglasses
Всичо, но никога форд. Курник.

Интересно как 5 години карам Форд-фиеста (декември 94-та е)и нямам никакви проблеми  Peace Разход под 5л. на 100 извън градско и около7-7,7л градско бензин  Grinning Ако и на това му се вика нещастие  Grinning Grinning
Колегата кара 18-се годишен Форд-ескорт и няма никакви оплаквания до ден днешен ,баща му го ползва в момента и той не се оплаква  Peace Та не знам какво нещастие  е Форда ...

# 88
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ФИАТ  Peace Peace
Какъвто и както ти харесва  Sunglasses Стилото няма да ти харчи 10/100 ако не го караш с повече от 120км/час

Иначе...карах и Москвич,Ситроен,Тойота(д),Опел Корса(д).....ми Фиата си е  bowuu Евтини части,удобства и екстри,абе ФИАТ!

# 89
  • Мнения: 1 650
e 10/100 си е много
на 130-40 ми харчи 8.5

Общи условия

Активация на акаунт