Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

Пловдив

Здравейте мами,

дъщеричката ми е на 3 месеца и половина и една моя възрастна леля акушерка ми каза, че вече трябва да и слагам възглавница. Не съм говорила още с педито, на не е ли малко рано? newsm78
Друго което ми каза е да спра да изварявам и да давам чешмяна вода!!! #Crazy
Цитирай

София

Дъщеричката ми е на 1г. и почти 2м. и още не съм слагала възглавница. Мисля скоро да не го правя. Имам спомен, че в детската градина бяхме без възглавници (сега не знам каке). Още преварявам вода или давам от изворната на Девин.
Цитирай

София Люлин 10

И моята дъщеря спи без възглавница.
Водата или я преварявам или давам Девин изворна.
Цитирай

София

Здравейте мами,

дъщеричката ми е на 3 месеца и половина и една моя възрастна леля акушерка ми каза, че вече трябва да и слагам възглавница. Не съм говорила още с педито, на не е ли малко рано? newsm78
Друго което ми каза е да спра да изварявам и да давам чешмяна вода!!! #Crazy

Браво на леля ти ooooh!. За възглавничка е много рано, някои мами и на годинка не слагат. За водата също-ако не ти се занимава да изваряваш-може и с изворна за кърмачета /девин, торм спринг и т.н./.
Цитирай

Възглавничка не слагам и изварявам вода / смятам поне до година да го правя/
Цитирай

Earth

Без възглавница. И изворна вода, ако не ти се изварява.  Peace
Цитирай

Пловдив

Благодаря за бързите отговори,

и аз така мисля, много е рано за възглавница, а и тя се върти постоянно. А за водата давам девин изворна
Цитирай

В началото когато беше още малък сина ми, слагах една но под дюшека за да повдигна на около 30 градуса. Така не връщаше толкова след хранене.
Възглавничка ще те посъветвам да ползваш най-рано от 5 м., купи си на чико, много е хубава, против задушаване.
Ние и до сега не я ползваме, само по изключение понякога.
Вода аз преварявах до към 7-8м., най-добре до годинка. Изворна Девин.
Цитирай

Oddworld

От 6тия месец слагам възглавничка,обаче не спи на нея,все се измества и спрях да я слагам.А водата отдавна вече не я изварявам...
Цитирай

В Балкана :)

и мен ме интересуваше тази тема,записвам се да я следя ,ние сме доста малки още  Peaceзначи
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Вьзглявни4ка не слагам и не мисля да слагам поне до годинката.А вода давам изворна на Девин и вьпреки това я преварявам Peace
Цитирай

София

Oще не ползва възглавница.
Детето само ще си покаже.
Водата все още я преварявам, дори и розовата Девин.
Цитирай

Все още не съм сложила възглавница. Детето ми спи спокойно и удобно и без нея.
Цитирай

м/у изгрева и залеза-софия

четох някъде но не си спомням къде пишеше че до 3 годинки на детето не се слага възглавничка, а за водата изворна на девин
Цитирай

Разград

Откакто са родени моите деца спят на възглавници. А за водата педито ми каза да я преварявам докато стане на година.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора