Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора
Видях,че в форума има много теми за бои.Искам да предопредя хората,които искат да си купуват боя да не си взимат PALETTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Aз днес си купих направих всичко което беше описано в проложението за използване,след като си измих косата ми окапа доста от косата.При разресването и сушенето също.Да не говорим че цвета не беше изобщо като на опаковката.Сега мога да се похваля,че имам коса на петна,вече доста  оредяла и цъфтящи крайща.Това е от мен,ако някой иска може да сподели своя опит също Smile
Цитирай

познати ползват Палете и са доволни!странно,защо на теб ти е подействала така?
Цитирай

Сега съм на Гарние,но доста съм използвала Палет,винаги черно,ами...нямам оплаквания като твоите.Боя като боя,правена за България,т.е. с по-ниско качество.С нищо не е по-добра или по-лоша от останалите,поне за мене.
Сега съм купила на Чифели,италианска уж,хареса ми на една жена.Ще видим след 2 седмици какво ще стане.
Цитирай
Не си го обяснявам и аз.Но сега не мога да се покажа така пред света.Това ми е първият път в който се боядисвам с боя Sad
Цитирай

Не си го обяснявам и аз.Но сега не мога да се покажа така пред света.Това ми е първият път в който се боядисвам с боя Sad

Какъв цвят се направи?
И защо по дяволите не се консултирате при първото си боядисване с фризьор и след това да поемате рискове.
Каквъв е естественият цвят на косата ти също така ?
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Ползвала съм много пъти Палете и не съм имала проблеми. Даже вчера се боядисах.
Смесих два цвята от две различни гами, и докато се намацам цялата леко започна
да ми пари по скалпа, разресах бързо, понамокрих, масажирах малко и се измих.
Цветът стана фантастичен и за мое щастие не ми окапа косата Very Happy Не знам, дали защото
смесих две различни гами (XXL) и една друга или нещо не им е в ред наистина новият
цвят на XXL серията....
Цитирай

Аз лично съм изключително доволна от Палете. Силна боя, трайна, страхотен цвят, блясък.
Какво повече да искам от една боя.
Цитирай

София

И една приятелка след като се боядиса с Палете и опада сума ти коса, нямам идея от какво се получава така. Може алергии някакви  newsm78
Цитирай

И една приятелка след като се боядиса с Палете и опада сума ти коса, нямам идея от какво се получава така. Може алергии някакви  newsm78

Или пък да са си изгорили косите. Wink
Цитирай

София

Хаха, и това може  baby_neutral Моята позната уж на фризьор отишла, което не гарантира кадьрното боядисване де. Иначе плешивото петно на темето и беше повод да се посмеем, и тя включително, но се сьмнявам да припари пак до тези бои  35
Цитирай

Зависи си от типа коса - и на мен Палете ми е силна, много ми щипе от нея и после косата ми е много суха (нямам бели коси, боядисвам се за цвят). Но пък от боите на Лореал съм повече от доволна. На майка ми обаче, косата й е почти изцяло побеляла, Лореал не й хваща на косата изобщо, ако ще и два часа да седи с боята, а от Палете й става много хубава.
Цитирай
на Palette използвах N5 dark blond,тя е малко по-светла от моята коса. Вярвайте ми повече през живота си няма да помисля за боя!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Варна

Палете рулзззззззззз  Mr. Green
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

на Palette използвах N5 dark blond,тя е малко по-светла от моята коса. Вярвайте ми повече през живота си няма да помисля за боя!!!!!!!!!!!!

Tи стриктно ли спази указанията за ползване? Колко време престоя на главата ти?
Цитирай

...

Аз лично съм изключително доволна от Палете. Силна боя, трайна, страхотен цвят, блясък.
Какво повече да искам от една боя.
       и аз съм мн доволна от Палете  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора