NO PALETTE

  • 13 786
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 172
Видях,че в форума има много теми за бои.Искам да предопредя хората,които искат да си купуват боя да не си взимат PALETTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Aз днес си купих направих всичко което беше описано в проложението за използване,след като си измих косата ми окапа доста от косата.При разресването и сушенето също.Да не говорим че цвета не беше изобщо като на опаковката.Сега мога да се похваля,че имам коса на петна,вече доста  оредяла и цъфтящи крайща.Това е от мен,ако някой иска може да сподели своя опит също Simple Smile

Хе-хе  Grinning Че то кой цвят става като на опаковката.Важно е какво си била първо и до какво си искала да стигнеш  bowuu Ако е от русо,нещо по-тъмно е ясно,че ще стане,доста покривнат е боята.ама ако си искала да станеш руса,само с боя трудно ще стане.Иначе палете не е лоша боя,изсушава малко повече от необходимото,но е силничка и това ми харесва  bowuu

# 46
  • Мнения: 1 282
Спрях да я ползвам. Въпреки, че я държах по 25 мин. ми докарваше страшен косопад. Иначе е трайна, но доста изсушава косъма.  Naughty

# 47
  • Мнения: 3 413
Спрях да я ползвам. Въпреки, че я държах по 25 мин. ми докарваше страшен косопад. Иначе е трайна, но доста изсушава косъма.  Naughty
Явно си е до коса.Скоро ми предстои боядисване с нея,дано да не се случи като при тебе Tired

# 48
  • Мнения: 2 164
А на мен ми се появи пърхот след употребата й. Tired

Общи условия

Активация на акаунт