Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

гр.Варна

Много ми е интересно силният пол дали е толкова силен Mr. Green Как реагирате при гледката на кръв и адекватни ли са ви реакциите когато става дума са спешна помощ в домашни условия.Споделете моля Hug
Цитирай

Паника голяма,целия пребледнява  ooooh!,май не е толкова силен силния пол Wink
Цитирай

София

Паника голяма,целия пребледнява  ooooh!,май не е толкова силен силния пол Wink

и аз преди има се чудех на мъжете как може да пребледняват при вида на кръв, но замисли се, че те не са свикнали да кървят обилно всеки месец по 4-8 дена!!! вече ги разбирам до някъде  35
Цитирай

София

От моята  ми е прилошавало.Мразя и игли .
Ако помагам, обаче се справям.
Цитирай

Раднево

Laughing  Хора всякакви !
Цитирай

Аз съм скрит хирург - ама това е малко черен хумор, като се има предвид преди месец и нещо какво преживях. Мислех че позабравям, но тази тема ми го припомня. Нито страх, нито ми прилошава - кръвта е като букет цветя пред това което съм виждал и което доста лекари не са и сънували. Но скоро се наложи не да давам първа помощ, а да правя животоспасяващи действия в къщи рано сутрин, по бели гащи, сънен и..... не беше страх от нищо, а само от това че загубвам скъп човек за мен в ръцете ми. Надявам се всичко да отмине като лош кошмар - и тук спрях да пиша дори...
Може би странното в случая, че малко преди случката с големия ми син от първия ми брак коментирахме точно какво се прави в такъв случай!? Надявам се Бог да ми е помагал в случая, а не да се е бъзикал - да ме прости скверните думи!
Цитирай
От моята  ми е прилошавало.Мразя и игли .
Ако помагам, обаче се справям.
Peace
Цитирай

Мъжа ми  няма никакви проблеми с кръв, нито неговата , нито чужда. Реагира много адекватно в критични ситуации, в които има кръв. Дори ми бие инжекции, ако се наложи.

Баща ми обаче е точно обратния вариант. Види ли кръв и пребледнява. Едно пиле не може да заколи дори.
Цитирай

Моят мъж припадна, прилоша му само докато слушаше за раждането ми, за останалото какво да говоря.
Цитирай

азпък вчера се порязах при бръснене.. две три капки кръв, не повече.
припаднах от гледката. при падането съм си блъснал главата в мивката, порцеланът се разцепил и сега всчико е в кръв... не смея да погледна сега в банята или в огледалото, ше ми стане лошо Thinking Thinking
Цитирай
Кръвта е нщо от което се абстархирам.Носил съм ранени хора.Неприятното е,че ен се перат дрехите
Цитирай

Моят мъж много се страхува от гледката на кръв,пребледнява,прилошава му.Когато се случи някой да говори дори за болести или операции и други такива,спира темата за да не му стане лошо. Sick
Цитирай
За кръвта не знам, но ако мъжете можехме да търпим на болка, природата щеше да направи така, че ние да раждаме. Тогава какво щяхте да правите вие жените - не знам. Просто си има някакво равновесие в природата.
Цитирай

Моят мъж много се страхува от гледката на кръв,пребледнява,прилошава му.Когато се случи някой да говори дори за болести или операции и други такива,спира темата за да не му стане лошо. Sick
говорете си за скес, избягвайте тези теми, в които да му става лошо..
Цитирай

Varna

моя мъж всеки път припада като вземат кръв на детето
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора