страхувате ли се татковци при гледката на кръв?

  • 4 450
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
За кръвта не знам, но ако мъжете можехме да търпим на болка, природата щеше да направи така, че ние да раждаме. Тогава какво щяхте да правите вие жените - не знам. Просто си има някакво равновесие в природата.
Половината мъже щяхте да умрете още на клизмата,контракциите щяха да довършат останалата част....Ако е важно уточнение Wink

# 16
  • Мнения: 15
За кръвта не знам, но ако мъжете можехме да търпим на болка, природата щеше да направи така, че ние да раждаме. Тогава какво щяхте да правите вие жените - не знам. Просто си има някакво равновесие в природата.
Половината мъже щяхте да умрете още на клизмата,контракциите щяха да довършат останалата част....Ако е важно уточнение Wink
на някои мъже щеше да им хареса!

# 17
  • Мнения: 830
За кръвта не знам, но ако мъжете можехме да търпим на болка, природата щеше да направи така, че ние да раждаме. Тогава какво щяхте да правите вие жените - не знам. Просто си има някакво равновесие в природата.
Половината мъже щяхте да умрете още на клизмата,контракциите щяха да довършат останалата част....Ако е важно уточнение Wink
на някои мъже щеше да им хареса!
контракциите ли имаш предвид Laughing
Иначе повечето мъже имат страх от гледката на кръв-факт!

# 18
  • Мнения: 4 678
Не се страхувам Peace

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кръв, болести,цицини, по4ва се едно вайкане! изобщо не е адекватен при спешна помощ, налага се да  му давам то4ни наставления! май на такива все попадам, като не съм се женила за някой от бърза помощ!

# 20
  • София
  • Мнения: 407
аз не се страхувам, даже ми е интересно да гледам как дават разни операции по научнопопулярните телевизии. Не обичам, обаче, да гледам филми с много кръв и насилие.

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
У нас силният пол в това отошение съм аз. Когато трябва да се вземе кръв на детето за изследване, да му се бие инжекция и др.такива все аз трябва да съм там.

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Когато сме давали кръв за изследвания, мъжът ми е излизал от стаята докато ми взимат кръв и се е връщал с пребледняло лице.
Когато на него му взимаха кръв, така пребледня, че лаборантката му каза да полегне на кушетката.
Много искаше да присъства на раждането на малкият син, но добре, че не беше... иначе лекарите щяха да се суетят около него.

# 23
  • Мнения: 0
Категорично не.

# 24
  • Мнения: 1 187
Моят присъстваше на секциото. Вярно, каза че няма да повтори, но все пак издържа

# 25
  • Мнения: 467
Aми, както го гледаш такъв кльощав и болнав, няма да поварваш че не го е страх, въобще ! За пример, на две раждания присъства и даже екипът му се чудеше   Flutter Оперираха му и ръката и той седял и гледал как бъркат вътре и нареждат сухожилията ! Май е трябвало лекар да стане, сбъркал си е прфесията  Laughing

# 26
  • Мнения: 4 668
Моят мъж е краен екстремист - не му пука от нищо ... Даже си мисля , че е малко и мазохист .
Съдя от наколко сериозни негови наранявания и реакциите му ...
За сметка на това , явно е събрал цялата смелост от семейството , защото брат му при вида на капка кръв припада директно  Crazy

# 27
аха и с мене се случва така   
От моята  ми е прилошавало.Мразя и игли .
Ако помагам, обаче се справям.
Peace

# 28
  • Мнения: 0
Живота е болка и болката е живот. Имам 2 вида крайности: понякога се оплаквам и викам само от една пъпцица излязла на лицето ми, в други моменти нямам проблем с инжекции, лоши рани, зашивания и такива. Имам 3 операции и немалко шевове, включително и на главата.Имам нов страх обаче - бъбречна криза и камъни във бъбреците, вчера ме изписаха от болницата.

# 29
  • Мнения: 498
Категорично не!!!Но той е и доктор LaughingИмахме няколко критични ситуации с малката кифла/нямаше кръв/,аз имах чувството че ще припадна,блокирах и не знаех какво да правя.Да ми е живо и здраво мъжленцето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,справи се перфектно.Нито за миг не изпадна в паника,а картинката беше зловеща и в ръцете му беше собствената дъщеря

Общи условия

Активация на акаунт