Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

там,където ме обичат

Момичета ,според вас на коя от двете марки антибактериалната серия е по-добра ...В аптеката ми обясниха ,че били на приблизително еднакво ниво - и като качество ,и като цена .Аз ,обаче не мога да реша на коя да се спра ,затова ви моля за съвет и мнение   bouquet
ПП благодаря предварително   bouquet   bouquet   bouquet
Цитирай

София

Аз бих взела Мейбълин. Peace На манхатън антибактериалната серия (фдт, пудра, коректор) съм я ползвала на 14-15 години като тийн ама беше много гадна. Всичко хвърлих, особено фдт-а беше ужасен, като маска точно.
Цитирай

USA/ БГ

Аз пък съм много доволна от Манхатън.
Мейбълин не използвам изобщо, до сега каквото и да съм си купила на тази марка , винаги съм оставала  разочарована.
Цитирай

София/Света на Диска

Манхатън Peace
Цитирай

София

Manhattan Smile
Цитирай

Една приятелка е много доволна от Манхатън. Peace
Цитирай

Момичета ,според вас на коя от двете марки антибактериалната серия е по-добра ...В аптеката ми обясниха ,че били на приблизително еднакво ниво - и като качество ,и като цена .Аз ,обаче не мога да реша на коя да се спра ,затова ви моля за съвет и мнение   bouquet
ПП благодаря предварително   bouquet   bouquet   bouquet

newsm78    тези аптекарки  нещо конкретно за предимствата им по отделно не ти ли казаха?
Или сравняват нивото по цените?
Цитирай

Германия, Манхайм

Манхатън
Цитирай

Pyce

Още един глас за Manhattan.
Цитирай

София

И аз съм за Манхатън
Цитирай

София

Манхатън
Цитирай

Варна

Манхатън определено!
Цитирай

Аз съм за Мейбълин.
Цитирай

Сопот

Мейбалин-продавам ги и двете марки и  ги познавам много добре.Нямаха ли тестери да пробваш?Сама да се убедиш каква е разликата.Манхатан по мои наблюдения е с по-плътно покритие-за доста проблемна кожа.Мебълин е по-лека серия-аз я предпочитам.
Цитирай

там,където ме обичат

Мейбалин-продавам ги и двете марки и  ги познавам много добре.Нямаха ли тестери да пробваш?Сама да се убедиш каква е разликата.Манхатан по мои наблюдения е с по-плътно покритие-за доста проблемна кожа.Мебълин е по-лека серия-аз я предпочитам.
Не ,не ми предложиха тестери ...........учудващо,а уж аптеката е реномирана .Няма значение,аз  вече се спрях на Manhattan,след като има толкова много положителни мнения .
Момичета,благодаря ви за съдействието   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора