Manhattan vs. Maybelline

  • 4 080
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 580
Момичета ,според вас на коя от двете марки антибактериалната серия е по-добра ...В аптеката ми обясниха ,че били на приблизително еднакво ниво - и като качество ,и като цена .Аз ,обаче не мога да реша на коя да се спра ,затова ви моля за съвет и мнение   bouquet
ПП благодаря предварително   bouquet   bouquet   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 743
Аз бих взела Мейбълин. Peace На манхатън антибактериалната серия (фдт, пудра, коректор) съм я ползвала на 14-15 години като тийн ама беше много гадна. Всичко хвърлих, особено фдт-а беше ужасен, като маска точно.

# 2
  • Мнения: 66
Аз пък съм много доволна от Манхатън.
Мейбълин не използвам изобщо, до сега каквото и да съм си купила на тази марка , винаги съм оставала  разочарована.

# 3
  • Мнения: 3 830
Манхатън Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 2 414
Една приятелка е много доволна от Манхатън. Peace

# 6
  • Мнения: 120
Момичета ,според вас на коя от двете марки антибактериалната серия е по-добра ...В аптеката ми обясниха ,че били на приблизително еднакво ниво - и като качество ,и като цена .Аз ,обаче не мога да реша на коя да се спра ,затова ви моля за съвет и мнение   bouquet
ПП благодаря предварително   bouquet   bouquet   bouquet

 newsm78    тези аптекарки  нещо конкретно за предимствата им по отделно не ти ли казаха?
Или сравняват нивото по цените?

# 7
  • Мнения: 179
Манхатън

# 8
  • Мнения: 3 376
Още един глас за Manhattan.

# 9
  • Мнения: 3 641
И аз съм за Манхатън

# 10
  • София
  • Мнения: 232
Манхатън

# 11
  • Мнения: 63
Манхатън определено!

# 12
  • Мнения: X
Аз съм за Мейбълин.

# 13
  • Мнения: 236
Мейбалин-продавам ги и двете марки и  ги познавам много добре.Нямаха ли тестери да пробваш?Сама да се убедиш каква е разликата.Манхатан по мои наблюдения е с по-плътно покритие-за доста проблемна кожа.Мебълин е по-лека серия-аз я предпочитам.

# 14
  • Мнения: 580
Мейбалин-продавам ги и двете марки и  ги познавам много добре.Нямаха ли тестери да пробваш?Сама да се убедиш каква е разликата.Манхатан по мои наблюдения е с по-плътно покритие-за доста проблемна кожа.Мебълин е по-лека серия-аз я предпочитам.
Не ,не ми предложиха тестери ...........учудващо,а уж аптеката е реномирана .Няма значение,аз  вече се спрях на Manhattan,след като има толкова много положителни мнения .
Момичета,благодаря ви за съдействието   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт