Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
Здравейте,
може ли някой да ми препоръча добър гастро в Търново. От доста време имам проблеми със стомаха но незнам при кого да ида. Ходила съм при д-р Христов в нова болница, но той казва че всичко ти е наред а ми се струва че не винаги всичко вижда и познава.
Ще ви бъда много благодарна да ме насочите.
Цитирай

здравей
и аз имам проблеми със стомаха по точно със жлъчката и смятам в най-скоро време да ида при д-р МИРЧИВА работи  в поликлиниката в МЦ АУРА
Цитирай

аз ходих при доктор Дребов пак в Аурата. Честно казано и да не бях ходила все тая. Човека е голям непукист и честно казано не те успокоява особено. Но слава богу съм по-добре.
Цитирай

аз ходих при Мирчева много съм доволна от прегледа обесни ми че жлъчката ми е пълна с камъни и че трябва да ме оперират спешно .
операцията ми беше на 10 септември оперира ме БОЖИДАР АНГЕЛОВ страхотен специалист
сега се чувствам добре и нямам никакви проблеми
Цитирай

Аз съм много доволна от д-р христов той ми откри проблема който имах . Преди него ме бяха гледали 4 негови колеги и нищо не откриха благодарение на него сега се въстановявам след операция.
Цитирай

Здравейте!
Ако още не сте намерили лекар,който да Ви "разбере"-опитайте при д-р Костурков/Горна Оряховица.
Не е реклама,два пъти за доста години ни е помагал...На втори етаж в Градска болница.
Цитирай

От опит ви казвам че най- добритегастроентеролози са във ВМА гр.София. Аз съм доволна от доктор Иван Сираков. тел:02/9225001/ за записване и по здравната каса и на свободен прием. Гастроскопия и колоноскопия във ВМА се прави с упойка.
Цитирай

Темата е стара и за да не пускам нова, пиша тук. Някой с по ново инфо за гастроендокринолог във Велико Търново?
Цитирай

Побут...
И аз искам да знам, дали мога да разчитам в Търново на кадърен лекар -гастроендокринолог ?! Thinking Или да търся в друг град  Rolling Eyes
Цитирай

Аз си запсах час при Яна Колева, но чак за 1 Февруари. Нея ми препоръчаха, после ще дам отзиви.
Цитирай

Здравейте Pet_ya, какви са ви отзивите за д-р Яна Колева? И на моя татко са я препоръчали вместо д-р Найден Найденов и търся мнения.
Благодаря предварително.
Цитирай

Ами какво да ти кажа точно незнам. При мен имаше една бактерия, която беше завишена. Но не трябвало да се пият лекарства. Иначе аз отидох при нея и заради една температура, която поддържам. Назначи ми изследвания (които минаха през здравната каса). Но нищо не се откри за тая температура. Каза ми, че всичко, което е било в нейната област го е направила. И дори ми даде направление за ендокринолог и той да ме провери, без да го искам.Иначе е учтива. Но като специалист не можах да добия представа. Незнам дали знаеш работи само вторник и четвъртък и със записани часове. Ако решите трябва по-отрано да запишете час. Надявам се да съм ти помогна поне малко  bouquet . Ако има още нещо, питай.
Цитирай

Pet_ya, завишената бактерия да не би да е била хеликобактер?
преди няколко години д-р Найденов се е отнесе много добре с моя татко / имаше доброкачествен тумор на тънките черва, имаше операция и т.н./ и тогава всичко мина ок.От 1 година татко се мъчи с упорит псориазис и трябва да се намери причинителя.От инфо из нета разбрах, че трябва да се "видят" тънките черва, черния дроб и бъбреците и така опираме до д-р Колева.
Някой му бил казал, че вече д-р Найденов не е толкова добър и претупвал пациентите, с препоръка за Колева.
И аз не мога да взема решение, защото ако има проблем и не се  открие,  освен за лечението за псориазиса може и да има други последствия  Crying or Very sad
Цитирай

Да, точно хеликобактер. Незнаех, че си запозната. Явно покрай баща си. Ако искате все пак пробвайте при нея, и ако Ви допадне като лекар, може да продължите. Защото от опит знам, нямаш ли му вяра, по- добре не се лекувай при него. Иначе на мен си ми пусна множко изследвания, което е добре.
Цитирай

хм, много интересно......преди няколко месеца имах завишени стойности на тази бактерия и трябваше да изпия сума ти лекарства, както и половинката ми, за да вляза в нормите и да нямам оплаквания. При теб как се оправиха нещата без лекарства?
Ще видим какво ще реши татко, че той е с характер и много не се поддава на съвети  Blush
Цитирай

1-14 от 18 отговора