Европейско кино

  • 3 125
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 662
Имате ли нещо против да го отделим. Понякога стръвно ми се гледа френски, италиански и др. филм, а те са кът и трудно ги откривам в навалицата от американски филми. Гледам, че Замундата се е напълнила и с доста нови руски филми.

# 1
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
 аз съм ценител на европейското кино Peace

# 2
  • Мнения: 640
О,да. Имам си любими режисъори

# 3
  • Мнения: 743
Снощи гледах "Златни топки" - испански на П. Алмодовар. Странен, но ми хареса. Ако харесвате творчеството му - препоръчвам го.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И на мен ми се гледат стръвно европейски филми.  Laughing Още повече, че американското кино съвсем го удари на евтиния (освен в спец ефектите, де).
П.П. Жюли Делпи направила свой филм (като режисьор), американски.  Laughing :lol:http://www.programata.bg/?p=29&l=1&c=1&id=48411

# 5
  • Мнения: 12 662
И на мен ми се гледат стръвно европейски филми.  Laughing Още повече, че американското кино съвсем го удари на евтиния (освен в спец ефектите, де).
П.П. Жюли Делпи направила свой филм (като режисьор), американски.  Laughing :lol:http://www.programata.bg/?p=29&l=1&c=1&id=48411


Не, Франция- Германия се води. Може би защото сюжетът ти се е видял много американски.

# 6
  • Мнения: 640
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=75521

Non Ti Muovere

Мнооооого ми хареса. Страхотна игра на Пенелопе Круз.

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И на мен ми се гледат стръвно европейски филми.  Laughing Още повече, че американското кино съвсем го удари на евтиния (освен в спец ефектите, де).
П.П. Жюли Делпи направила свой филм (като режисьор), американски.  Laughing :lol:http://www.programata.bg/?p=29&l=1&c=1&id=48411


Не, Франция- Германия се води. Може би защото сюжетът ти се е видял много американски.
Франция-Германия, обаче е американски, в онзи... американски смисъл. Laughing
От време на време с разни вестници излизат хубави филми. Така се сдобих с някои класики на италианското и френското кино. Но не мога да хвана кой, кога и защо пуска дискове.  newsm78 Уж тръгва някаква поредица, после спира. Появяват се единични бройки, пък с един и същи брой на вестник в различните павилиони - различни филми.  Crazy
 

# 8
  • Мнения: 1 840
Лелеее, тъкмо мислех и аз да пускам такава тема.

Започвам с испанското кино - е много ми харесва, ама много. Особено комедиите. Гледа ми се пак "Младоженците". А помните ли сериалът "Служебна защита" - дон Косме, Мапи и другите герои - такова свежо чувство за хумор. Филмите на Педро Алмодовар също ги обичам и гледам с удоволствие.
Харесвам много и английските филми, френските също...

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз се присъединявам към любителите на европейското кино. Страшно много ми се гледат такива филми, пък дори да са най-тъпите (като и с българските). Прави ми впечатление, че дават малко по ТV 1000, чат-пат гледам руската телевизия (въпреки, че имам известни резерви).
За кината не зная, оставам с впечатление, че дават само американски филми.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 797
Снощи гледах "Златни топки" - испански на П. Алмодовар. Странен, но ми хареса. Ако харесвате творчеството му - препоръчвам го.

Обожавам Алмодовар.  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

didika, а как е испанското име на филма, не мога да се сетя така, кой е точно.  Thinking

# 11
  • Мнения: 459
И аз съм от почитателите  на европейското кино - особено испанското. Филма "Златни топки" или "Huevos de oro" е страхотен филм.  Не е на Алмодовар а на Бигас Луна (режисьора на "Jamon, Jamon") 

# 12
  • София
  • Мнения: 7 797
И аз съм от почитателите  на европейското кино - особено испанското. Филма "Златни топки" или "Huevos de oro" е страхотен филм.  Не е на Алмодовар а на Бигас Луна (режисьора на "Jamon, Jamon") 

Ооо, пропуснала съм го някакси, вече си го свалям. Мерси, Zory !  Hug

А иначе страшно харесвам Европейското кино, за мен това са стойностните филми, реални, завладяващи, емоционални...великолепни.  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 12 662
Ей тоя Жамон откога му се каня.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей тоя Жамон откога му се каня.
Laughing
Хубав е. Гледала съм го доста отдавна.
Понякога по HBO пускат нови европейски филми. Имаше един ирландски, страшно ми хареса (но не си спомням заглавието). За съжаление, намирам време само за двд-та, защото гледам на части.  Rolling Eyes Вчера мернах филм с Марчело Мастрояни в една вестникарска будка, ще го купя. Тъкмо ще разпитам с кой вестник излиза, за да следя.
Имаше и френски филми, уж поредица.
П.П. А, купих си "Афоня" на Данелия. Открих го в супермаркет.  Laughing Грузинските режисьори не са съвсем европейци, де.  Mr. GreenНо нищо. Обичам Данелия.

Общи условия

Активация на акаунт