Европейско кино

  • 3 122
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • ES
  • Мнения: 2 172
Хубу де, чиста и неподправена, ама мисля, че обичта е изживяване на мозъка. За да обикнеш един човек, трябва поне да сте си продумали нещо. Тая жена не е задължително да е красива, но да грабне с нещо мъжа, в случая хирург. Че той първия път я изнасили, а последващите тя ваобще не взимаше участие в "любенето". Мисля, че бременността му разпали чувствата, защото той много желаеше дете. Не видях душевност у тая жена, въобще не търся външна красота. Та за това ми е странно.
Но пак казвам, разтърсващ е филма.

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ми не знам какво е .... някакъв такъв изначален копнеж ... човека е по- близък с телата  ...някак всичко е около това... няма значение от това кой лежи там на хирургичната маса ... за него плътта е различно понятие

# 32
  • Мнения: 12 662
Eдин доста стар филм - 8 жени, събрани много известни актриси, много ми хареса.

# 33
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 633
Записвам се и аз при вас. И аз обичам много европейското кино, но стана все по-трудно да се намира. Пазара се наводни с американско кино и е трудно да откриеш нещо наистина стойностно.
Non Ti Muovere и аз го пуснах да го тегля, така че и аз ще сийдвам дълго, ако има някой проблеми.
Преди години, като ученичка гледах един страхотен френски филм, който търся през годините, но така и не намерих. Казва се "Maladie d'Amour" - "Болест от любов". Много разтърсваща история, но така и не ми попадна отново Sad

# 34
  • Мнения: 342
Привет!
Това с торентите ясно...
А някой ходи ли на фестивали на европейското кино? В момента във Варна има такъв - Любовта е лудост.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейете!
Някой гледал ли е Виолочето или Тромпета - видях ги в Програмата

Общи условия

Активация на акаунт