Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Пуснах търсачката и нищо не можах да открия.  Sad

Предложете ми лосион или крем за тяло за суха кожа, че това лято прекалено много ми се изсуши кожата на тялото.
Винаги е била такава, но сега направо се бели ситно, а не е от слънце, защото съм ходила само един ден на плаж и то без да се излагам на слънце.  Confused
До сега ползвам предимно Dove  или Nivea за суха кожа, но в момента изобщо не ми помагат. След нанасяне е добре и след половин час все едно не съм се мазала. А се притеснявам да се мажа с бебешко олио посред лято, да не лъсна нещо.  Laughing
Трябва ми нещо, което попива добре и същевременно овлажнява.
Цитирай

Съжалявам, че без да искам пуснах темата в този под форум, но не ми дава опция да помоля модератор да я премести.
Дано да я види и да я сложи в КМ.  Praynig
Цитирай

Помолихме ги от твое име. Laughing
Аз ползвам на Ейвън. Добре ми действа.
Цитирай

И аз помолих. Smile

NIVEA и DOVE са добре, но ползвай млека, не лосиони.
За малко повече пари - Лаура Вандини за суха кожа и Гарние, този, който е специално за тази цел.
Юсерин също, но е на двойна цена. Peace
Цитирай

Благодаря.  Hug   bouquet
Цитирай

София

мазала съм се с Линола Фетт. Продава се в аптеките. Паста в тубичка като лекарство. Много добре ми подейства. Струваше 10 лева.
Цитирай

мазала съм се с Линола Фетт. Продава се в аптеките. Паста в тубичка като лекарство. Много добре ми подейства. Струваше 10 лева.

Е, това и аз съм го ползвала, но за ръце. За тяло?  Rolling Eyes Доста е гъсто и по скоро като лекарство, да не говорим, че на аромат хич не го докарва.
Цитирай

София

Ползвах го за тялото, защото кожата ми беше много суха и чувствителна. С две думи, бях го закъсала здраво. Свърши работа, а го мазах само няколко дни, може би около седмица. Само на лицето не съм слагала. Изписа ми го лекар, не съм го ползвала на своя глава.
Цитирай

Гледай прогнозата за времето

Е, това и аз съм го ползвала, но за ръце. За тяло?  Rolling Eyes Доста е гъсто и по скоро като лекарство, да не говорим, че на аромат хич не го докарва.
Май не ми е тук мястото,ама...

Много е добро.Точно за тази работа е.
Цитирай

София

Запис за темата Peace
Цитирай

Stara Zagora

До колкото си спомням това е лекарство.Преди време го бяха изписали на дъщеря ми за някакъв обрив.
Цитирай

Springfield, VA

През лятото и моята кожа е суха  ooooh!

Аз съм страхотен фен и имам огромно количество body butter. Само с такива се мажа. Масла и млека съм забравила отдавна.

Ето от тук са ми повечето- http://www.thebodyshop.com/bodyshop/   Love
Цитирай

София

Имаше подобна тема преди няколко месеца, мисля че ru я беше пуснала. Може да й пишеш ЛС как си е решила проблема  Peace

Аз се оправих със Ексипиал (Excipial U Lipolotion- около 11 лв.), от аптеката се купува. Може да погледнеш и някои други марки медицинска козметика. Освен това, ако ползваш душ-гелове пробвай с душ-олио например. Моята беше толкова суха, че въобще ми бяха забранили да позлвам друго освен вода ама си е гадно.
Подходящи са и лосионите на Талодерма- Еудермол- те са различни номера- мисля, че 5 беше подходящ.
Цитирай

София

До колкото си спомням това е лекарство.Преди време го бяха изписали на дъщеря ми за някакъв обрив.

И аз имах, беше от слънцето, но и много суха и чувствителна кожа и дори ръбовете на някои дрехи ми дразнеха. Не съм имала някакви други кожни проблеми. Не агитирам за това лекарство, а само казвам, че то ме оправи.
Цитирай

Stara Zagora

И аз имах, беше от слънцето, но и много суха и чувствителна кожа и дори ръбовете на някои дрехи ми дразнеха. Не съм имала някакви други кожни проблеми. Не агитирам за това лекарство, а само казвам, че то ме оправи.
Просто се сетих,че съм го мазала под лекарско предписание и затова писах дали не е лекарство.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора