Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 195 отговора

До хладилника, който обичам

Тук моля да споделяте медии - вестници, е-издания, телевизии, които отразяват ССК събития или събития, косвено свързани със Седмицата на кърменето (и нас  Laughing).

Аз започвам, като ви казвам който хваща Евроком България да гледа утре към 10 duhi_puhi, която ще говори за ССК и кърменето в сутрешното предаване 4 плюс 1 Very Happy

А предстоящи събития от ССК (но не пълна програма) има изнесени в сп. Кенгуру, сп. По-здрави и очакваме в сп. Моето дете  Very Happy
Цитирай

София, Младост 2

Направо допълвай и за петъка - гледайте Бу и представянето на клипчето в сутрешния блок на БТВ в петък Mr. Green
Пак тогава, в сутрешния блок на БНТ пък може да видите интервю с доц. Недкова и барабар Петко с мъжете - Асинка и мен - като анонс на пресконференцията за ССК.
Цитирай

Днес около 2 - 2:30 по радио София ще приказваме за ССК в ефир Smile
Цитирай

Довечера ще кача предаването  Peace
Не знам какво ще е качеството, защото е през касетка и после прехвърлано блабла.. ама ще се покажем ние  Mr. Green
Цитирай

Довечера ще кача предаването  Peace
Не знам какво ще е качеството, защото е през касетка и после прехвърлано блабла.. ама ще се покажем ние  Mr. Green
Давай го, че колкото и да се зорих Евроком у нас не открих.  Sad
Цитирай

София

Направо допълвай и за петъка - гледайте Бу и представянето на клипчето в сутрешния блок на БТВ в петък Mr. Green
Пак тогава, в сутрешния блок на БНТ пък може да видите интервю с доц. Недкова и барабар Петко с мъжете - Асинка и мен - като анонс на пресконференцията за ССК.

Вие сте се наговорили да хванем дружно тендовагинит от дистанционното!  Very Happy

Желая ви успех, момичета, ще бъдете блестящи както винаги!  Hug
Цитирай

Русе

тендо... какво си ли ще хванете?  Laughing Laughing
утре сутрин ще има скромна пресконференция в Русе, но незнам дали само печетни издания ще дойдат...може пък да изгрее слънце и в прованса, и да ни покажат по целодържавна телевизия  Very Happy
Цитирай

Хм, а някой да ме слуша по радио София случайно Very Happy
Цитирай

Карлово

На нас ни спретнаха информационно затъмнение тази сутрин, Еврокомът нямаше сигнал. Духи, надявам се да качиш предаването някъде.
Цитирай

Ако може тез прояви някой да запише....и да даде линкче после Embarassed
Че ние работещите ще изтървем, особено сутрин каквото излъчват... Rolling Eyes
Цитирай

София, Младост 2

Аз само да кажа, че БНТ не ни щяха с Асето - големи ни били децата Mr. Green Така че ще участва едно майче с 5-месечно бебе, което ще разкаже какви са проблемите на кърмещите майки и какви са предимствата от кърменето.
Цитирай

София

От БТВ не анонсираха представянето на клипчето. Дали все пак ще го вместят в програмата и по кое време, да не изпуснем момента.
Цитирай

София, Банишора

Няма ли да има нещо в "Часът на мама"?
Цитирай

София

Часът на мама ми се струва във ваканция. Скоро попаднах на старо предаване, явно ги повтарят.
Цитирай

duhi_puhi с Тони се представиха чудесно по Евроком  Peace
В колко ще е представянето на клипчето утре по бТВ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 195 отговора