Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София

Днес много ми се прияде крем супа и седнах в една пицария да хапна. Тя беше доста топла, а крем супите изстиват бавно. След няколко лъжици започна да ми става топло и се сетих, че загряването е противопоказно (нали затова се избягват ваните и горещите душове). Та питането ми е следното - трябва ли да избягвам топло ядене и напитки? В случая навредила ли съм с нещо?

Благодаря предварително!  bouquet
Цитирай

Пловдив

абе жена, ти луда ки си?! Shocked
или това ти е от бременността? Laughing

то как пък се яде студена крем супа нали няма да ти се харесат кротоните тогава.

Яж си спокойно и каквото искаш в умерени количества
Цитирай

Sofia

Ти пък, хапвай си!! Very Happy
Аз по едно време само на крем супи карах, после съм си изгаряла устата с пица, а и трудно се въздържам да не си пускам все по-топла струя на душа - още не съм сварила бебето  Wink
Цитирай

Vally, и аз мисля , че не би трябвало да има проблем.Сега като каза крем-супа и на мен ми се прияде Laughing
Цитирай

София

Абе смеете се вие ама като ми се завърти някоя муха из главата и само за това си мисля. Crazy Пък и по-добре да питам аз за всеки случай. Благодаря ви! Hug
Цитирай

Аз хапвах доста горещи и другата крайност-от хладилника неща.Не съм имала никакви проблеми.Според мен е достатъчно след горещата супа да не хапнеш веднага леден сладолед и др. подобни изпълнения Wink
Цитирай

у нас

Спокойно си хапвай - няма нищо страшно  Laughing

П.П.Мразя супи със застройка, а като бременна умирах за супа топчета  Sick
Цитирай

София, Люлин

Крем супата ще падне в стомаха ти, а бебето знаеш е в матката. Няма никаква логика топлината от горещата супа да му навреди Laughing  За душовете и ваните е друго. Не се притеснявай.
« Последна редакция: чт, 23 юни 2005, 15:32 от Denat »
Цитирай

София

Та питането ми е следното - трябва ли да избягвам топло ядене и напитки? В случая навредила ли съм с нещо?

Не, разбира се  Wink

А за ваните и топлите душове - ако бременността ти не е проблемна, може и на тях да се наслаждаваш Wink
Цитирай

София

абе жена, ти луда ки си?! Shocked
или това ти е от бременността? Laughing

Лудостта е от бременността!!!!!1 Mr. Green
Естествено, че не е вредно да ядеш топла супа, ядене и каквото се яде топло, нормално е като ядеш нещо топло и да ти стане жежко, не само като си бременна.  Само не се втелясвай(с най-добри чувства!) Това е вредно за бебето!

П.П. И аз съм си мислила какви ли не простотии, нормално е.
Цитирай

Paradise

Я си яж каквото ти душа иска и не се чуди какви да си ги навиваш страшни и черни мисли.  Wink
Топло, студено, няма проблем; няма да навредиш на бебчето.
Цитирай

Ха-ха, смях се до сълзи....
Цитирай

на върха

Ох и аз се посмях доста, амо като се сетих и мен на моменти какви глупости ми минават през главата, направо ми изстина усмивката 35
Само една мисъл ме тормози - Как ти се яде топла супа в тази жега Laughing
Цитирай
Смешно ви е ама ако ви кажа на мене какви глупости ми минаха през главата за 8 месеца   smile3521( и най вероятно още много ми предстоят) няма да ми се смеете ами ще ме пратите на лекар  newsm53
Ама няма как бременоста май ни кара леко да даваме отклонения  newsm08
Цитирай

София-там нейде в западната част

не се притеснявай ,че ядеш топла супа проблем няма  зо бебчо,а по-скоро ако след това хапнеш нещо студено  бррррррр за зъбите с това да се внимава Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора