Вредно ли е да ям топла супа?

  • 4 995
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Днес много ми се прияде крем супа и седнах в една пицария да хапна. Тя беше доста топла, а крем супите изстиват бавно. След няколко лъжици започна да ми става топло и се сетих, че загряването е противопоказно (нали затова се избягват ваните и горещите душове). Та питането ми е следното - трябва ли да избягвам топло ядене и напитки? В случая навредила ли съм с нещо?

Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 410
абе жена, ти луда ки си?! Shocked
или това ти е от бременността? Laughing

то как пък се яде студена крем супа нали няма да ти се харесат кротоните тогава.

Яж си спокойно и каквото искаш в умерени количества

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ти пък, хапвай си!! Grinning
Аз по едно време само на крем супи карах, после съм си изгаряла устата с пица, а и трудно се въздържам да не си пускам все по-топла струя на душа - още не съм сварила бебето  Wink

# 3
  • Мнения: 2 553
Vally, и аз мисля , че не би трябвало да има проблем.Сега като каза крем-супа и на мен ми се прияде Laughing

# 4
  • Мнения: 539
Абе смеете се вие ама като ми се завърти някоя муха из главата и само за това си мисля. Crazy Пък и по-добре да питам аз за всеки случай. Благодаря ви! Hug

# 5
  • Мнения: 8 505
Аз хапвах доста горещи и другата крайност-от хладилника неща.Не съм имала никакви проблеми.Според мен е достатъчно след горещата супа да не хапнеш веднага леден сладолед и др. подобни изпълнения Wink

# 6
  • Мнения: 3 562
Спокойно си хапвай - няма нищо страшно  Laughing

П.П.Мразя супи със застройка, а като бременна умирах за супа топчета  Sick

# 7
  • София
  • Мнения: 2 356
Крем супата ще падне в стомаха ти, а бебето знаеш е в матката. Няма никаква логика топлината от горещата супа да му навреди Laughing  За душовете и ваните е друго. Не се притеснявай.

Последна редакция: чт, 23 юни 2005, 15:32 от Denat

# 8
  • Мнения: 2 807
Та питането ми е следното - трябва ли да избягвам топло ядене и напитки? В случая навредила ли съм с нещо?

Не, разбира се  Wink

А за ваните и топлите душове - ако бременността ти не е проблемна, може и на тях да се наслаждаваш Wink

# 9
  • Мнения: 2 494
абе жена, ти луда ки си?! Shocked
или това ти е от бременността? Laughing

Лудостта е от бременността!!!!!1 Mr. Green
Естествено, че не е вредно да ядеш топла супа, ядене и каквото се яде топло, нормално е като ядеш нещо топло и да ти стане жежко, не само като си бременна.  Само не се втелясвай(с най-добри чувства!) Това е вредно за бебето!

П.П. И аз съм си мислила какви ли не простотии, нормално е.

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Я си яж каквото ти душа иска и не се чуди какви да си ги навиваш страшни и черни мисли.  Wink
Топло, студено, няма проблем; няма да навредиш на бебчето.

# 11
  • Мнения: 2 032
Ха-ха, смях се до сълзи....

# 12
  • Мнения: 6 472
Ох и аз се посмях доста, амо като се сетих и мен на моменти какви глупости ми минават през главата, направо ми изстина усмивката Joy
Само една мисъл ме тормози - Как ти се яде топла супа в тази жега Laughing

# 13
Смешно ви е ама ако ви кажа на мене какви глупости ми минаха през главата за 8 месеца   smile3521( и най вероятно още много ми предстоят) няма да ми се смеете ами ще ме пратите на лекар  newsm53
Ама няма как бременоста май ни кара леко да даваме отклонения  newsm08

# 14
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
не се притеснявай ,че ядеш топла супа проблем няма  зо бебчо,а по-скоро ако след това хапнеш нещо студено  бррррррр за зъбите с това да се внимава Laughing

Общи условия

Активация на акаунт