Трети Рожден ден с аниматор

  • 1 353
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
След по-малко от месец (на 23 август)  дъщеря ми има рожден ден - става на три години - и партито, което смятам да организирам е в двора на детската градина. За първи път ми е да правя подобно парти и ми се искаше да получа съвети от вече правили такива организации.
Планирам да започне около 18 часа (за да не е толкова топло) и да взема аниматор , който да забавлява децата (няма да има много по-големи деца). След старателно изчитане на темите из форума се спрях на двама  - Цвети Павлов и Мики и Чарли. Незнам кой е по-подходящ Thinking
Поканените деца са около 20.
Чуденките ми са около това каква и колко храна трябва да поръчам (смятам да я поръчам от кетъринга, който храни децата в самата градина), 2 торти ли трябва да взема - за децата и за родителите.
Трябва ли да купувам и пиша покани - притеснението ми е, че няма да успея да видя всички , за да им връча поканата, по-скоро ще се чуем по телефона.
Та, ако някой може да препоръча добра сладкарница за торта или добри аниматори, ако може да даде съвет, ще съм много благодарна  Grinning

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
Точно за 3-тия рожден ден каних Мики и Чарли и съм доволна.Децата пощуряха направо.Аз го правих в ресторант,така че за кетъринга не мога да съм ти от полза Peace

# 2
  • Мнения: 9 814
Мики и Чарли са страхотни.
Няма да съжаляваш.
Точно на третия рожден ден на дъщеря ми ги викнахме, но бяхме в клуб.
И за тази година сме ги запазили вече.

Общи условия

Активация на акаунт