СНБМ - инициативи - 23 част

  • 15 000
  • 369
  •   1
Отговори
# 60
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Не можах да отворя прикрепения файл т.е. не съм прочела програмата. Идеята обаче ми допада. 22.09 е и официален празник, затварянето на центъра вероятно няма да затрудни особено трафика. Само дето точно тогава ще честваме 100 години от независимостта на България и вероятно ще има и др мероприятия. Това тр да се има прадвид.

# 61
  • Мнения: 1 895
Идеята е добра PeaceПодкрепям.

# 62
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Раде, някой пое ли задачката да подготви свидетелствата за дарение и благодарствените писма?
Питам, защото времето си тече. След като се подготвят трябва да се изпринтят цветно , а понеже аз трябва да го подпиша, подпчетам и изпратя това означава най-късно другата сряда?

Изи каза, че ше поеме грамотите, а аз пращам вариант за благодарствено писмо на пощата за редакция. И все още чакам някой да помогне за финансовата част поне на отчета  Praynig
 Имайте предвид, че аз заминавам на 15 и поне до септември няма (или поне се надявам) да съм тук. Затова и бързам да свърша всичко докато е време.

# 63
  • Мнения: 4 181
Раде, някой пое ли задачката да подготви свидетелствата за дарение и благодарствените писма?
Питам, защото времето си тече. След като се подготвят трябва да се изпринтят цветно , а понеже аз трябва да го подпиша, подпчетам и изпратя това означава най-късно другата сряда?

Изи каза, че ше поеме грамотите, а аз пращам вариант за благодарствено писмо на пощата за редакция. И все още чакам някой да помогне за финансовата част поне на отчета  Praynig
 Имайте предвид, че аз заминавам на 15 и поне до септември няма (или поне се надявам) да съм тук. Затова и бързам да свърша всичко докато е време.
Раде, ще се чуем с теб и ще се разберем нещо, аз ще ти помогна за финансовия отчет. Peace

За грамотите няма ли да стане много късно? Изи до 18-ти е отпуска, аз след това излизам и мога да ги разпиша и подпечатам чак началото на септември  Confused

# 64
  • Мнения: 4 181
Момичета, ходих до банката, парите от ФРГИ са преведени   bouquet

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Раде, някой пое ли задачката да подготви свидетелствата за дарение и благодарствените писма?
Питам, защото времето си тече. След като се подготвят трябва да се изпринтят цветно , а понеже аз трябва да го подпиша, подпчетам и изпратя това означава най-късно другата сряда?

Изи каза, че ше поеме грамотите, а аз пращам вариант за благодарствено писмо на пощата за редакция. И все още чакам някой да помогне за финансовата част поне на отчета  Praynig
 Имайте предвид, че аз заминавам на 15 и поне до септември няма (или поне се надявам) да съм тук. Затова и бързам да свърша всичко докато е време.
Раде, ще се чуем с теб и ще се разберем нещо, аз ще ти помогна за финансовия отчет. Peace

За грамотите няма ли да стане много късно? Изи до 18-ти е отпуска, аз след това излизам и мога да ги разпиша и подпечатам чак началото на септември  Confused
Христина единствена разполага с фактури, реалното "разписване" на разходи е единствено и само нейна обремененост, друг просто няма поглед в/у нещата.

МВ и МБ могат да изчакат т.нар. отпуск, разчитам да се случи практично.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 171
В темата за детския празник бях писала, че трябва да изпратим информация за него на сп. "9 месеца" и бях помолила някой, на когото се отдава писането да го сътвори.
Понеже там няма отговор пиша в тази тема. Ще изчакам до утре на обяд и ако никой не се включи ще се опитам аз да измисля нещо, но после да няма коментари, че не ви харесва.
Текста трябва да е 500 знака + снимка или 600 знака без снимка.

# 67
  • Мнения: 4 181
Момичета, инцидентно ми се промениха плановете, излизам в отпуск по-рано, от утре. На 1-ви септември ще съм тук живот и здраве.

Евче, пусни моля те материала до 9 месеца, в пощата в изпратени можеш да видиш това което пуснах на "Кенгуру", там има и снимки  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 6 171
01-10.08.2008 г.


Ремонт на детските кухни

Учат момичета как да не забременяват

НДСВ против увеличение на здравната вноскаДържавата ще плаща и з … те детски градини

България на второ място в ЕС по безбрачие

Рекордна раждаемост от 15 г. насам

Новият семеен кодекс е най-атакуваният закон

Обществото се вълнува от семейния кодекс

НДСВ иска пари от излишъка да се заделят за ин витро

Ин витро оплождането става безплатно

100 млн. лв. от излишъка отиват за ин витро

35 лв. детски надбавки

Строеж гълта детска площадка в София

С 20 млн. лв. от излишъка ще се родят 2000 българчета

Искат забрана на рекламите на изкуствени млека

20 млн лв. годишно трябват за "ин витро" бебета

1118 новородени захвърлени при раждането 2083 бебета изоставени  …  домове за година

Министър Желев патрон на Седмица на кърменето

Майки изоставят над 1000 бебета всяка година

Кърмачки награждават шефовете си

Кабинетът одобри нови програми за средното образование

Майките не одобряват здравната система

# 69
# 70
  • Мнения: 5 401
Здравейте, момичета!

Завърнах се оцеляла след тежка и драматична отпуска..  Sad Другата седмица се налага да остана вкъщи, защото няма кой да гледа Калоян, така че отсъствието ми се удължава с още 5 дена.  ooooh!

За грамотите за празника - явно е станало недоразумение, за да чакате мен - писах, че имам много работа до излизането в отпуска и няма да мога да поема ангажимента, а след отпуската ме чака голямо натоварване. Ако не е късно по-следващата седмица мога да се пробвам и да преследвам Доли за подпис щом Хриси я няма.  Peace

Саня, снимките не съм качила, защото навсякъде е снимана Дея, а пък филмчето не мога да отворя с Медия Плеъра.  Blush Дисковете са в офиса, така че като се върна на работа можем да се видим и да ти ги върна.  Hug

# 71
  • Мнения: 1 517
момичета, имаме едно писмо от Румен Владимиров (всъщност той е само подателя) в пощата, не съм отговаряла, не знам какво да пиша на жената, хвърлете по едно око когато имате възможност

# 72
  • Мнения: 1 828
Здравейте момичета. Аз напълно изчезнах  Confused Покрай малката ми бебишорка дори не мога да включа компютъра.
Само набързо пуснах тема за ОС, че време не остана. Креми, моля те да заковеш темичката отпред да се вижда.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324059.0

Набърза да спомена - заради сроковете в ДВ ОС се мести от 5 за 27 септември 2008г. За 5 остава да направим редовна среща за текущите задачи.
Ох главата ми е каша. Целовки на всички. Весело лято и се надявам скоро да се включа по-активно.  Hug

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Е , ниЩо интересно и тук, засъжаление.

# 74
  • Мнения: 3 336
Привет, точно на 27 септимври излизам в отпуск, така че види се ще упълномощавям някого да гласува заради мен.

Общи условия

Активация на акаунт