Хиперактивност с дефицит на концентрация - тема 5

  • 32 121
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 214
 Момичета, някоя от вас правила ли е прочистване на организма от тежките метали на детето си. При нас дойдоха двама спец. от София и направиха това на детето. В един леген с вода и малко сол му потопихме краката и с една гривничка пласмасова свързана с някакъв апарат и пуснаха някаква пласмасова топка също свързана с апарата във водата и на уреда отчиташе нещо и аз не знам точно какво, но те си го разбират.После водата стана кафява и миришеше на желязо. Оставихме я да се утаи и като дойдат по- късно като заспи детето ще я гледат. Искаха да измерят и органите му не запомних точно как се казва , но там изследват черен дроб, далак, дебело черво  и др. органи, но детето не стоя спокойно и те решиха като заспи да дойдат да го направят. С някакъв уред замерват напрежението ли какво е точно не разбрах но по- късно ще знам и ще пиша. В едната ръка му дадоха да държи единия накрайник на уреда , а с другия край през кратък интервал го замерваха по пулса на другата ръка, нещо като ел. верига. За сега толкова . Пишете ми ако знаете нещо по- вече. Има ли ефект и др.

# 286
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
ZLAMOMA   #Crazy какво е това - от къде ги намери.


 

# 287
  • Мнения: 4 451
Зламома, и аз останах втрещена  Shocked У вас ли идват? Пари ли искат?

# 288
  • Мнения: 4 451
Да и аз знам , че е ехолалия ама този термин не ми казва как да се справя с проблема , който се крие зад него.  Sad
Съжалявам, останах с впечатлението, че Зламома не знае как се нарича това повтаряне на Ицко след нея. Embarassed Защото в началото и аз не знаех, докато не ми казаха.
Не че съм се справила с проблема като знам, права си. Embarassed Но тя повтаря не само след мен, а дори в моментите, когато се вглъбява в себе си. Говори си фрази, случайно чути през деня... Колкото и да се опитвам да я извадя от това, то се повтаря вече 2-3г.
Благодаря ти за твоя споделен опит!  bouquet

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 21:08 от Мари_Анка

# 289
  • Мнения: 214
Не съм ги търсила. Те са в нашия град по покана на друго семейство доста богати при това и при тях са за трети път. Една позната, която работи там  ми ги изпрати. Не знам дали ще ми искат пари . Не съм ги питала още. Като дойдат към 22,00ч. ще знам подробности и ще ви пиша. А самото изследване на органите ще ви го пусна . Те записват данните в компютъра и после принтират обработена информация.

Мари_Анка, звънях ти преди 20 мин. да говоря с теб по тел. но ти не вдигаш. Аз не знам много така че ще помагате

# 290
  • Мнения: 4 451
Какви са? Българи ли са? Лекари? До колкото знам в Бг май не се практикува хелиране. Прави се под строг лекарски контрол. А това ми звучи странно  Rolling Eyes

# 291
  • Мнения: 214
Българи са, но не знам дали са доктори. Мислех че познатата която ми се обади знае по- вече , а се оказа , че и тя нищо не знае. Да точно хелиране се нарича и  е доста елементарно на пръв поглед. Само трябва да можеш да разчетеш стойностите. На детето не му правят нищо.Показаха ми едно такова излиза някаква диаграма и разчитат по ная. Съжелявам ама не мога да си подредя мислите дано сте ме разбрали .А по - вече ще знам към22,30ч.

# 292
  • Мнения: 4 451
Зламома, до колкото знам е опасно, наистина се прави под лекарски контрол, защото детето губи и много ценни за живота елементи.

Пускам нова тема, че тази вече е 15 страници, заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335224.msg8784719#msg8784719

# 293
  • Мнения: 3 504
Мари_Анка, няма ли някакъв шанс да говориш е тях да не я слагат да спи по обед. Да не са в една стая, не е ли отделно помещението за занимания и спалното? Защо не я оставят да стои будна и да си играе?

Как ще я оставят, нали трябва да се занимават с нея, да са заангажирани, вместо да си почиват или свършат някоя документална работа....

# 294
  • София
  • Мнения: 2 356
Момичета,
прочетох малко разговора ви за ехолалията. Искам да ви питам - дъщеря ми говори добре, но понякога като си играем или отиваме някъде и др и ме пита нещо напр. : "какво е това", или "на кой се обади" или друг въпрос... И аз отговарям например: еди какво си.. и тя пак ме пита същото, аз пак отговарям, и тя пак и пак, като че зацикля на въпроса, накрая спирам да отговарям, и не знам дали го прави, защото си играе или има връзка с ехолалията, бихте ли ме посъветвали.

Иначе тя си говори добре, но реших да посещаваме логопед във връзка с някои звуци. Преди година също повтаряше въпроса ми след мен, преди да даде отговор, и не използваше "аз", а говореше за себе си в трето лице, но това отмина без усилия от моя страна.
Ходи на детска градина и е доста комуникативна.

# 295
  • Мнения: 2 448
Дъщерята на Мистрал, пиши в новата тема.  Hug Тази може модератор да я заключи.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335224.0

# 296
  • София
  • Мнения: 2 356
извинявам се, не съм видяла новата тема, сега ще си копна питането там  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт