Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ух, Ева, разрева ме и мен smile3518 Само някой който обожава животните и е губил любимеца си може да разбере какво значи това. Дано пак да си ги видим при моста на дъгата spoko

# 61
  • София
  • Мнения: 6 064
Преди няколко седмици в един вестник имаше статия с плюсове и минуси на различни видове домашни любимци. Единственият минус за кучетата, който остана в съзнанието ми (предполагам, важи и за котетата) е, че "животът им никога не е достатъчно дълъг"...  Confused

# 62
  • Мнения: 0
Написах тази тема не за да ми олекне или да се почувствам по-добре. Написах я за да могат максимален брой хора да разберат що за ветеринарни клиники са Амивет (и прословутия професор двмн Аминков), 101 любимци и Син кръст. Колкото повече научат за тази история и никога повече не заведат своите животни там - толкова по-добре ще бъде. Това е най-малкото, което мога да направя за моя Макс след неговата нелепа смърт.

А иначе той винаги ще живее в сърцето ми и в спомените на моето семейство.
_________________

http://petiofi.spaces.live.com/photos/

# 63
# 64
Съжалявам за загубата на Макс. Разбирам какво е да загубиш любимец. Изненадана съм обаче от това ,което пишете за проф. Аминков. Собственичка съм на  шест кучета ,от които три оперирани от него. Никакъв проблем. Често посещавам клиниката му. Персоналът е добре обучен и са много внимателни. Чисто е и никога не съм видяла някой да работи без работно облекло.
Съчувствам Ви за загубата и Ви пожелавам успех ,ако решите да си вземете нов домашен любимец.

# 65
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Искрено съжалявам за Макс и те разбирам  Cry!

# 66
  • Мнения: 2 563
Аз съм много доволна от д-р Бобадова в зона Б5. Кучето ми не е боледувало обаче, само ваксини сме правили там. Той влиза с бодра крачка и след има-няма пет минути са му забили иглата без въобще той да усети какво му се е случило.  Laughing И чип така сложихме, и ушите чистихме. Много е нежна докторката, говори любовно, абе личи си, че си обича работата.

# 67
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Много съжалявам за милия Макс, Бог да го прости.  Не съм имала куче, но съм загубила няколко котки и много дребосъчета, за които още плача. Всеки път се заричам да не си вземам друго животинче, ама на, не мога без тях. smile3518 smile3518

Прочетох постинга на Как'Сийка за моста на дъгата. newsm45 Скъса ми сърцето. newsm45 newsm45 newsm45

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 17:51 от Доналд Тръмп

# 68
  • Мнения: 119
Много съжалявам за загубата ти Аутлук. Бъди сигурен, че с Макс ще бъдете отново заедно...Убедена съм, че той е бил щастливо и обичано куче и ви чака някъде там, отвъд моста...

П.С. Unknown Lady, може ли да ми изпратиш координати на клиниката, от която си доволна? Много ти благодаря предварително.
Ева, чела съм историята на твоя Лео и преди - и тогава плаках, както и сега, страхотен котарак е.

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте,

С мен се свързаха други пострадали собственици от професор Аминков, прочитайки тази тема в Internet. Подели са съвсем сериозна инициатива да съдят клиниката и професора със свидетели и доказателства, както и да организират отзвук в популярно телевизионно предаване (нещо, което аз не намерих сили да направя). Тяхната голяма молба към всички пострадали от работата на клининика Амивет и професор Аминков да ги подкрепят в този момент, както ще направя и аз.

Всеки, който желае повече информация - пишете ми на petar.marinov@gmail.com

Предварително Ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт