Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 308
Привет в това дъждовно време! Искам да ви питам знаете ли до колко часа работят бебешките магазини срещу пожарната и на Ганчев на пазара на Герена. Че закъсахме с провизиите, а не ми се излиза с малката, та да видим дали татито ще може да се класира след работа.

# 76
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Корина, благодаря за пожеланията

и нещо се обърках, понеже в подписа ти не пише за детенцето ти колко е голямо, а за брака ви

е разбрах сега - на ясла ли сте тръгнали или сте по-големи

ако е първото - да знаеш, че е нормално да му отслабне имунитета в началото.
Не искам да плаша никой, но ПРИ ПОВЕЧЕТО ДЕЦА, ТОЧНО ТОВА СЕ СЛУЧВА
Дано всичките да са добре, че е много гадно постоянното излизане в болничен, когато си на работа  ooooh!

А и малките деца, с никнещите зъби ...
и на нас ни избива кътник в момента, и ние сме много зли (имам предив, още повече от обичайното)  Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 897
Алексчето също е със сополи от вчера, без да е ходил още на ясла. Ама избива един много зъл кътник и много го боли, може от това да са и сополите. Дано минат бързо, че да тръгне на ясла по план  Simple Smile
Корина, Алекс плаче ли още или свикна?
Алекс си е у дома сега. Ходи малко на ясла от 10ти до 17 септември. Като хвана и 2 дни почивни. В понеделник тръгва пак. И ще плаче горкото... Плачеше до последно, но  като че беше посвикнал. Сега на ново пак.  Rolling Eyes Мъчно ми е ама няма как - ще си ходи. И аз съм човек.
Корина, благодаря за пожеланията

и нещо се обърках, понеже в подписа ти не пише за детенцето ти колко е голямо, а за брака ви

е разбрах сега - на ясла ли сте тръгнали или сте по-големи
В подписа ми е годинките на детето

Сега тръгна за първа година. Втория път по -скоро се разболя от мен,а не от другаде.  Embarassed Ами няма как и яз не съм много, много общувала и като тръгнах на лекции се разболях. А и това болно време...  Crazy
Привет в това дъждовно време! Искам да ви питам знаете ли до колко часа работят бебешките магазини срещу пожарната и на Ганчев на пазара на Герена. Че закъсахме с провизиите, а не ми се излиза с малката, та да видим дали татито ще може да се класира след работа.
Максимумм до 18.30 часа . Така си мисля.Ако ФФ ти е наблизо -спасява положението. 

# 78
  • София
  • Мнения: 6 249
mirka76, мисля, че са до 7 магазинчетата, но не съм сигурна.

# 79
  • Мнения: 13
Момичета кажете в Хаджи Димитър има ли държавна детска кухня

# 80
  • Мнения: 3 718
Да, в 3 ОДЗ Патиланско царство е държавната кухня. До ОЗИ се намира. То това не е баш Х. Димитър, ама е единствената.

# 81
  • Мнения: 897
Шаманката , подготвяш ли се психически?  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 3 718
Психясвам подготвяйки се  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 897
Алекс отново утре няма да ходи на ясла,защото отново е болен. Незнам дали е отново,пак или по-точно ОЩЕ!!!
Направо незнам вече.. Нямам нерви и днес рухнах тотално. Цяла вечер съм плакала и не спирам и сега... Писна ми .

Ва-ни-ла как е малката?
Още не мога да преглътна тези ромки,които влязаха преди мне. Все говорим за интеграция,да се адаптират да сме либерални... а те дали са либерални. Нахалници нещастни!!!  #2gunfire

# 84
  • София
  • Мнения: 11 114
Здравейте момичета, аз съм от Левски Г ако позволите ще се присъединя към вашата групичка.  Wink Моя син е първокласник учи в 143ОУ. Имам един въпрос ако някой може да ми даде малко инфо ще съм ви много благодарна. Търся частна занималня наблизо, за сега открих само "Талантино", която е точно с/у училището, но ми се ще да проверя и някоя друга ако има ...   bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 6 249
Момичета кажете в Хаджи Димитър има ли държавна детска кухня
В "Патиланско царство". От опит мога да ти кажа Simple Smile, че готвят вкусно (с 1-2 гафа), но са им много малки порцийките. По левче на ден е.

жгмъц, добре дошла. Simple Smile Май повечето сме с малки деца и до занималнята още не сме стигнали. Laughing

Още не мога да преглътна тези ромки,които влязаха преди мне. Все говорим за интеграция,да се адаптират да сме либерални... а те дали са либерални. Нахалници нещастни!!!  #2gunfire
Какво се е случило? Rolling Eyes Днес пак си мислих за вас и все ми става тъжничко, щото Емко го пуснахме почти на същата възраст (на 1г5м) и той така малко след като тръгна започна да боледува. ooooh!

# 86
  • София
  • Мнения: 11 114
Άня , благодаря. Hug
Тъкмо ще съм проправила трънливия път със занимални пр. и ще помагам, когато дойдете на мойто дередже.  Wink

# 87
  • София
  • Мнения: 6 249
Тъкмо ще съм проправила трънливия път със занимални пр. и ще помагам, когато дойдете на мойто дередже.  Wink

newsm10

# 88
  • София
  • Мнения: 1 877
миа е добре вече,имахме фарингит Confused

сега е ок, пон. на ясла надявам се Hug

# 89
  • Мнения: 3 718
жгмъц , Кенга и Зу имат някаква занималня от 1 до 4 клас май. Виж им в сайта http://www.kengairu.com/

Общи условия

Активация на акаунт