да се омъжиш за разведен с дете \деца\

  • 35 076
  • 457
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 71
Да, Гризанка, попадала съм.Току-що от такава се измъквам някак.Затова и пиша.Няма идеални ситуации, има такива, в каквито сами се поставяме.
Това "измъквам" говори, че не си била много хепи....... Неудобно ми е да те питам какво е станало при теб обаче. Успешно измъкване и спокойствие ти желая! newsm10
П.П. Никога не става идеално мила, наистина всеки дърпа чергата към себе си. Такива сме хората........ Затова посъветвах момичето да не прави такава стъпка, няма начин да е напълно щастлива и доволна.

# 31
  • Мнения: 3 036
Когато разказах това имах предвид да подкрепя това момиче,което пуска темата и
Grizanka,която се намира почти в ситуацията на майка ми,още по трудно й е даже.
Много от нещата не ги споделих и ги премълчах ,понеже смятам че са грозни .
Много повече са то лишения и от недоволство.
Но пак казвам една жена носи повече и е склона на компромис,
отколкото един мъж.

# 32
  • Мнения: 9 990
Да, голям разумен човек трябва да сметне Може ли да рои деца.Сиреч-колко деца може да изхрани, без да лишава някое.От там насетне е и изборът на новия партньор-кое може да понесе и кое не, понасяйки обаче да не се прехвърля да децата.
Винаги има друга страна.

# 33
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 763
Съпругът ми е с дете от предишен брак.
Това е и едно от нещата които харесах в него - че е отговорен. Естественно че се съобразявам, но и той се съобразява с мои странности. И какво да го накарам да се откаже от детето си ли?
Даже в повечете случай съм на нейна страна, защото преценявам, че тя е правата.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Честно казано,  бих се омъжила за такъв мъж с удоволствие. Тъкмо няма да ме тормози да имаме общи деца.

# 35
  • Мнения: 2 448
Ако ще се омъжвам повторно, предпочитам да е разведен с дете, вместо неженен без, защото и самата аз ще съм такава, но ако бях неомъжена без деца на 25, не знам как бих постъпила.
Ама като се познавам, ако го обичам като нищо го вземам - че аз се хвърлих на 19 в брачния живот без много да му мисля.  Flutter

# 36
  • Мнения: 2 099
Що не им кажеш Дгд.Кат е разведен и с деца та кво?Да не е втора категория човек?И кво ги ебава с кой спиш и с кой живееш.Ич не им е работа.
Я ги постави на място...жалейци Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 820
Не не бих.Защо и за какво се е развел,защо са присъдили на него децата и т.н.въпроси не биха ме интересували,защото истината винаги е по средата.Още повече че ако аз съм на 25,а той на 35.Най-малкото като за начало не бих си позволила връзка с такава разлика в годините,ако аз съм само на 25.Дори и да е адски богат,не съм мазохист.В началото всичко  е розово.Още повече с такава разлика в годините...Един мъж преживял и минал много неща от живота,би знаел много добре как да "свали звездите"на едно красиво момиче което тепърва е пред всичко. Peace

# 38
  • Мнения: 84
Женена съм за разведен мъж с дете и се омъжих на 27 а мъжът ми беше на 30! Сгрешил къде от младост, къде от глупост! Влюбване, обич ...... магия.... и всичко останало ти се вижда нулев проблем! Подкрелям по-назад изказването за крокодила! Peace

# 39
  • Мнения: 4 292
За мен не би било проблем. Изобщо даже. Проблем ще е, ако не съумея да се адаптирам към отговорностите му.

# 40
  • Мнения: 592
Някои тук от Вас много егоистично разсъждават, дори темата ми избива на дискриминация, ама айде да не се заяждам. Едно ще Ви кажа - аман от селски вечеринки. Какво значи - "като ми мине еуфорията", тъкмо не искам деца, с такъв мъж никога, чужди деца не ми се гледат, истината е по средата... майко мила кви ..... сте се навъдили - ако го обичате истински, ще правите всичко онова което трябва. Това че скачате на всеки убавец, щот му е дебело едно или друго, не значи че сте намерили Човека. И ако си мислите че сте го намерили, не значи че той е на същото мнение. Любовта е сляпа и вие няма да откриете топлата вода. Точно защото все търсите идеалния, все се натрисате на неподходящия и после мрънкате във форумите. За тези които още не са се научили като четат да виждат, да им кажа, за да им спестя усилията и излагацията, че съм мъж, надявам се в разцвета на силите си, с разкошен 20 год син от първия грешен и нещастен брак, със страхотна, хубава, млада, мила и грижовна втора съпруга и майка на "общото ни дете" /според ваш'та терминология - ужас направо/ и безкрайно внимателна, повече от мен досетлива в отношението си към големия ми син. Нито ми виси на врата, нито я измества от леглото, нито пък се сърди срещу бебока - напротив отношенията са: абе брато, кво направи, бе? Ма ти голям си пораснал, на бати убавеца и т.н. Имам най-прекрасното и щастливо семейство на света!!! Вижте си Вашия избор и не давайте мнение, когато не можете! Напротив - във втория брак мъжът или жената ще бъдат много по-внимателни и ще се стремят да не попадат в стари капани. Това че някой си е мурук и такъв ще си остане цял живот тук не е тема на разсъждения!

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Напротив - във втория брак мъжът или жената ще бъдат много по-внимателни и ще се стремят да не попадат в стари капани.
Това имах предвид относно предимствата Peace

# 42
  • Мнения: 84
Някои тук от Вас много егоистично разсъждават, дори темата ми избива на дискриминация, ама айде да не се заяждам. Едно ще Ви кажа - аман от селски вечеринки. Какво значи - "като ми мине еуфорията", тъкмо не искам деца, с такъв мъж никога, чужди деца не ми се гледат, истината е по средата... майко мила кви ..... сте се навъдили - ако го обичате истински, ще правите всичко онова което трябва. Това че скачате на всеки убавец, щот му е дебело едно или друго, не значи че сте намерили Човека. И ако си мислите че сте го намерили, не значи че той е на същото мнение. Любовта е сляпа и вие няма да откриете топлата вода. Точно защото все търсите идеалния, все се натрисате на неподходящия и после мрънкате във форумите. За тези които още не са се научили като четат да виждат, да им кажа, за да им спестя усилията и излагацията, че съм мъж, надявам се в разцвета на силите си, с разкошен 20 год син от първия грешен и нещастен брак, със страхотна, хубава, млада, мила и грижовна втора съпруга и майка на "общото ни дете" /според ваш'та терминология - ужас направо/ и безкрайно внимателна, повече от мен досетлива в отношението си към големия ми син. Нито ми виси на врата, нито я измества от леглото, нито пък се сърди срещу бебока - напротив отношенията са: абе брато, кво направи, бе? Ма ти голям си пораснал, на бати убавеца и т.н. Имам най-прекрасното и щастливо семейство на света!!! Вижте си Вашия избор и не давайте мнение, когато не можете! Напротив - във втория брак мъжът или жената ще бъдат много по-внимателни и ще се стремят да не попадат в стари капани. Това че някой си е мурук и такъв ще си остане цял живот тук не е тема на разсъждения!
Peace бравос!

# 43
Ако го обичаш няма никакъв смисъл да се чудиш какво ще говорят хората, все пак няма да живееш с тях.

От 3 год. съм омъжена за разведен мъж с две деца, имаме момченце на 1,5 год и чакаме второ(четвърто) след 3 месеца. Разликата ни е 13 год, и к´во от това, важното е аз да съм щастлива, а какво ще кажат хората ми е през .......


П.П. Никога не съм се чувствала пренебрегната или лишена от нещо за сметка на децата, напротив бих се чувствала егоист ако децата са лишени от нещо за сметка на мой каприз

# 44
  • Мнения: 384
Почти на 25 бях пред такава дилема,ама изглежда не съм обичала достатъчно дадения човек Rolling Eyes. Единствения човек с когото доста говорих и споделях беше майка ми на въпроса " е ти как мислиш би ли могла да ги обичаш като майка тези момичета" отговор " ами точно така не, ама моето дете да" Ами за какво говорим.
Харесвала съм го, може би и съм го обичала, но.... 3 месеца по- късно срещнах съпругът си, а въпросния господин се ожени 2 път / не за мен/ и една година по- късно пак беше разведен.
Не съжелявам за избора си няма по -хубав момен от сутрините, когато Плами се събужда прасва ни по една целувка, пие едно мляко и продължава да спи между мен и баща си Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт