да се омъжиш за разведен с дете \деца\

  • 35 082
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 62 595
Така де, но жененият се е доказал в упражнението да омае, да задържи една жена достатъчно дълго при себе си, че тя да му роди деца и да отгледат поколението. А нежененият по-вероятно да я е карал на "чук и бег" и не се знае що за чудо би излязло от него като съпруг и баща.  Laughing

# 451
  • София
  • Мнения: 2 840
Ясно!
Трениран СЪПРУГ и БАЩА, викаш Joy Joy
Не се бях замислила за спестените усилия, като си вземеш майстор на спорта.

# 452
  • Мнения: 4 733
Момичета, това просто съждения по пътя на личната ви логика ли са или говорите от опит?

# 453
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Момичета, това просто съждения по пътя на личната ви логика ли са или говорите от опит?

Ами какъвто човекът - такава и логиката му...

# 454
  • София
  • Мнения: 62 595
Брей, излъгах се да кажа нещо хубаво за разведените мъже и пак има недоволни! Joy

# 455
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичета, това просто съждения по пътя на личната ви логика ли са или говорите от опит?
Логиката ми винаги е лична и винаги следва личния ми житейски опит, дори когато е базиран само на личните ми наблюдения.

# 456
  • Мнения: 4 733
Радостина, не съм недоволна Laughing Просто ви чета, чета, чета...направо наръчник може да се разпечата и думите ви са все смислени , макар да не се припокриват с личното ми мнение.

 Заради това попитах Simple Smile

# 457
  • Мнения: 3 591
Хайде достатъчно. Темата се изчерпа.

doby80
, да пишеш от профила си, после анонимно и да си самоотговаряш е против правилата. Смятай се официално предупредена. Иди и ги прочети, пък току виж прочетеш и частта за разпалването на спорове.

Общи условия

Активация на акаунт