море и бременност

  • 1 746
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте!Със сигурност тази тема е разглеждана и друг път,но сега немога да я намеря.Лежах за задържане до 12г.с. и пих магнерич до скоро.В момента сам 18-19г.с.Искам да отида на море.Моля да споделите опит!Гинеколога ми е в отпуска и не мога да се свържа с него по тел.Ще пътувам около 300км. newsm78

# 1
  • Мнения: 262
petito, можеш да се посъветваш с друг лекар,като му обясниш подробно твоя случай.аз обаче на твое място не бих рискувала да отида на море.ако пък толкова много ти се ходи на почивка,отидете на балкан и се отдай на пълен релакс сред природата,незнам това си е лично мое мнение,ти решаваш все пак.и не на последно място си помисли кое е по-важно в случая,бебенце или море.
 пожелавам ти много късмет и дано лошото е вече зад гърба ти Hug

# 2
Непременно се посъветвай с друг лекар все пак е опасно и да пътуваш толкова много , а и казваш , че си лежала за задържане значи имаш и някакъв проблем. Моя съвет е да го отложиш за догодина.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 384
Лежах за задържане до 12г.с. и пих магнерич до скоро.В момента сам 18-19г.с.

 newsm34 аз не бих поела такъв риск! Hug


# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Лежах за задържане до 12г.с. и пих магнерич до скоро.В момента сам 18-19г.с.

 newsm34 аз не бих поела такъв риск! Hug
аз също!

# 5
  • Мнения: 2 423
За морето съм За,  НОООО пътуването категорично НЕЕЕ
Така че догодина то морето няма да избяга.
Ама пък в крайна сметка ти решаваш.

# 6
  • Мнения: 1 290
отиди със самолет

# 7
  • Мнения: 769
Морето не е толкова важно, я си кротувай... след като толкова време си лежала, че и Магнерич си пила, защо искаш да рискуваш... да не говорим, че морската вода може да ти докара инфекции..

Без да съм лежала за задържане не смея да изляза от града, без море и планина едно лято нищо няма да ми стане..

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Подкрепям напълно момичетата.Аз съм също като теб, пред половин месец излезнах от болница и колкото и да ми се иска не бих рискувала за никаква почивка, защото не си струва риска да стане нещо

# 9
  • Мнения: 1 290
и аз тази година се откзах от морето

# 10
  • Мнения: 3 294
petito най-добре си се пази , ако вземеш решение да отидеш на море едва ли ще ти е спокойно и отпуснато , отложи го най-добре за другата година . Успех

# 11
  • Мнения: 547
Не е хубаво да се тресеш на дълги разстояния,ако толко ви се ходи на море е хубаво да се спира по често за почивка и да се разтъпчете,не е хубаво да се пече директно корема повишава се температурата и може да му стане на бебчо нещо.Иначе за къпането ако не е в басейн няма проблем така казваше поне моя док.

# 12
  • Мнения: 547
Както виждаш живея на море.Не съм ходила на плаж докато бях бременна.Не исках да рискувам.Дори най-известния лекар да ми беше казал,че няма проблем пак нямаше да ходя на плаж.Тъй като все още кърмя, пък и не бих завела детето на плаж,макар че водят по-малки от него деца, тази година също не ходя на плаж.Голяма работа.Догодина ще ходя с него.А докато бях бременна не съм и пътувала.Кръстосвах града пеша,ако се наложеше да отида на по-далечно разстяние.Качих се на превозно средство месец преди раждането,за да се срещна с лекаря който бях избрала.Реших че да износя детето, без риск от проблеми с бременността и здравето му е по-важно за мен от всичко друго.Така че решението е само твое.Лекаря може да ти разреши,но ако случайно нещо се обърка ще страдате ти и твоето бебе.Желая ти безпроблемна и лека бременност и здраво детенце!

Общи условия

Активация на акаунт