Да си купиш профил в бг.мама

  • 5 327
  • 83
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 978
Днес един клиент ме шашна с въпроса си, дали знам как може човек да си купи профил с повече мнения в бг.мама. Неговата жена била луда по форума и искала да има профил с поне 3000 мнения. Такъв профил струвал около 500-1000 лева..... Sick Та внимавайте щом има пазар за нещо, скоро ще се появи спекула и дефицит, а скоро след това и фалшификати....

Така, че крадците на животи са сред нас....

# 1
  • Мнения: 1 813
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  това ми звучи инфантилно или ти се е**ваш с нас.

# 2
  • Мнения: 46 508
Не е лесно, аз кредит теглих за моя  Tired

# 3
  • Мнения: 2 792
 Сериозно ли го пишеш това?

# 4
  • Мнения: 843
   АА,  аз пък плащам мненията   да си ми седят под 900, вече 3 години. 


    Верно ли някой се вързва...  божеейй..
    обиждате ми и Форума..  и хората , които си късат д-тата  за да ни траят.

# 5
  • Мнения: 9 990
Да се свърже с мен на Лични, ще и продам моите мнения.Т.е. профила ми.Може да наддават някои, ако желаят. Mr. GreenЩом за 3000 мнения дават хилядарка, то за моите скромни 5000 поне 2000.Никол-не се бутай тук, много си напред с матрИала, ще ми подбиеш цената Naughty

# 6
  • Мнения: 2 401
Ако се замислите,  хич не е нито странно, нито смешно. Но със сигурност не става въпрос за задоволяване каприза на булката.

# 7
  • Мнения: 4 371
Не е лесно, аз кредит теглих за моя  Tired
А Бу и Блонди? И те ли? Разкрийте веднага тайната Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 3 978
Сериозно ли го пишеш това?

да, за съжаление

# 9
  • Мнения: 9 990
Ми хубу де-да се обади булката.Ти като посредник-колко? Blush

# 10
  • Мнения: 46 508

Защо се връзваш на градски легенди  Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 3 978
Ми хубу де-да се обади булката.Ти като посредник-колко? Blush


Жената на клиента ми му казала, че така човек директно попадал в центъра на всички събития, иначе си никой.... newsm78

# 12
  • Мнения: X
Ами това веднага ще се разбере, бе. Човек наисал N-хиляди броя мнение вече е познат със стила си. Всички знаем за една от легендарните потребителки, която скоро реши да си направи нова регистрация с нов ник и за нула време беше разконспирирана! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 371
Ами това веднага ще се разбере, бе. Човек наисал N-хиляди броя мнение вече е познат със стила си. Всички знаем за една от легендарните потребителки, която скоро реши да си направи нова регистрация с нов ник и за нула време беше разконспирирана! Mr. Green
Аз не знам, коя е Blush

# 14
  • Мнения: 1 813
А има  ли предпочитания към профила,който си купува? Примерно да е на някоя известна със заядливостта си или на друга с Фурла-та си ?  newsm78 Избира ли си или само на броя мнения държи?  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 2 401
Ами това веднага ще се разбере, бе. Човек наисал N-хиляди броя мнение вече е познат със стила си. Всички знаем за една от легендарните потребителки, която скоро реши да си направи нова регистрация с нов ник и за нула време беше разконспирирана! Mr. Green

Коя, коя ?  newsm53

# 16
  • Мнения: 1 072
Като се върне Сели ще измисли борсов индекс. Икономиката на страната ще се крепи на търговията с профили. Ще забием клин в сърцето на капиталистическия ЕС. Кат се юрнат ония ми ти чужденки да купуват профили, колко свеж капитал ще внесат в икономиката. Не е истина.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 792
 Добре, обикновено не съм толкова директна, но пишеш абсолютни глупости и не знам с какъв акъл въобще пускаш подобна тема, от елементарно уважение към администраторите на този форум, можеше първо да се опиташ да мислиш преди директно да хвърляш подобни обвинения, изградени изцяло на базата "филанкишията ми каза"
Така, че крадците на животи са сред нас....
   
 На какви животи крадците са сред нас?
 И как си представяш нещата, че има цял отдел, който се занимава с писането на мнения, за изпълнение на прищявки на капризни съпруги ?
  Осъзнаваш ли, че твоите твърдения всъщност са клевета, собствениците на сайта не са анонимни личности и могат спокойно да те осъдят за тях?

# 18
  • Мнения: 46 508
Жената на клиента ми му казала, че така човек директно попадал в центъра на всички събития, иначе си никой.... newsm78

В центъра попадат обикновено хората, които пишат в Клюкарника, а там мненията не се отчитат, така че те са с малко, цялата теория издиша още от тук ...
Пък и ако си мислиш, че някой гледа колко мнения имаш  ooooh!

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мда.
Модераторските профили са по-скъпи.
Нищо, че нямат много мнения.

А този на Бу е златен.

Скоро заминавам на море.
Чакам оферти на лични.

Веднъж обясних на една приятелка, че сградата на радиото всяка вечер точно в 24.00 ч. се събира надолу и става на един етаж, за да се почиства по-лесно.
За мое учудване тя ми е била повярвала.
После едвам я убедих, че не е така.

Хора всякакви...

# 20
  • Мнения: 9 990
Ай ся ще я откажете, аз тамън планирах за какво ще похарча парите Crossing Arms
Реза, аз първа предложих, не си честна, и аз на море ще ходя, ма и с децата... Tired

# 21
  • Мнения: 2 401
Аз пък нещо не мога да се сетя за какво наскачахте така.  А Кифлата пък за какво  говори?  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 072
Най-много пари се правят в КМ. Там на всяко -

 Peace  и Аууу, суперско е!

печелиш кинти.

Отивам да бачкам.  Grinning

**********

Ма те имат и спамо-чат. Това е нещо като златна мина.  Party


# 23
  • София
  • Мнения: 3 978
Добре, обикновено не съм толкова директна, но пишеш абсолютни глупости и не знам с какъв акъл въобще пускаш подобна тема, от елементарно уважение към администраторите на този форум, можеше първо да се опиташ да мислиш преди директно да хвърляш подобни обвинения, изградени изцяло на базата "филанкишията ми каза"
Така, че крадците на животи са сред нас....
   
 На какви животи крадците са сред нас?
 И как си представяш нещата, че има цял отдел, който се занимава с писането на мнения, за изпълнение на прищявки на капризни съпруги ?
  Осъзнаваш ли, че твоите твърдения всъщност са клевета, собствениците на сайта не са анонимни личности и могат спокойно да те осъдят за тях?

По-кротко с тона, моме! Като не ти харесва не чети!

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза, аз първа предложих, не си честна, и аз на море ще ходя, ма и с децата... Tired

Споко, де...ще ги продадем и двата, просто моят е по-скъп  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 3 978
Аз изчезвам, отивам да пиша при дебеланите, където ми е мястото!  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: X
Откак си купих профила във форума затънахме яко в дългове. Ей го, вече година  и половина не можем да излезем от батака. По-скъпи са профилите, отколкото са я информирали тая госпожа. Ама моя мога да го дам на половин цена, щото не съм чак толкоз популярна. Whistling

# 27
  • Мнения: 5 370

Така, че крадците на животи са сред нас....
Крадци на животи????? Цнетър на събитията? Никой си?
Аххххаааахаххххааааахаааааааааааааааа:))))))))))))))))))) Joy hahaha
Слушай, кажи му, че за 1000 лева си давам веднага профила, барабар със звучното ми екранно име:)))))))))))) И аватари ще подаря, и римувани подписи, даже ще и диктувам какво да пише, за да бъде Аз. Mr. Green Mr. Green
РЕЗААААА - моля, не изтривайте, това е култова тема, това е......намбър уан кандидат за "Златно яйце" 2008. Joy

# 28
  • Мнения: 9 990
Недей бяга, с парите от посредничество ще закупиш мноооого бяло месо и салата  Hug
Херпес-нахална си-много подбиваш, много, вдигай, не играй балъшки-щом се търси-дайте да спекулираме. Naughty

# 29
  • Мнения: 1 072
Продавайте бе.

Аз мисля да натрупам 20 000 мнения и да си обявя профила на търг в Кристис.

И ще има после - Кой сега е номер 1?

Rima, не го приемай лично. Не си от вчера тук. Знаеш за скучаещите хиени в Клюкарника. Тегли ни по една и ни остави да се забавляваме.  Simple Smile

# 30
  • Мнения: 9 990
Е, точно щото не е от вчера би трябвало малко да помисли какво е чула.

# 31
  • Мнения: X
Крав,  не трябваше да си издаваш тактиката, защото Бу и  Никол са много по-напред от теб с мненията. Laughing

Ох, не  е смешно, защото работата може да стане "Ти кажи за сестра му, че е курва, пък после нека да доказва, че няма сестра."

# 32
  • Мнения: 2 792
По-кротко с тона, моме! Като не ти харесва не чети!
Защо да не чета? Интересна ми е тази демонстрация на липса на мисъл.
 Последвалата реплика е също демонстрация за количеството мисъл.
 
 Знам, че каквото и да ми отговориш, то ще е единствено в подкрепа на първоначалните ми впечатления, но това да не те спира Laughing

# 33
  • Мнения: 2 386
Уф, ваш'та лесна, а аз емигрирах - само и само да си разплатя дълговете по профила на вече редовен потребител..
Добре, че тук парите растат по дърветата и ми е лесничко - след месец - два се очертава пристрастената Ева на хоризонта.

Ама те наистина растат пустите пари, бе! ГМО чудеса прави, вервайте ми! Повече детайли давам на ЛС.

 Crazy

# 34
  • Мнения: 2 229
Щом 3000 мнения вървят 500-1000 лв, моят профил го давам на прИмоция - само 200!!! 180 ако пишете в следващите 10 минути, чакаааааааааааммммммм

# 35
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Сега стана ли ви ясно как майките заработват някой друг лев към майчинските? 2-3 години седят и се потят над форума, за да получат по-добра цена накрая. Това си е бизнес. Вие си мислехте, че майките се забавляват.  Naughty

# 36
  • Мнения: 2 013
Що я нападнахте Рима така!
Аз напълно вярвам, че някоя кифла (не визирам потребителката Кифлата) си мисли такива неща и ги разправя на мъжО си. Сигурно не може да се впишя а в някой спамо-чат, я в някое Споделете или друг клуб и си мисли, че е заради малкото мнения. И след като всичко на този свят се продава - що пък да не се продава и профил с повечко мнения.
Моят съвет е да запретва ръкави в КМ и за няколко дни може да ги натрупа.

# 37
  • Мнения: 25 589
Ъъъъ, таквоз... Някой да има мераци за моя профил?  Flutter
Офертите на ЛС, моля!  Blush

ПП Нямам още 3000, но при добра оферта минавам на Дюкан, като същевременно ще пусна тема в Готварския как се реже пастърма.  Peace

# 38
  • Мнения: 1 813
Ъъъъ, таквоз... Някой да има мераци за моя профил?  Flutter
Офертите на ЛС, моля!  Blush

ПП Нямам още 3000, но при добра оферта минавам на Дюкан, като същевременно ще пусна тема в Готварския как се реже пастърма.  Peace

Еее ти го направи като търг за обществен имот !!!

Нека всичко бъде честно. Да започнем тук и сега!

# 39
  • Русе
  • Мнения: 1 155
А бе, най-вероятно жената е искала да си купи нещо и се е опитала да изкопчи пари по този начин. Той човека да я съжали, видиш ли, мойта женичка да я приемат по-добре, горкичката.

# 40
  • Мнения: 2 448
А пък аз до сега се чудя как така става с тези много мнения, а то било с кредит от банка.
Ама така е като не се информирам предварително, ами съм тръгнала от нулата, а други от 2000 - 3000 направо , че и повече.   Tired

# 41
  • Мнения: 2 013
И аз като тъпа женка три години и кусур се потя над този форум, очите ми изтекоха, и ей на - 1703 мнения едва имам...

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Така и не можах да схвана къде се трупат мнения и къде не.  ooooh! Нали съм будала, седя си в Клюкарника. Трябва да се поразшетам повече. Отивам и аз да режа пастърма със Сийка.  Crossing Arms

# 43
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
и какъв е смисълът да имаш повече мнения? #Crazy обикновено във всички форуми има спамери, които само бръщолевят за бройката, но чак пък да се купуват .... ooooh!

# 44
  • Мнения: 25 589
Отивам и аз да режа пастърма със Сийка.  Crossing Arms

 Heart Eyes  Hug

Аз и яйца мога да пържа!   bowuu  chef

# 45
  • Мнения: 4 435
О веднага го давам моя.


Летяща всяка седмица се трие чата в КМ и се махат и мненията. Wink

# 46
  • Мнения: 7 837
Аха, затова ли се напълни с невзрачни новаци с по 2-3 хил. мнения.

# 47
  • на село
  • Мнения: 3 914
леле и аз да тъпча вече 5-та година с 1000 мнения и да не знам каква била далаверата, срамота,
що си мълчахте до сега.

Отивам в КМ да пускам емотикони, като няма кой да продаде малко на по -ниска тарифа.

# 48
  • Мнения: 1 813
Аха, затова ли се напълни с невзрачни новаци с по 2-3 хил. мнения.

Не го приемам лично,но.... простете !  bowuu

# 49
  • Мнения: 7 837
Не плачи аХ`Не, пълно е и с невзрачни "стари кучета".

# 50
  • Мнения: 3 405
A знаете ли, че като превърти брояча на 99 999 и мненията се нулират, а?  Mr. Green
Кой луд ще даде толкова пари, за да остане с 0 мнения  Whistling

# 51
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Rima, не се връзвай на Кифлата.
Това е профил, който се дава под наем на адвокати между две влизания в зала.

И всъщност, банове не съществуват.
Просто сесиите на някои търгове са по-дълги.

A знаете ли, че като превърти брояча на 99 999 и мненията се нулират, а?  Mr. Green
Кой луд ще даде толкова пари, за да остане с 0 мнения  Whistling

Е, хайде сега!
Ти за какво мислиш следят модераторите?
Всеки трябва да получи точно каквото си е платил.

# 52
  • Мнения: 1 813
Не плачи аХ`Не, пълно е и с невзрачни "стари кучета".

Няма,няма.  Hug

# 53
  • Мнения: 2 212
Откак в клюкарника спряха да се отчитат мнения, а аз все тук вися, бизнесът ми западна...и все пак, такива ли сте, че само количеството да гледате, гледайте и заработените мнения, моите са високо интелигентни и дълбокомислени...мисля, че това прави цената двойна веднага  Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 4 585
Това ми прилича като да се е оплакало дете, че в детската градина децата не искат да играят с него.
Продавам на хиляда плюс бонус личен албум с 97 картинки за аватар и подпис.

# 55
  • Мнения: 2 716
 Joy Joy Joy Joy Joy
А не може ли да се отчитат САМО мненията в клюкарника  Crazy
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 56
  • Мнения: 2 212
От твоите уста в администраторските уши  Mr. Green ... ама ако беше останало така, досега под пари да съм, изобщо не ми се мисли какво щях да ги правя  ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 851
Не знам кой от кога къде е, ама аз пиша във форума бг-мамма, а не бг-мама...

п.п. иначе темата наистина е за Златно яйце!

# 58
  • Мнения: 468
 Аз изчислих, че ако отнема 20 секунди за  Peace , "да" , "не" , "и аз така" ..., могат за 17 часа да се докарат 3000 мнения. Като задобрея може и по- бързо. Вече не ми трябва да си търся работа Mr. Green . Освен това профилите ще са неупотребявани.

# 59
  • Мнения: 1 813
Сега, аз тръгвам за Влас. Ще се върна след 2 3 часа. Моля дотогава някой да изчисли за колко мога да продам своя профил, мненията са горе-долу винаги смислени, стажът ми е 2 години и 10 дни.

# 60
  • Мнения: 227
Някой каза ли 100 лв.?
Да се наредя и аз..пък знаеш ли? Joy

# 61
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Чакам наддавания на ЛС, за това на коя страница да заключа темата.

# 62
  • Мнения: 4 585
В един фантастичен разказ някъде в бъдещето нещастници продаваха хубавите си спомени.
Излизаха с пачка пари и изцедени като парцали за бърсане на под.

# 63
  • Мнения: 301
не се класирам аз в скъпоструващите профили - тюх  ooooh!
обаче ако някой все пак се обърка - мога да мигам на парцали  Joy

# 64
  • Мнения: 25 589
Ох, Готварският се напълни с новаци! Превърнаха го в отчетна.  Joy

# 65
  • Мнения: 2 448
Чакам наддавания на ЛС, за това на коя страница да заключа темата.

А защо не пробваш да видиш, ако не я заключиш, колко дълго ще се задържи?  Joy

# 66
  • Мнения: 2 070
аз имам две звездички,котирам ли се Thinking Joy Joy

# 67
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А защо не пробваш да видиш, ако не я заключиш, колко дълго ще се задържи?  Joy

Защото има две теми за чат в клюкарника и по една във всеки подфорум.
Стигат, мисля..

# 68
  • Мнения: 3 447
Госпожа Резо, ако не заключите темата скоро, ще ви падне курса, да знаете.

# 69
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
сега ще се напъна свирепо да пиша, че да стигна поне 1500. не са много, ама може да се намери някой мераклия, пък и за цената ще се разберем.
баси тъпотията, такова нещо не бях чувала.

# 70
  • Мнения: 4 585
Да продадем Rеza и да се почерпим, думам.
То дори не става въпрос за продажба на профил, а по-скоро на имидж.

# 71
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Госпожа Резо, ако не заключите темата скоро, ще ви падне курса, да знаете.

Госпойце, търгът проведен на ЛС е спечелен.
Чакаме да удари 5-та страница, щото нечетните числа са по-фън шс'уй.

# 72
  • Мнения: 2 448
А защо не пробваш да видиш, ако не я заключиш, колко дълго ще се задържи?  Joy

Защото има две теми за чат в клюкарника и по една във всеки подфорум.
Стигат, мисля..

Въпроса ми беше по скоро риторичен, че където има почва за спам, темата ще трае вечно.  Laughing

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 21:21 от pasinet

# 73
  • Мнения: 6 992
Не се продавам аз.
Не може после клиентката да ми имитира страхотното чувство за хумор и дълбокомислените постове, та ще си помислите, че съм се повредила нещо. Crazy

# 74
  • Мнения: 3 405
Е, хайде сега!
Ти за какво мислиш следят модераторите?
Всеки трябва да получи точно каквото си е платил.

хех, сега ми светна защо се трият мнения  Joy

# 75
  • Мнения: 2 013
Жал ми е за сървъра, но все пак ще се пробвам да стигна 2000 мнения до утре вечер. Ама много друга работа имам, мамка му!

# 76
  • Мнения: 25 589
Е, хайде сега!
Ти за какво мислиш следят модераторите?Всеки трябва да получи точно каквото си е платил.

хех, сега ми светна защо се трият мнения   Joy

А, стига, бе?  ooooh!
А как върви тарифата, някой няма ли да ме светне?  Praynig

# 77
  • Мнения: 6 992
Жал ми е за сървъра, но все пак ще се пробвам да стигна 2000 мнения до утре вечер. Ама много друга работа имам, мамка му!
Дай си паролата и ще те замествам тая нощ  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 585
Цитат + емотикон ще стане най-бързо.
Емотиконат чешещият се по главата върви след всеки цитат, няма нужда да четеш.
Има гости в темата, следователно има ниша, пазарът се отвори, цената се покачва.
Чакай да намеря емотикон. smile3508

# 79
  • Мнения: 2 070
Цитат + емотикон ще стане най-бързо.
Емотиконат чешещият се по главата върви след всеки цитат, няма нужда да четеш.
Има гости в темата, следователно има нища, пазарът се отвори, цената се покачва.
Чакай да намеря емотикон. smile3508

Peaceей тоя върви повече Joy

# 80
  • Мнения: 7 723
....иииииииии тук се включвам аз с нисък старт
и веднага подбивам пазарната цена.... Whistling

Мойте не са много, ама еФтинкУ шги дам... Whistling

# 81
  • Мнения: X
Има ли поне една финализирана сделка вече?   Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 6 992
Айде, 5 страница.
Време е Реза да действа Laughing

# 83
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Пета страница
  bouquet

продавалник.цом

Общи условия

Активация на акаунт