Щастливи АВГУСТинки раждат свойте сладки беболинки

  • 14 405
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен. Поздравявам всички с откриването на сезона Simple Smile. При мен всичко си е наред. Няма паднали тапи и изтекли води. Може и до термин да си откарам. Спокоен ден ви пожелавам Simple Smile

# 46
  • Мнения: 990
Ехее, аз сега видях, че вече съм в деветия месец по линийката!  bowuu

Ани, и при мен няма тапи, ама нали ще трябва да дочакам 25-ти, че само се оглеждам притеснено!  Rolling Eyes

Сега малко мисля да поизляза с бъдещият батко на разходка, да ми вдигне кръвното, да покрещя след него и да се приберем!  Mr. Green
Хормони и кореми какво да правиш! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2
добро утро и от мен  bouquet

пийвам едно кафенце и заминавам за клиниката, ама не да раждам, по разни срещи и уоговорки:)

и аз като тебе Граци нямам паднали тапи и подобни симптоми, макар че да ви кажа снощи през нощта ме свиха едни ама точно менструални болки - ниско долу в корема ..обаче бързо разминаха, след 10 минути ги нямаше..предполагам, че е нещо нормално.
тая тапа дали мога да изпусна и да не я видя кога е паднала  newsm78 като нищо

ssieber , ти направи се измъчи-хайде вече ти пожелавам да го раждаш това бебе най-сетне, че да си отдъхнеш и ти и ние Grinning стискаме палци и на краката

добре сега бягам и до скоро  bouquet

ааааааааааааа момичета, МИШИ Е ПО БТВ ОТНОВО  за който не я гледал Sunglasses сладурана хехе

# 48
  • Мнения: 18
Честито на всички майки Simple Smile Да са ви Живи и здрави дечицата и много да Ви радват !

# 49
  • Мнения: 79
Ех, тази Миши, как ме развълнува - преживяла съм почти същото, но за щастие и аз като нея след конизацията забременях много бързо и го приех като знак  Praynig

# 50
  • Мнения: 225
Честито на новите мами, само здраве и радост в къщите им Hug

Имам един въпрос и много моля запознатите да ми отговорят, защото ще експлоадирам вече от компетенции около мен #Cussing out
Деската знам, че роди в Шейново, даже ми беше писала милата, че бях пуснала и отделна тема в Майки, ама да питам тези, които ходят в Шейново. Интрига ти мила знам, че ще раждаш там. Абе кажете ми моля, смениха ли ръководството на тая болница, плаща ли се нещо за раждането като не си ангажирал екип или отиваш, раждаш си и се прибираш по живо по здраво. Естествено черпенето си е друг въпрос.
Че направо ми писва вече от говеда около мене, като ме питат къде ще раждам и като кажа Шейново, е защо Шейново, ама там се смени ръководството, ама раждането е 800 лв. Thinking 800 лв. е ако си избереш лекар. Абе направо се чудя как ги измислят тия работи, хем не си запознат, не си бил там да кажеш, щото повечето които коментират тези неща са раждали естествено на друго място и даваш мнение, е как става #Cussing out
Ама аз родих в Тина Киркова и съм супер доволна, е хубаво де, екстра, много се радвам, ама аз не искам Тина Киркова, искам в Шейново, трябва ли защото ти си родила там и аз да раждам там. Естествено е, че колкото жени толкова и мнения ще има за всяка болница, ама това е защо там, аз родих еди къде си и е супер, е малко е тъпо май.
Та моля ви ако някой има наистина ПРЕСНИ впечатления и знае за какво става дума нека пише, моля ви.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 338
Didi, и аз не съм запозната много, но доколкото знам ръководството не е сменено. В неделя съм на първи преглед в Шейново при акушерката и тогава сигурно ще имам повече просветление по въпроса. НО междудругото с нея като се видяхме ми каза, че 800 лв. е избора на екип Peace

# 52
  • Мнения: 64
Ssieber, само така мила.  newsm10 Никакви нихилистични мисли да не нахлуват в главицата ти!

Добро утро и от мен! Аз се излюпих преди малко, че гледам в почивките покрай малчо и аз да подремвам, че то ни нощ ни ден-все си е едно при нас  Joy

Хайде успех на всички мамита, лек и успешен ден...и плодотворен Simple Smile

Цунки!

# 53
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет, мамички и честито откриване на сезона на Августинчета 2008bouquet

До сега бях малко на раздвижване - до центъра и обратно. Пийнах сутрешното кафе и хапнах за закуска, но нещо не съм много добре.....Тая сутрин както си лежах в леглото, вече будна получих страшно болезнено схващане на десния крак - крампа, но много много силна...докара ме до плач от болка.... Cry Поразтрихме и поотпусна, но продължава да ме наболява и като вървя, сякаш нямам десен крак - усещам болката, но не и самия крак..... Sad Следобед ми предстои пак цял ден седене пред компа, защото усилено пишем с една моя приятелка, бързам да приключа с работата преди Големия ден - другата сряда..... Сънувах бебо тая нощ, да видим дали ще е такъв, какъвто го видях в съня си?! Thinking

Честити бебоци на Барабар и Нуни - да са здрави и много щастливи! smile3525


Хайде до скоро от мен. Ще полегна малко и ще вдигна крачетата на височко, дано болката ме поотпусне......
До скоро, мами и хубав следобед от мен! Hug
~~

# 54
  • Мнения: 15
Добър ден и от мен! Хей, няма ме ден и половина и то не дъжд, ами направо си е наводнение от бебета!!!

ЧЕСТИТИ РОЖБИЧКИ НА
 
FUTURE MAMA

KRISTINA 82  ,  RALFI 76  ,  STELA_A  ,  BARABAR  ,  NUNI_3


Да са живи и здрави дечурлигата!!!  Ех ,че кеф! newsm44


Като стана въпрос в края на предната тема за епилацията преди раждане... да ви разправя моя случай. Нали уж ми изтекоха водите и посреднощ тръгнах за болницата.... Преди да тръгна си направих тоалета с крем депилатор. До колкото можах...  От тоалета до прегледа в болницата времето е около 1 час има-няма. Само ако знаете колко тъпо и неудобно ми стана като си отворих краката ..... Sick .... замириса на крема. И по-точно на гадната химия в него. А ако искате ми вярвайте старателно си взех душ след епилацията... Доктора нищо не каза, не реагира, но няма начин да не е усетил миризмата..... ooooh! ужас .  Та в този ред на мисли , вие какво мислите за този вид епилация? Аз лично страшно много се страхувам от кола маска, от бръснача също не заради друго, а да не се порежа, че то там ..... деликатно! Wink Затова аз прибягнах до този вариант. Вие какво мислите?

ПП. Аз съм Камелия, тел ми е 0895 411278

# 55
  • Мнения: 225
Интрига, благодаря ти мила Hug предполагам, че така стоят нещата, ама нали знаеш като те нападнат ей такива въпроси, оттам те нападат и подобни мисли, сега какво, що. Шейново си е държавна болница (все още) и доколкото знам РАЖДАНЕТО В БЪЛГАРИЯ Е ВСЕ ОЩЕ БЕЗПЛАТНО #Cussing out, а ако решиш да си избереш екип, твоя работа. Плащаш си 800 -те лева, те хората си имат ценоразпис и се оправяш. Ама като ми ги заговорят едни  #Cussing out Ето едни приятели наскоро попитаха и те, е защо Шейново - това не е добре, едни наши познати дадоха 800 лв. никакво внимание не им обърнаха, а после им искаха още 800 за незнам си какво #Cussing outабе викам вие нормални ли сте какви сте, като сте малоумни дайте и 2000 ваш си проблем. Ей начи писна ми от компетентни, които да ти разбият и без това болния напоследък мозък, нестига че нямам нерви вече от всичко и искам всичко по-бързо да приключва и да е наред, ами се намират все такива, които да ти скъсат нервите #2gunfire
Интрига, като ходиш в неделя, разкажи после какви са ти наблюденията моля те Blush

k_malcheva аз всеки път като вземам душ, по малко, по малко пообирам отдолу Laughing, но с бръснача, на кола не смея да ходя, а други алтернативи също не смея да ползвам. Аз също се притеснявам от това, и то не за друго, а така се потя там, че направо не е истина, значи взимам душ и след 10 минути съм вир вода, а толкова неприятно мирише изпотеното, че не е истина Sick, на мен корема ми е много странен, точно като яйце завършва долу и е едно такова остро и точно под него ми се изпотява Sick

Ама както вика Шишо бакшио, то сиренйето колко и да го миеш, се си мирише smile3532 Майтап ей...... Sickужас hahaha

# 56
  • Мнения: 207
Добро утро и от мен   bouquet
Гледам при вас тапи падат, води текат, болезнени контракции ...............  #Crazy , а при мен - нищо  ooooh! Бре, говоря му на дребния, увещавам го вече да излиза, ама не. А таткото от днес е отпуска, та екстра ще ми дойде сега  Peace
Чета за раждане в Шейново пишете - избор на екип 800лв.  newsm78 Е не е ли много?  newsm78 В МД е 450лв. нормално с епидурална упойка, секциото е 500 лв.

П.П. Ми аз телефона не съм си написала - 0885 19 33 03  Joy
 За сега на всички лек и по-прохладен ден пожелавам  Hug

Освен ние с Asija някой друг в МД ще ражда ли? Не за друго, ама ако се срещнем да не се подминем  Wink

# 57
  • Мнения: 79

Като стана въпрос в края на предната тема за епилацията преди раждане... да ви разправя моя случай. Нали уж ми изтекоха водите и посреднощ тръгнах за болницата.... Преди да тръгна си направих тоалета с крем депилатор. До колкото можах...  От тоалета до прегледа в болницата времето е около 1 час има-няма. Само ако знаете колко тъпо и неудобно ми стана като си отворих краката ..... Sick .... замириса на крема. И по-точно на гадната химия в него. А ако искате ми вярвайте старателно си взех душ след епилацията... Доктора нищо не каза, не реагира, но няма начин да не е усетил миризмата..... ooooh! ужас .  Та в този ред на мисли , вие какво мислите за този вид епилация? Аз лично страшно много се страхувам от кола маска, от бръснача също не заради друго, а да не се порежа, че то там ..... деликатно! Wink Затова аз прибягнах до този вариант. Вие какво мислите?
Аз пък съм смело с бръсначката. С крем депилатоар не смея, защото има страааашно много химия, а с кола маска не съм пробвала - мисля си че ще боли доста (защото са станали доста дебели вече от толкова години косене) , а и честно казано малко ме е срам  Embarassed


П.П. Ми аз телефона не съм си написала - 0885 19 33 03  Joy

Адашката ме подсеща, че и аз не съм оставила моя - 0899 857 657  Laughing

# 58
  • Мнения: 202
Здрасти и от мен! Абе кво става, много малко сме нещо във форума, то вярно, че е 1-ви август, ама всички ли се юрнахте днес да раждате? newsm78 Споко-август има 30 дни, има време Joy; Аз, нали ми е втора бременност и в този род на мисли-сигурно последна, съм се кротнала тия дни и съм решила да й се наслаждавам; чувствам се добре, почнах да спя нощем, даже имам чувството, че втвърдяванията на корема ми намаляха драстично Rolling Eyes; като ви слушам с тези бебешки кг, направо се изумявам-бобито беше писала , че нейния момък бил 3500, моята последно миналата седмица беше 2300, а имаме един термин Shocked; чак почвам да се чувствам гузна-все разправях, че се моля да не раждам второ огромно бебе и то милото сега едно грациозно ooooh!; имам време-ще гледам да я докараме до 3 кг Praynig
Диди-не съм запозната в детайли със ситуацията в "Шейново", но относно раждането и аз знам, че се заплаща само при избор на екип Peace

# 59
  • Мнения: 225
Чета за раждане в Шейново пишете - избор на екип 800лв.  newsm78 Е не е ли много?  newsm78 В МД е 450лв. нормално с епидурална упойка, секциото е 500 лв.

Миленка, е айде де ooooh! и аз това викам, иди разбери. Абе живи и здрави, всичко да е наред само.
И Камето беше май в Шейново, future mama и тя по мой спомен, ама нещо за ІІ градска разбрах последно, че е родила newsm78

Общи условия

Активация на акаунт